opomena B92

Da li ste za ukidanje B92

  • da, preterali su

    glasova: 37 48,7%
  • ne, rade svoj posao

    glasova: 34 44,7%
  • dovoljna je opomena

    glasova: 5 6,6%

  • Ukupno glasova
    76
  • Anketa je zatvorena .
Oni su odavno preterali i prekardasili.
Ovo sto oni rade (u) Srbiji, to nijedna vlast ne bi dozvolila (niti ovo igde na svetu ima) osim ove, "demokratske"!
Svoji su, a vrana vrani oci ne kopa!
 
pa izmedju ostalog da, jer priznavanje realnosti je jedno, al koliko ja znam, Kosovo je bar formalno pravno deo Srbije, i dok se ne uspostavi novi presedan, rezolucijom ili jednostranim priznanjem to ostaje cinjenica, B92 na jako los nacin pokazuje realnost, sortira vesti po znacaju onako kako bi npr ambasada SAD sortirala.. itd..
to je moje misljenje.. vi naravno imate mogucnost da se slazete ili ne...
 
Pa danas je ista tv drugu ili trecu vest dala da je Tadic prisustvovao akciji -zastitimo zivotinje beskucnjike- pa kao dobar gest je ucinio usvajanjem jedne mace.
A vojni beskucnici mu zive po kasarnama.Mozda jednog i usvoji, ko zna, ako ga krene karta.
 
Cinjenica da se uopste raspravlja o tome da li treba ili ne zabraniti televiziju koja eksploatise nacionalnu frekvenciju u cilju promovisanja rasturanja te iste nacije, znak je opste drustvene konfuzije.
 
Гоку:
Телевизија Б92 је прекршила устав Србије са изјавом да је Косово већ независно!

nije isto reci da je nezavisno i "prakticno" nezavisno.
a ako mislis da nije "prakticno" nezavisno, onda skoci do pristine na kaficu...
 
Da,najbolje da ukinemo te izdajnike koji prenose stavove srBskih neprijatelja i da nam se informativne emisije sastoje iz dva dela - prvi deo čitanje saopštenja Dr Vojislava Koštunice i njegovih saradnika i drugi deo sveta liturgija našeg patrijarha.
 
pa ljudi dali ste i dalje naivni, pa vidite li ko je sve dobio dozvolu za rad, dli vam to nesto govori.... to su mediji koji trebaju da nas ubede da ne vredimo nicemu, da nam ugase najmanju nadu tj. da nas ostave bez morala, onako kao neko pleme koje i dalje nezna da postoji civilizacija, zato recimo im ne, ne, ne..
 
Kao sto je nedavno rekao nekad normalni Vladeta Jankovic "realnost siri defetizam" ova inicijativa je sasvim u skladu sa novom staljinistickom DSS ideologijom- nema veze sta se desava u svetu oko nas mi furamo svoju pricu i svako ko kaze drugacije klevece i laze-Trst je nas !! .
 
Б92 је испунио све законске и комерцијалне услове које је поставила РРА,тако да је тешко забранити станицу која служи само за прављење пара,и поставља информативни програм који се налази на ивици прихватљивости.Значи,ушли смо у капитализам и сносимо последице.
 
Obersturmfuehrer:
nije isto reci da je nezavisno i "prakticno" nezavisno.
a ako mislis da nije "prakticno" nezavisno, onda skoci do pristine na kaficu...
Не може да буде практично независно,може да буде или независно или не,може да буде или аутономна покрајна у републици Србији или република Косово!
 
Treba pustiti decu na televiziji komunistichke omladine da se igraju....shto ih zabraniti?
Njihova ideologija je nakon 50 godina konachno sjahala pa su malo kivni na Srbe...treba ih razumeti..pa,skoro...
 
Mislim da nasa drzava treba vise da se drzne, jer srbija ima citav dijapazal mogucnosti u slucaju nametane nezavisnosti ili jednostranog proglasenja U vezi sa Kosovom.
Npr mozemo da ima uvedemo ekonomsku blokadu, nametnemo razlicite vrste takse (carine, poreze) za prelaz preko teritorije Srbije,
da ne priznamo putna dokumenta i na taj nacin ogranicimo kretanje,
U odnosu sa zemljama zapada, upucivanje protesne note, tuzba medjunarodnom sudu pravde - ne mozemo Ameriku da tuzimo - ne priznaju sud,
al zato mozemo francusku, englesku jer ga priznaju!
uvodjenje viza samo za diplomatske pasose - popularna mera!
Suspendovanje ugovora sa zemljama kao sto su sporazum o readmisiji , razlicite vojne angazmane kao sto imamo sa NATOm o prelasku preko teritorije Srbije...
Ovo je samo jedan deo mera koja Srbija moze da primeni prema drzavama koje priznaju Kosovo tj prema Kosovu...
pa da vidimo koce duze da izdrzi!
 
Dobro, a ako bi se stvarno zabranila, odakle bi Jerry i ostali radikali kopirali informacije, kao što sad uglavnom čine. Mislite o tome...
arsicg:
Mislim da nasa drzava treba vise da se drzne, jer srbija ima citav dijapazal mogucnosti u slucaju nametane nezavisnosti ili jednostranog proglasenja U vezi sa Kosovom.
Npr mozemo da ima uvedemo ekonomsku blokadu, nametnemo razlicite vrste takse (carine, poreze) za prelaz preko teritorije Srbije,
da ne priznamo putna dokumenta i na taj nacin ogranicimo kretanje,
U odnosu sa zemljama zapada, upucivanje protesne note, tuzba medjunarodnom sudu pravde - ne mozemo Ameriku da tuzimo - ne priznaju sud,
al zato mozemo francusku, englesku jer ga priznaju!
uvodjenje viza samo za diplomatske pasose - popularna mera!
Suspendovanje ugovora sa zemljama kao sto su sporazum o readmisiji , razlicite vojne angazmane kao sto imamo sa NATOm o prelasku preko teritorije Srbije...
Ovo je samo jedan deo mera koja Srbija moze da primeni prema drzavama koje priznaju Kosovo tj prema Kosovu...
pa da vidimo koce duze da izdrzi!
Baš ćeš ih zabrinuti silno s ''dijapazalom''.
 
Ako ista bar mozemo da ima zapretimo time, veruj mi ne bi ostali ravnodusni....
Nesto radikalnije poteze su pregovori sa rusima o instaliranju radarskog sistema i raketa RS-24 koje su "nevidljivi" za sistem Nato-a
 

Back
Top