i eto...

rajkec

Aktivan član
Poruka
1.674
...Samo Sloga Srbina Spasava! Ali toga vise nema!!! Otisla nam drzava u p*i*c*k*u lepu materinu. Eto ode Kosovo, sad ce i Sandzak, Vojvodina, Nis trazi neku autonomiju... ja sam iz zapadne Srbije i ovde se sire neke price o traznju neke autonomije. Nista nije zvanicno ali cujem od ljudi ovde da traze od drzave neki novi plan regionalizacije i podele opstina i regiona. I sta ce ostati na kraju? Nisam politicki opredeljen i mogu slobodno da kazem da su svi ovi politicari jedna obicna g*o*v*n*a koja gledaju samo da napune dzepove, a narod ko j*e*b*e! Njih otprilike ovo stanje zemlje ne zanima jer mogu da pobegnu u inostranstvo kad god zele!
 
rajkec:
Sta ces... Zato im stalno treba neka pomoc od drugih...

Pa oni traže pomoć pa je i dobiju, a mi isto tražimo pomoć, ali nešto slabo stiže, ili tražimo na pogrešnom mestu. Nešto nije u redu kad baš nama neće niko da pomogne. Kaže naš pametan narod: kad je celo selo ćoravo, zažmuri i ti na jedno oko. Srbine, nauči nešto iz narodnih mudrosti.
 
GZ:
a ti svakom loncu poklopac..

Ademe oladi malo..

Nisi se pretrgao sa komentarima o kradji sata sa ruke Busu..

Umjeren si bio kao pricica..

SANDRINAbg 16
adem_ks 15
djorax 13
Lacibg 10
south 6
Salvantis 6
hektorius 6
SiIent Bob 6
doduse naucno je dokazano da nije bilo kradje ... a ako se nisam pretrgo sa komentarima ondak... :confused: hvala
 
Cujem da muslimani iz Sandzaka traze teritoriju do Cacka, sto znaci da ce i moj grad (Ivanjica) pripasti njima iako u Ivanjici ima 99,98% Srba... Sad, koliko je to tacno....
 
rajkec:
...Samo Sloga Srbina Spasava! Ali toga vise nema!!! Otisla nam drzava u p*i*c*k*u lepu materinu. Eto ode Kosovo, sad ce i Sandzak, Vojvodina, Nis trazi neku autonomiju... ja sam iz zapadne Srbije i ovde se sire neke price o traznju neke autonomije. Nista nije zvanicno ali cujem od ljudi ovde da traze od drzave neki novi plan regionalizacije i podele opstina i regiona. I sta ce ostati na kraju? Nisam politicki opredeljen i mogu slobodno da kazem da su svi ovi politicari jedna obicna g*o*v*n*a koja gledaju samo da napune dzepove, a narod ko j*e*b*e! Njih otprilike ovo stanje zemlje ne zanima jer mogu da pobegnu u inostranstvo kad god zele!
Da znas da je bas tako, ode sve u..... :roll:
 
Тако је...Пљачка је слатка.А још кад си м*до,и можеш да запослиш фамилију на терет пореских обвезника,а да нико ништа не ради...
 
Stvarno se preteruje sa tim deljenjima po bilo kom osnovu... A ovi naši političari se vode onom - bolje prvi u selu, nego drugi u gradu. Ili kako već ide. Pare, vlast... To su razlozi. Uz, naravno, veliku dozu nacionalizma koji je u ovakvim slučajevima izuzetno negativna pojava.
 
Национализам...Ја бих пре рекао шовинизам,и он је увек добар начин да се завуче рука у туђ џеп.
 
Pa to je stvar naše gluposti. Ipak, ne mislim da je sve tako strašno. U Vojvodini, koja je jedina u ovom momentu formirana kao region, procenat ljudi koji su za nezavisnost je jednocifren. Po meni, trenutno treba raditi na jasnijem formulisanju te autonomije i jačanju samouprava, ali i odgovornosti gradova.
 

Back
Top