Radi se punom parom, ode i Vlasta

svetolik trpkovic:
to je sve laz i podmetacina ti zli siptari su se sami potrpali u hladnjacu i sami sebe zakopali pored batajnice ili se bacili u ono jezero posto su prethodno izvrsili kolektivno samubistvo a sve to da bi napakostili i opuzili nevine i postene srpske patriote
Pa kad se setim priče da su to Kurdi koji krišom ulaze u EU, ali sa žicom vezanim rukama :shock: :shock: , valjda da ne lupkaju u taktu nacionalne muzike jer to živcira šofera.
Mislim, koliko debilnosti smo mi spremni primiti u svoju glavu, a ne reagovati jednim kamenovanjem takve budale koja to priča.
 
DellBoy-011:
Najvažnije za istoriju je da se sazna zašto su leševi krišom, pod okriljem noći zakopavani u batajnici.Takodje je važno da SVI koji su učestovali u tome budu adekvatno kažnjeni.
Srbi, hrvati, muslimani - svi.
Ovde i svuda. Svaki zločinac i ubica i za svaku jamu.
Ni ubica ni zločinac ni njegov pomagač nemaju nacionalnu pripadnost, oni su ubice, zločinci i pomagači.

Нисам приметио да си овако правдољубив НА ТЕМАМА КОЈЕ ГОВОРЕ О УБИСТВИМА СРБА, ЗЛОЧИНУ ЕТНИЧКОГ ЧИШЋЕЊА И ГЕНОЦИДУ КОЈИ ЈЕ ПОЧИЊЕН НАД СРБИМА ??? :evil: :evil: :evil:
 
eremita:
Нисам приметио да си овако правдољубив НА ТЕМАМА КОЈЕ ГОВОРЕ О УБИСТВИМА СРБА, ЗЛОЧИНУ ЕТНИЧКОГ ЧИШЋЕЊА И ГЕНОЦИДУ КОЈИ ЈЕ ПОЧИЊЕН НАД СРБИМА ??? :evil: :evil: :evil:
Zato što takve stvari ne pamtiš, očigledno.
Radio sam to više puta, a i pre 7-8 minuta ne ovoj temi o Vlasti-koji-odlazi-tamo-gde-mu-je-mesto, replicirajući upravo tebi.
Mi ne možemo da se razumemo.
 
DellBoy-011:
Zato što takve stvari ne pamtiš, očigledno.
Radio sam to više puta, a i pre 7-8 minuta ne ovoj temi o Vlasti-koji-odlazi-tamo-gde-mu-je-mesto, replicirajući upravo tebi.
Mi ne možemo da se razumemo.

Стиди се сопственог непоштења које је за мене такође ЗЛОЧИН ! И то злочин према невиним српским жртвама! 8-)
 
eremita:
Стиди се сопственог непоштења које је за мене такође ЗЛОЧИН ! И то злочин према невиним српским жртвама! 8-)
Ne, ti ne znaš šta je zločin.
Sa jedne strane opravdavaš zločin, a sa sruge strane zločin osudjuješ.
Svaka nevina žrtva je nevina žrtva, svaki zločinac je zločinac.
Da nije i Vlasta nevina srpska žrtva?
 
DellBoy-011:
Najvažnije za istoriju je da se sazna zašto su leševi krišom, pod okriljem noći zakopavani u batajnici.Takodje je važno da SVI koji su učestovali u tome budu adekvatno kažnjeni.
Srbi, hrvati, muslimani - svi.
Ovde i svuda. Svaki zločinac i ubica i za svaku jamu.
Ni ubica ni zločinac ni njegov pomagač nemaju nacionalnu pripadnost, oni su ubice, zločinci i pomagači.

u ovo vise ni ovce i veverice ne veruju.

eto prost primer. Akcija Bljesak . Ubijeno 300 Srba 15.000 proterano, Hrvati na kamerama spirali smrkovima srpsku krv sa asfalta . Kao odgovor na navedenu akciju Milan Martic naredio granatiranje Zagreba. Poginula 3 Hrvata u Zagrebu.

