Stoliv + -

djukank

Obećava
Poruka
65
pozdravljam dobre forumase
na nekim starim forumima sam nasao povoljan smestaj u stolivu
zanimale bi me vasa iskustva i preporuke i naravno kritike
imam malu decicu i trebala bi mi plaza povoljan za njih (pesak , plitka zona itd...

pomagajte :confused: :confused: :confused: pomagajte
 
Napisala sam ti odgovor na drugoj temi o CG...ali nisam videla da te zanimaju plaze....
Postoje samo one male , sljunkovite, pored puta...ali neke vece plaze ( osim one kada se krene ka Prcnju, pored lecilista), nema... E sad zavisi gde si u Stolivu , mozda ti ova plaza i nije daleko..
Ja svaki dan idem tamo,..i vidim ljude sa decom....znaci ok im je...
Sve zavisi sta volis. Ako imas kola, mozes gde hoces..
 
ako mene pitas, bolje nemoj ici, jer je smor za svakoga osim za nemce kojima se ne zna broj!!! za provod je cista nula, ali to tebe i ne zanima, a sto se tice plaza za decu to zaboravi, jer se u vodu ulazi na stepenice ili preko neke manje plaze koja je ogradjena, znaci i za decu je nula!!! slike nemam, ali sam bio preko postanske stedionice i dobio sam neku sobu na vrhu i pogled je bio fenomenalan, to opet nije za decu, a i dogadjalo mi se da prodje podmornica koja je pravila ogromne talase, to je bilo jedino zanimljivo!!!
 
Bili smo u Stolivu pre 2 godine i bilo nam je super jer smo imali auto i svrljali svuda a uvece smo mirno spavali i ubijali se od klope kod Joska.

Ukoliko mislis da ides bez auta moci ces da koristis plazu sa slike (donji desni ugao, ako se uopste nesto i vidi), nekoliko malih molova u blizini i plazu u Prcnju-ukoliko jos uvek voze kombici. U tom slucaju, ne ocekuj puno, mozda bolje da ides na neko drugo mesto.

Ova slika je sa terase stana gde smo bili smesteni-u Beogradskom naselju.
 

Prilozi

  • Stoliv1.jpg
    Stoliv1.jpg
    82,3 KB · Pregleda: 317
ALCZ:
ako mene pitas, bolje nemoj ici, jer je smor za svakoga osim za nemce kojima se ne zna broj!!! za provod je cista nula, ali to tebe i ne zanima, a sto se tice plaza za decu to zaboravi, jer se u vodu ulazi na stepenice ili preko neke manje plaze koja je ogradjena, znaci i za decu je nula!!! slike nemam, ali sam bio preko postanske stedionice i dobio sam neku sobu na vrhu i pogled je bio fenomenalan, to opet nije za decu, a i dogadjalo mi se da prodje podmornica koja je pravila ogromne talase, to je bilo jedino zanimljivo!!!
To sto si rekao nije tacno.
Postoje male plazice ...sljunkovite...pored svakog mola, ima i mala uvalica sa sljunkovitim prilazom, a pored toga tu je i plaza na Prcnju...
Sve je blizu, i Tivat i Kotor i HN....i Perast...
slazem se da je bez kola bezveze kola bezveze ako vec ne ides samo odmora radi...
Ni jedna plaza nije ogradjena i ne sme da bude i ako jeste...u protivnom bilo koga ko ti zabrani da se kupas, mozes da tuzis, postoji tel. striktno predvidjen za takve slucajeve...U CG je na snazi novi zakon gde cak ni ispred hotela nije zabranjeno kupanje...dakle nema sanse da neko sme da ti kaze " ovo je privatna ponta"...
Sigurno ce ti se i to desiti , ali odreaguj i pozovi se na ovo sto sam ti sada rekla....u pitanju je " Morsko dobro" i to je "tvoje" isto onoliko koliko i bilo koga drugog....prema tome- samo plivaj!

ALCZ...podmornica? Postanska stedionica??Mislim kada si ti to bio ?? :lol:
 
Znas kako, nezahvalno je davati savete ovakve vrste, jer ono sto prija meni ne mora prijati tebi. Mozda ti treba nesto deseto...mozda volis dugacke pescane plaze...mozda volis desavanja...Svega toga fakat u Stolivu nema...ali ukoliko imas automobil, i ukoliko si nasao lep smestaj u Stolivu...ja bih pristala...jer opet ponavljam , sve ti je blizu...sve u koliko imas kola...I neka veca plaza( Jaz, plavi horizonti...etc)...i bilo koji grad za neki nocni zivot (KT, HN, TI, DU)...
Ako nemas, nisam pametna, jer onda ces tamo biti zarobljen i u slucaju da ti se ne dopadne, propade ti letovanje....Kada imas prevoz sve je ok...

Planiran je mostic koji ce spajati taj deo zaliva sa onim prekoputa....( u nekoj buducnosti - ja sam protiv ) ali ovo ti samo govorim da bi znao koliko je ustvari Perast blizu...odma preko puta...
Danju mozes da pravis lepe izlete donde ako nadjes kakvu barkicu...

