pomoc

...j.o.v.a.n....

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
215
ocu da napravim sajt ali nemam hosting domen bi mi bio na tk a sajt neznam ocu tako da napravim ali ako moze da mi se nepojavljuju glupe reklame i ocu da ga napravim u dreamweaweru a da je sve to besplatno
 
...j.o.v.a.n....:
ocu da napravim sajt ali nemam hosting domen bi mi bio na tk a sajt neznam ocu tako da napravim ali ako moze da mi se nepojavljuju glupe reklame i ocu da ga napravim u dreamweaweru a da je sve to besplatno
Pomoć?! Hitna? Pozoveš 94 i tu su.

Ukoliko želiš da ti neko ovde pomogne, onda je to malo složenije:

1. Naslov teme mora da odgovara onome što hoćeš da pitaš
2. Duboko udahneš i razmilsiš šta hoćeš da pitaš pre nego što bilo šta napišeš
3. Napišeš to što hoćeš i onda pročitaš ponovo napisano da bi video da li je razumljivo.
4. E sada možeš i da iskoristiš dugme Pošalji

Ako ti je sve ovo komlikovano, pogledaj savet na početku poruke. Oni nisu toliko zahtevni... bar dok ne dođu na lice mesta.
 
slusajte sad!!!!!!!!!!!!!

ja pravim sajt u dreamweaweru,ocu da ga stavim na net ali nemam hosting. naravno prebacio bi ga na tk da mi sajt nebude www.imesajta.ddf.com. i ako moze da mi se pojavljuje sto manje reklama od tog sajt npr kao piczo ili tako nesto. dakle treba mi hosting na kojem mogu da uploadujem sajt iz dreamweawera
 
A mogli bismo da imamo i dva foruma, jedan za ljude koji ne umeju da pišu, ne znaju šta hoće i hoće da promovišu svoj supermegaforum sa desetoro ljudi; a drugi za one koji stvarno diskutuju o dizajnu.

Sedam puta sam pročitala prvu poruku u ovoj temi, svaki put sam se češala po glavi i pitala se da li sam imala toplotni udar, da li stavljaju nešto u ovu vodu koju pijemo ili sam stvarno pročitala to što mislim da jesam...
 
LePiaf:
Ovaj podforum bi trebalo preimenovati u "web zabavishte".
Naravno, ma da kako je krenulo mislim da će ipak biti jaslice.

@Desecration Smile
Samo sedam puta? Meni ni posle 77 puta nije bilo jasno šta je autor 'teo kasti.

Kada bi bar polaznici zabavišta umeli da čitaju, kad već ne umeju da pišu, pa da se napiše kratko uputstvo za dizajniranje ultramegagiga najboljeg na svetu foruma, gde ima besplatan hosting, kako se uploaduje završen sajt, ... Ali ne, niko nema vremena da čita... pod uslovom da zna...
 

Back
Top