Mesecharenje

ja sam samo jednom
bila navila sat za 4.30 da ustanem
i ustala u 8 :lol::lol::lol:....ugasila ga verovatno kada je zvonio..ali nije to chudno :lol:....chudno je to shto sam u 4.00 zvala druga...dakle ustala i pozvala ga :lol: :lol: :lol: ..a to pre nego shto je sat zvonio...hvala Bogu pa nisam imala kredita :lol:
 
kazu da ustanem iz kreveta,odem do frizidera,otvorim ga i kazem:"opet ste mi pojeli sendvice",a onda po defaultu,pocnem da ih pravim...........i moraju da me probude.
a ti?
 
Ja sam jednom sela i prichala o nekom prashku :?
a pre neko veche sam se probudila rano neshto i ukapirala da sam neporkivena,da lezhim na savrsheno raspremljenom krevetu,uopshte cela soba je bila cakum pakum.A zadnja sam legla,pa ne verujem da je neko bio dokon da me pomeri s kreveta i u to doba mi rasprema sobu.
A u nedelju sam se probudila i shvatila da mi je u krevetu izduvana lopta za odbojku koja je inache bila na tavanu.Sad,shto bi neko bio toliko lud da ide na tavan i stavlja mi loptu u krevet :lol:
a moja sestra je izashla komotno na ulicu pa su je vracjali O.o
 
ja do izlazenja na ulicu nisam stigla,ali sendvice pravim po ustaljenom redosledu-majonez,sunka,kackavalj,seckam i paradajz leti i obavezno jogurt.
i poenta je sto ih napravim,pa ostavim gde stignem,a uopste ih ne jedem!
moja sestra je mesecarila i pricala na spanskom-kompletan scenario latino-serija,posto ih je gledala ko blesava.
 
Nekad zovem ljude telefonom u sred noci da im kao nesto vazno kazem, a posle se ne secam, jednom sam otisla kod komsinice u pidzami i uspaniceno joj rekla da me neko otrovao, mada ne verujem da je to mescarenje, to je zbog pijanke. Inace, jednom sam pravila neku zurku kod kuce, i puno ljudi je ostalo da spava kod mene, ja i par drugara smo bili jos budni, sedimo i pricamo, kad jedan drug, koji je zaspao pre par sati, ustaje, odlazi u hodnik zmureci i pocne da pisha u moju cipelu, i 'ladno se vraca u krevet i nastavlja da spava. Proslo je 2-3 godine od tad ali jos ga tovarimo za to.
 
menna:
Nekad zovem ljude telefonom u sred noci da im kao nesto vazno kazem, a posle se ne secam, jednom sam otisla kod komsinice u pidzami i uspaniceno joj rekla da me neko otrovao, mada ne verujem da je to mescarenje, to je zbog pijanke. Inace, jednom sam pravila neku zurku kod kuce, i puno ljudi je ostalo da spava kod mene, ja i par drugara smo bili jos budni, sedimo i pricamo, kad jedan drug, koji je zaspao pre par sati, ustaje, odlazi u hodnik zmureci i pocne da pisha u moju cipelu, i 'ladno se vraca u krevet i nastavlja da spava. Proslo je 2-3 godine od tad ali jos ga tovarimo za to.
E slatko sam se ismejala :lol:
 
Deshavalo mi se , dok sam bila dete. Izlazila sam na ulicu u pizami, jednom me otac nasao na 500m kuce, bili smo na moru, a ja..u vodi do chlanaka. Srecom, zavrshilo se negde u mojoj 7.oj..8.-oj godini. Prilichno neprijatna stvar za dete..a i za roditelje.
 
Ne znam jel' bila slicna stvar al nema veze :)

Elem,vasa iskustva.Gledala sam pre neki dan dokumentarac jedan tip u Americi ubio svoju svastiku,izbo je 40 puta,odvezao se jedno 20 kilometara,zakopao njeno telo,vratio se kuci, stavio krvavu odecu u ves masinu,sredio mesto zlocina, i trvdio da je sve to uradio dok je ''mesecario''. I ovi ga pustili.

Ili npr. moj brat (trenira kendo ) mi spavali na moru kad on odjednom ustao i krenuo da mlati svojim macevima celo vreme govoreci ''dolaze''..
 
jao moja snajka nekad ustane nocu i tako seta po stanu.... plashim je se tada,sreca ne zivim vise sa njom i burazerom...bash je neprijatno.
josh kada sam gledala emisiju da su neki ljudi u toku mesecharenja ubili nekoga.....
 

Back
Top