Kako smuvati decka koji je fin?

  • Začetnik teme Legolasica
  • Datum pokretanja
L

Legolasica

Gost
Postoji decko koji je jako stidljiv a svidja mi se,cak mislim i da se ja njemu svidjam,ali je previse stidljiv i fin da bi bilo sta uradio...Kako da se upoznam sa njim i kako da mu se malo priblizim?Ide u drugi razred,a uskoro cemo zajedno na ekskurziju...HELP!
 
Legolasica:
Postoji decko koji je jako stidljiv a svidja mi se,cak mislim i da se ja njemu svidjam,ali je previse stidljiv i fin da bi bilo sta uradio...Kako da se upoznam sa njim i kako da mu se malo priblizim?Ide u drugi razred,a uskoro cemo zajedno na ekskurziju...HELP!
Legolasice(devojka LEGOLASA?)mislim da bi bilo ok da se prvo upoznas sa tim deckom i polako da ga muvas...STA VI MISLITE?
 
Legolasica:
Postoji decko koji je jako stidljiv a svidja mi se,cak mislim i da se ja njemu svidjam,ali je previse stidljiv i fin da bi bilo sta uradio...Kako da se upoznam sa njim i kako da mu se malo priblizim?Ide u drugi razred,a uskoro cemo zajedno na ekskurziju...HELP!
Pa priblizu mi se!!!!!!!Cesce razgovarajte,nemoj da mnogo upadas u oci drugim momcima,to ce ga samo mnogo,mnogo razocharati
 
probaj da mu se priblizish kao najdrugarica.time cesh sklopiti drugarstvo i sa njegovom kompanijom.Onda od njih lagano na fin nachin izvuci informacije tipa...
-A shta on misli o meni?
-jel mu se neko svidja i slichno...
Kada saznash,znacesh na koji nachin da postupish pred njim.probaj i ti da budesh nezna,slatka...i nece odoleti!
P.S. Ako je ovaj tvoj nick zbog Orlanda kao Legolasa,samo napred...jer...NAPRED ONI KOJI SE PRIMAJU NA ZVEZDE!!!!Ne dozvoli da te neko dira,zbog toga...
 

Back
Top