Ne znam. Ne savetujem ...moraces sam da odlucis...Ne znam kakav si tip i sta bi ti odgovaralo.
 
ma mislio sam na onaj deo sa morskim dobrom
idemo kolima tamo ja mislim da ce biti ok
hvala jos jednom
posto vidim da ste iz onih krajeva daj mi br na pm pa da se cujemo kada budem dole
da ti se bar picem oduzim
pozz
 
Ma nema potrebe. Sve je ok. Nisi nista duzan ;)
Uzivaj!!
Sto se morskog dobra tice, na radiju ide reklama sa brojem na koji mozes da prijavis ukoliko ti bilo ko kaze da ne smes da se kupas tu i tu...
Mobilni je u pitanju...i znam da je Monet 067...ali nisam ga zapamtila...Inace za uopste sve nepravilnosti zove se 9817 mislim....
Tako da to je 100% provereno...
Sretan put i uzivaj!!
 
djuro, sve si ti napisao kako jeste, ali te plaze nisu za decu!!!
ja sam isao preko postanske stedionice i bio sam smesten u bg-naselju, skroz na verhu!!!
za podmornicu smo saznali zato sto su se talasi odjednom stvorili, a nije prosao nijedan brod ili camac, pa smo pitali mestane sta je to, a oni su nam odgovorili da je podmotnica!!!
ja sam bio pre dve godine u stolivu, bas u ovo vreme!!!
jos da dodam da su struje veoma jake, pa sam se osecao kao na dunavu!!!
 
ALCZ:
djuro, sve si ti napisao kako jeste, ali te plaze nisu za decu!!!
ja sam isao preko postanske stedionice i bio sam smesten u bg-naselju, skroz na verhu!!!
za podmornicu smo saznali zato sto su se talasi odjednom stvorili, a nije prosao nijedan brod ili camac, pa smo pitali mestane sta je to, a oni su nam odgovorili da je podmotnica!!!
ja sam bio pre dve godine u stolivu, bas u ovo vreme!!!
jos da dodam da su struje veoma jake, pa sam se osecao kao na dunavu!!!

Da , to je tacno, ali samo ako ides u pravcu Gospe od Andjela....tj. od Stoliva ka Tivtu...
Ako odluci da se kupa negde krenuvsi ka Prcnju ...to je vec druga prica...
Ja sam i danas bila tamo sticajem okolnosti i vidim ima jako puno dece..
Iskreno, da ja moram negde da odvedem svoje dete , tu ne bih...jer ne volim guzve...sve drugo je ok...ima sljunkovitih plazica ....ima i jedna dugacka....ali volim da sam na plazi sama ( sebicno, drsko....ali volim)...

Mozda Djuka vise preferira guzvanjac...ali kada je rekao da je sa kolima, nema zime...Moze uvek da ode negde drugde...


p.s. ovo za podmornicu - prvi put cujem , ali zaista :shock:
 
pozdrav svima, moje iskustvo u Stolivu ce dugo ostati u mom secanju nazalost po losem a ne po dobrom,
cuo sam za Stoliv da je jako povaljan sto se cene smestaja tice a i sta je meni bilo mnogo bitnije da je zdravo mesto za respiratorne bolesti, te me je to navelo da pozovem
Rumsko odmaraliste za koje sam i prvo cuo vezano za Stoliv, ih vec postajem nervozan kada ih se setim, pozvao sam agenciju u Smederevu i dobio sve postrebne informacije, da ima veliku pescanu plazu da imam obezbedjen parking, tri obroka po tri jela na meniju pice u neogranicenim kolicinama, konfornu sobu, u dvoristu odmaralista ringespi, tobogan i jos mnogo drugih zanimacija za decu, sto je mene privuklo da uplatim letovanje kod njih za mene suprugu i dvoje dece od 2 i 4 god.
E SAD stigao sam u jutarnjim casovima u vreme dorucka, pokusao da udjem u dvoriste odmaralista gde sam bio lose docekan i vracen zbog navodne inspekcije koja je trenutno kod njih,, parjkiraj na ulici raspakuj se pa cemo videti,, naravno iscrpljeni od puta nemam snage da se raspravljam i nastavljam do upravnice odmaralista da mi pokaze sobu i naravno da platim sta treba ali placam nijihovo neko obavezno osiguranje iako sam pre polaska uradio polisu putnog zdravstvenog placam kompletnu cenu boravka i dobijam kljuc od sobe do koje me odvodi pomocno osoblje.
Ulazimo u sobu zaprepasceni i ne mozemo da verujemo gde smo dosli, navodno jedna od najboljih soba cetvorokrevetna, pazite ovo na trecem spratu u sobi sa dvoje male dece a kreveti ispod prozora koji nemaju rucuce i ne mogu da se cvrsto zatvore zatim mini frizder podugnut na drvenoj stolici okrenut bocnom stranom a zice i motor na izvolte bez ikakve zasite, izvinite moram da se iskljucim ali vraticu se i nastavicu pricu pa koga zanima neka cita ima mnogo ali znajte nikako rumsko odmaraliste Stoliv tu i tamo ali Rumsko ni da vam oni plate.
 
Zamolila bih te da nastavis da pises jer planiram da letujem u ovom odmaralistu sa detetom od godinu dana sad vise nisam sigurna....
Zar vi ne vidite da je clan koga pozivate da nastavi da pise onu svoju poruku pisao jos u maju 2013.godine (pre 15 meseci) i da NIKAD VISE nije nista napisao na Krstarici.Obratite malo paznju na datum kad je nesto pisano:bye:A sto se tice odmaralista u Stolivu i ja sam cuo od prijatelja koji su tamo letovali pre nekoliko godina da je BILO UZASNO (ako je to isto odmaraliste a pretpostavljam da jeste)
 

Back
Top