TATOO:YES or NO?

uh znaju tetovaze da budu predobre,ali dok si mlad i zategnut,posle kad se sprckas i sasusis bude fuj :neutral:

inace ta na donjem delu ledja ili stomaka zna da bude lepa,ali ko je gradjen za to...ja tu recimo nikada ne bih stavila jer cu prvo tu da se ugojim (daleko bilo).

ja bih mogla one ljakse mornarske tipa ruka,ledja,noga :lol: ko popaj :shock:

inace ne hvala,sta posle da radim sa njom.
 
Једном, давно, у Дунавском парку шета једна мама са дететом. Мама носи пунђицу, строги шанел костимић, штиклице, свилена кошуља...види се да је негована и имућна... а онда, у једном тренутку мама се сагне над дететом и ја спазим на њеном врату, испод пунђе тетоважу, класичну, плаву...пише неко име, неки Пера, Мика, Жика...ко зна....фууууј!
И та тетоважа проговори много више о њој него све њене свилене кошуље и кожне торбице. И она је сигурно то некад урадила верујући да је то ''ин'' и да ће тако остати заувек...
 
...evo da se i ja malo ukljucim...Neverovatno mi je koliko mnogo ljudi se opterecuje sa tim kako ce to izgledati pod stare dane,moje misljenje je da cemo tada ionako svi biti izborani i smezurani pa ne verujem da ce tatoo pokvariti tu "lepotu" :roll:.Iz nekih postova sam stekla utisak da mislite da je tatoo vise za muskarce.Sto?Ili sam mozda pogresno zakljucila,demantujte ako jesam?!...Pozz!
 
a sta da istetoviram pa da znam da mi nece smetati ni za 5 25 50 godina...nesto trendi, ili radi imidža, neki simbol necega u sta verujem, ili sto trenutno smatram da jesam, horoskopski znak? koliko će to da me drži a kada će početi da mi smeta, kada mi ponekad zasmeta i svoja sopstvena koza. valjda nisam čovek koji u rečniku ima zauvek. a estetski, svakako da moze da mi bude lepa, ali tudja. moja - ne nikako. samo privremena.
 
Hellen:
Али, пази, онда је то било ИН, ко зна како ће ове садашње тетоваже изгледати за 30 година!

:lol:

Nece sigurno izgledati sexy ! Mada, kojom brzinom napreduje plasticna hirurgija, mozda ce se svi od reda zatezati, pa tet nece biti viseci! :lol:
 

Back
Top