Epilog na haskom sudu nepravde: Za ubijenih 300 Srba nije optuzen niti jedan Hrvat a Milan Martic osudjen na 35 godina zatvora.

E a ti i dalje onda nastavi da verujes u "hasku pravdu". Ja nisam toliko glup. Hvala Bogu.
 
Jerry Ropero:
u ovo vise ni ovce i veverice ne veruju.

eto prost primer. Akcija Bljesak . Ubijeno 300 Srba 15.000 proterano, Hrvati na kamerama spirali smrkovima srpsku krv sa asfalta . Kao odgovor na navedenu akciju Milan Martic naredio granatiranje Zagreba. Poginula 3 Hrvata u Zagrebu.

Epilog na haskom sudu nepravde: Za ubijenih 300 Srba nije optuzen niti jedan Hrvat a Milan Martic osudjen na 35 godina zatvora.

E a ti i dalje onda nastavi da verujes u "hasku pravdu". Ja nisam toliko glup. Hvala Bogu.
Važi, ti nastavi da veruješ u nevinost haških optuženika.
Ja nisam toliko glup.
 
ja ne verujem u nevinost vec u pravdu i nepravdu. ako njhovi nece nikada odgovarati za zlocine nad srbima, ne znam zasto bi nasi odgovarali za zlocine pocinjene nad njima.

i znaci po tebi je pravda da za 300 ubijenih Srba i 15.000 proteranih u Bljesku niko ne odgovara, a da Milan Martic koji je kao odgovor na taj zlocin naredio granatiranje zagreba bude osudjen na 35 godina.

Po tebi je pravedno da Vojislav Seselj koji nije naredio nicije ubistvo vec 4 godine bude u zatvoru Haga, a da mu sudjenje nije ni pocelo a da se istovremeno ljudi koji su direktno i neposredno ubijali Srbe, silovali, kidnapovali - kao sto su recimo Naser Oric, Haradinaj, Ceku, Taci - nadju na slobodi , da slobodno zive, bave se politikom, biznisom i tako dalje.

E vidis ja nisam toliko glupav da tako nesto, kao pas s maslom pojedem. Ti kao sto vidim jesi.
 
Drugo ne vidim cemu euforija ovde zbog hapsenja Djordjevica. Cak i kad izdate i Mladica i Karadzica nakon toga ce uslediti novi uslov - priznavanje nezavisnosti Kosova. A nakon toga idu jug Srbije, Raska Oblast i Vojvodina. No to nema veze bitno je da u EU konacno udje nezavisna drzava Beogradistan sa par okolnih selendri. To sto ce Srbija biti unistena i podeljena to nema veze.
 
Jerry Ropero:
Drugo ne vidim cemu euforija ovde zbog hapsenja Djordjevica. Cak i kad izdate i Mladica i Karadzica nakon toga ce uslediti novi uslov - priznavanje nezavisnosti Kosova. A nakon toga idu jug Srbije, Raska Oblast i Vojvodina. No to nema veze bitno je da u EU konacno udje nezavisna drzava Beogradistan sa par okolnih selendri. To sto ce Srbija biti unistena i podeljena to nema veze.

Radis prekovremeno danas?
 
DellBoy-011:
Najvažnije za istoriju je da se sazna zašto su leševi krišom, pod okriljem noći zakopavani u batajnici.Takodje je važno da SVI koji su učestovali u tome budu adekvatno kažnjeni.
Srbi, hrvati, muslimani - svi.
Ovde i svuda. Svaki zločinac i ubica i za svaku jamu.
Ni ubica ni zločinac ni njegov pomagač nemaju nacionalnu pripadnost, oni su ubice, zločinci i pomagači.


upravo tako...potpisujem
 

Back
Top