Leto!

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Konacno stize letnji raspust, a time i dosta vremena za igranje 8) (zalim one koji idu na popravni :D)
Sta cete igrati ovog leta? Hocete upgradeovati racunar?

Ja cu krenuti u ostvarivanje svog cilja u GW...Warrior Primeval Armor i Forgotten oruzja... I da dodjem do HoH-a (Bllade cuti :D)....


Izvolte 8)
 
markoca:
Konacno stize letnji raspust, a time i dosta vremena za igranje 8) (zalim one koji idu na popravni :D)
Sta cete igrati ovog leta? Hocete upgradeovati racunar?

Ja cu krenuti u ostvarivanje svog cilja u GW...Warrior Primeval Armor i Forgotten oruzja... I da dodjem do HoH-a (Bllade cuti :D)....


Izvolte 8)

ja sam vec stavio vise rama na komp, uzeo primeval za Dervisha, sada mi ostaje Ancient za Elea i Primeval za Wara, a sto se tice ranka nabio sam r3 i preko raspusta cu jos vise famea zafarmati 8-)
 
markoca:
Konacno stize letnji raspust, a time i dosta vremena za igranje 8) (zalim one koji idu na popravni :D)
Sta cete igrati ovog leta? Hocete upgradeovati racunar?

Ja cu krenuti u ostvarivanje svog cilja u GW...Warrior Primeval Armor i Forgotten oruzja... I da dodjem do HoH-a (Bllade cuti :D)....


Izvolte 8)


Niti cu igrati igrice, niti cu upgradeovati racunar!Ko je*e komp, STIGLO JE LETO!!!I RASPUST!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Posveticu se fudbalskoj karijeri, bazenu, moru, zajebanciji i tako tim stwarima!Ko je josh lood da po owakwom wremenu igra komp umesto da ide na bazen i takwe stwari!!!:D
Pozdraw...
 
68Mustang428CJ:
NASCAR 08 izlazi za mesec dana, a krajem godine cu zameniti Play Station 2 sa Play Station 3.
Sta je zanimljivo trkati oval? :lol:
JA sam par puta pokusavao da igram nascar i uvek me je odusevljavala sjajna grafika koja je zastitni znak tog serijala ali se uvek smorim posle dva dana trkanja "u krug"
 
tab503:
Sta je zanimljivo trkati oval? :lol:
JA sam par puta pokusavao da igram nascar i uvek me je odusevljavala sjajna grafika koja je zastitni znak tog serijala ali se uvek smorim posle dva dana trkanja "u krug"

Konkurencija. 43 protivnika. Team work. Ja recimo vozim za Roush Racing i imam 4 klupska druga i onda se menjam, malo vozim sa jednim, malo sa drugim ... i na kraju zauzmemo prvih 5 pozicija.

Ne volim kratke staze, ali dugacke, kao sto su Talladega i Daytona, su fenomenalne. I nije lako pobediti. Vozis recimo 195 mph, dovoljno je da te neko malo udari, brzina padne na 180 mph (a da ne govorim sta bude kad te neko jace udari) i u roku od 10-ak sekundi te prestigne 10-15 vozaca. I onda ti treba 25-30 krugova da se vratis u vrh.
 
68Mustang428CJ:
Konkurencija. 43 protivnika. Team work. Ja recimo vozim za Roush Racing i imam 4 klupska druga i onda se menjam, malo vozim sa jednim, malo sa drugim ... i na kraju zauzmemo prvih 5 pozicija.

Ne volim kratke staze, ali dugacke, kao sto su Talladega i Daytona, su fenomenalne. I nije lako pobediti. Vozis recimo 195 mph, dovoljno je da te neko malo udari, brzina padne na 180 mph (a da ne govorim sta bude kad te neko jace udari) i u roku od 10-ak sekundi te prestigne 10-15 vozaca. I onda ti treba 25-30 krugova da se vratis u vrh.
meni je ovo mucenje :) bio bih stalno na ivici zivaca, a mogu da zamislim sta bi bilo kada me neko cvrkne, pa jos ako osetim da je komp (konkurencija) zeznuo vise nego sto sam ja sam napravio gresku.... ne hvala... ionako su trke igre u kojima se najvise nerviram kada ih igram, pa cak i nfs (koji je odavno poceo da me smara- sve posle nfs ug2). voleo bih da smisle pricu i ubace u nfs malo snega, malo pustinja, zore, noci, dana, prirode....
 
markoca:
512 RAM-a i neka malo jaca graficka....a uzmi prvo Prophecies....pa Factions...pa Nightfall...krajem godine izlazi nova ekspanzija...
Mozes uzeti koji deo hoces, svaki je stand-alone....

ama pusti njega, factions uzmi zadnji, a da li ces prvo uzeti NF ili prophh....to je svejedno neces ti biti zao ni za jedan od njih mada prednost dajem proph 8-)

@marko ovo je za tebe
http://gw.gamewikis.org/wiki/HoH
 
hmmm....
ćale mi je uzeo 2 od 512Mb/RAM-a a dao mi 2 od 256.....
jbg....
imam lošu grafičku pa sam ograničen što se tiče igara.....
U zadnjih mesec dana sam obrnuo Most Wanted i Carbon....
pre par dana sam počeo da igram Vice city i odradio sve misije..ali nema nikakvog znaka da je igra gotova...ne znam kako da završim igricu (može neka pomoć?)
BTW: kupio sam sve radnje i malibu club i sve misije odradio ( ponavljam )!

Planiram da počnem i da završim San Andreas,a posle ću da igram "Civilization IV"...
Dalje ne znam...
Ajde neka pomoć oko ovog vezano za Vice city.....
Tnx!
 
polarnimeda:
meni je ovo mucenje :) bio bih stalno na ivici zivaca, a mogu da zamislim sta bi bilo kada me neko cvrkne, pa jos ako osetim da je komp (konkurencija) zeznuo vise nego sto sam ja sam napravio gresku.... ne hvala... ionako su trke igre u kojima se najvise nerviram kada ih igram, pa cak i nfs (koji je odavno poceo da me smara- sve posle nfs ug2). voleo bih da smisle pricu i ubace u nfs malo snega, malo pustinja, zore, noci, dana, prirode....

Nije zanimljivo kad 200 krugova samo vodis. Zanimljivo je poceti zadnji i onda se probijati do vrha.

Za ono sta si naveo, ja ti preporucujem Rally. On ima sve te karakteristike (sneg, pustinja, priroda, noc, dan ...).
 
Ja cu da najverovatnije da uzmem jos 256 ili 512 MB RAM-a. Igracu sta mi padne pod ruku ali cu najverovatnije ponovo da premotavam GTA SA, NFSMW, Suffering Ties That Bind,COD, COD 1.41. A od igrica koje nisam igrao uzecu Hitman Blood money.
 

Back
Top