GRAND PARADA

Pa to i nije neka vest to je mentalni i kulturni nivo prosecnog glasaca njihovih partija i sasvim je prirodno da se oni nadju tamo gde im je mesto cudi me da nisu ranije sada ce jos vise porasti u ocima svojih pristalica.
 
E ajde ok oni sto slusaju recimo Tozovca,Tomu Zdravkovica,Luisa..... ali ovaj grand ko slusa.....pa jel cuo neko novu pesmu od one indire radic ili pesme od one cigansture Mine itd. pa to je katastrofa. IQ mora da ti bude u minusu da bi to slusao i voleo.
 
Ljudi divna vest Viki i Tasko se konacno vencali :lol: :lol: nego nikako da vidim ovu krmaci Enu i ovog njenog seljaka u gradu a bas se pripremam da je pljunem na sred ulice nego nikako da mi se posreci :-? mozda se preselila u Bg
 
Torrente BG:
E ajde ok oni sto slusaju recimo Tozovca,Tomu Zdravkovica,Luisa..... ali ovaj grand ko slusa.....pa jel cuo neko novu pesmu od one indire radic ili pesme od one cigansture Mine itd. pa to je katastrofa. IQ mora da ti bude u minusu da bi to slusao i voleo.

Ma čoveče, poenta je u tome da tu sedi jedan ministar i predsednik i potpredsednik dve najveće opozicione partije. Ej, moja Srbijo šta si doživela. Ovo je da se javno spališ u znak protesta.
 
[
QUOTE=BG1109]Ma čoveče, poenta je u tome da tu sedi jedan ministar i predsednik i potpredsednik dve najveće opozicione partije. Ej, moja Srbijo šta si doživela. Ovo je da se javno spališ u znak protesta.
I misliš da bi se neko od tih moodonja zabrinuo zbog toga? Zabole njih. Čini mi se da je došlo dotle da uzmemo 'armonike u ruke da vežbamo svirke,a onda pravac tezge, šatori,birtije...najsrećniji od nas, možda će čak da dogura i do samog Granda. Jbt, koji je to uspeh u životu. Ma ova veš mašina za mozak (Pink) je stvarno : blagi užas - tiha jeza.
 

Back
Top