Danas vam je divan dan.Ja sam tu da vam odgovor dam.

  • Začetnik teme Skvo(Nisam zalosna)
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

Skvo(Nisam zalosna)

Gost
Posto su mi bogovi sa Sinaja Olimpa (Atlantide)° i naravno Bukulje.Dali nevidjene moci vezano za procnjacke vizije.Ja sam tu samo za tebe.Da ti pomognem i kazem vezano za tvoju buducnost.sem toga bogovi su toliko darezljivi da predvidjam i buducnost svega zivog i nezivog.Molim te postavimi pitanje jer ;OD VOLIKOG ZNANJA I GLAVA ME BOLE"


°_Atlantida je potonuli kontinent.A i oni su imali svoje bogove koji su hvala im zivi.
 
Athens:
Rodjena sam 08.11.198. u Beogradu. Studiram prava
Sobzirom da neznam tvoje ime koji je veliki nosilac Raznih povoljnih i nepovoljnih okolnosti u zivotu onda ni ono sto cu reci nece biti potpuno tacno.Ali racunaj sa 75%:Sto se tice tvog dosadasnjeg zivota o njemu znas vec sve da bi jabilo sta dodavao.Imaces do kraja dovoljno vremena da se posvetis svom neiskustvu i da a pretvoris u iskustvo da bi iducu godinu zapocela u velikom stilu.sama po sebi si dovoljno smirena za druge cak hladna i odbojna da bi mogla imati mnogo pravih prijatelja na koje mozes da racunas.Uskoro ili si vec stekla poznanika rodj.u znaku Ovna.Njega prati kao kuce jer on je kljuc tvoje buducnosti.Za tu osobu nebi trebalo barem dve god da racunas na ljubav i emocije.jer ce to pokvariti njegova cista predubedjenja o prijateljstvu.I nece ti biti od koristi.Drugarica koja se zove Jelena ili dalja rodjaka tog imena ti radi iza ledja po pitanju.Jedne prosle ljubavi.Prvom prilikom kupi pantalone koje gledas vec nedeljama iako su skupe.Pomoci ce ti da se osecas popunijom i zrlijom osobom.
 
Athens:
Ovo je bas lepo receno.Izvini, ali nisam znala da je ime toliko bitno. Ako bi ti to sada nesto znacilo zovem se Ana.

Kroz vreme i istoriju tvoje ime su niosile samo lepe i pametne zene.Nazalost sve one su rodjene samo za jednu stvar u zivotu a to je da budu nosioci novih ideja.I prenoisioce istih na male ljude.Pokusaj da sve ono sto ti se cini pravicnim i sigurnim,preneses tom coveku koga ces upoznati.On ce te shvatiti.Jer ljudi ovnovi dobro slusaju.Tudje ideje razradjuju kao svoje.Ali zapamti nikada ih ne prisvajaju.Bices srecna tek onda kada tvoja deca budu pokazala svoju ljubav prema tebi.Tada ces shvatiti da je zivot nesto vise od normalnosti i obaveze koju nam je Bog NAMETNUO.
 
Athens:
Izvivi sto te maltretiram,ali bih volela ako bih mogao da mi kazes nesto u vezi ljubavi i inostranstva.
Ljubav.Se desava netreba je traziti ona se radja sama.Za pocetak nauci da volis neke predmete u tvom okruzenju.Pokazi roditeljima ili ako ih nemas onda najblizim ljudima u oruzenju,koliko ti je do njih stalo.Ljubav je kao bumerang.Ako je delis ona se vraca,Ako je cuvas samo za jednu osobu,ona se u njoj ugusi i pobegne.Ljubav se netrosi.Zato je pruzaj.inostranstvo je zelja.Prilicno realna.Ali u tvom slucaju ne i opravdana.Za otrilike dve god.Imaces mogucnost putovanja u zemlju gde nisi ni pretpostavljala da ces otici.Iskoristi tu sansu i uvideces da zlato nije sve sto sija.(Ali nazalost to znaju samo oni sto je imaju).Drzi se svog Ovna.On ce ti pruziti svu ljubav ovog sveta.Samo ne zuri.U medjuvremenu saraj.Nista se netrosi.Ni telo,ni ljubav.Ali pazi sklona si infekcijama Koristi uvek gumicu u sexu.I nosi bocicu alkohola u torbi.Javni toalet je za tebe isto sto i raka.Toliko od mene Caaaos :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top