najvise cenim prijateljstvo ali...

.ebem ...Sram da te bude profuknjaco jedna. ZBog takvih olosa i kalastura i nezadovoljenih nimfomanki sam i ja morala da izgubim svoga muza jer ste na sve spremne. Stidi se. Necu vise da te vredjam ili osudjujem ali Bog nija macka pa da ogrebe. Kad tad ces osetiti bol. Sve se vraca. Ko si ti glupaco da upropastavas zivot nekoj zeni. STa mislis da ces uraditi ako se po.ebes sa njenim muzem. Mislis da se nece saznati? Ti si samo za u kontejner. Mars ***** ti materina kurvinska.
 
:evil: Ej nemogu da verujem da te nije sramota jos tako nesto i da pitas.Sta mislis sta bi bilo dalje? Evo ja cu da ti kazem, izgubices drugaricu a on ce onda kad dodje bolja prilika i tebi isto tako. Momci idu i dolaze a pravo prijateljsto je veoma tesko naci.Izbrisi tu ideju iz glave i napravi pauzu vidjanje sa njim inace ces izvisiti :x
 
Anonymous:
sta bi uradile da ste se zaljubile u prijateljicinog muza i da sa njegove strane postoje signali za prevaru. Uciniti to, ili...
Pa, iskreno... pre bih sebi odsekla glavu, nego sto bih uopste pomislila na tako nesto! Jadna prijateljica koja ima takvu prijateljicu... u celoj toj prici izgleda da je svako bolestan na svoj nacin!
Pozdrav!
 

Back
Top