Da li je ovo normalno??

Zeka68

Početnik
Poruka
13
Ozenjen sam sretno i imam decu, deca su mi predobra veoma uspesna, zena mi je takodje dobra , voli me neprocenjivo i maksimalno postuje kao i ja nju.zivimo u svoj toj sreci i slaganju nepunih 14 godina. Svo to vreme nasa ljubav je rasla i ucvrstila se da smo sada vise nego bracni drugovi, da pored toga ne zaboravim da kazem da nam je sex zestok!
Nikad je nisam prevario, a imao sam prilika dosta , a i ona kaze da me nije nikad prevarila , a takodje je imala prilike.
Nisam imao potrebe za drugom jer me je maksimalno zadovoljavala , prosto jedva cekam da padne noc pa da smo ponovo zajedno!

Kao sto to obicno biva u ovakvim pricama , davo nikad ne spava i ne ostavlja da se prica ovako zavrsi vec se pobrine za njen obrt....

Sve pocinje ovako

Moju suprugu sam upoznao 1990 godine. tad se zaljubljujemo jedno u drugo , ali se neko poigrao sa nama pa uspe da nas rastavi tako sto je rekao da ja varam tada svoju devojku.Nista nije pomagalo da ja dokazem da to nisam uradio , tako da se mi posle svega 3 meseca rastanemo.Patili smo jedno za drugim dosta vremena.
Posle izvesnog vremena ja sam poceo da se srecem sa nekim drugim devojkama.Od svih tih devojaka bih izdvojio jednu sa kojom sam se dugo zabavljao i osecao nesto prema njoj i ona prema meni .Inace ona je bila iz jedne istocne zemlje i radila ovde kod nas.tako smo se zabavljali do skoro kraja 1993 godine, kada me je moja danasnja supruga - na moje veliko iznenadenje pozvala u vezi nekog problema oko tehnike , da probam da joj resim.

Kako smo uspostavili taj kontak posle toliko godina , javila se obostrana zelja da se vratimo jedno drugom.Posle kraceg ponovnog zabavljanja resimo da se uzmemo.ja budem presrecan, ali sada imam jedan problem - treba reci devojci sa kojom sam jos uvek u vezi.Da napomenem moja supruga nije uopste znala za postojanje te moje prethodne veze.Prvo se ozenim dovedem zenu kuci i posle jednog telefonskog poziva moje dosadasnje devojke odlucim isto vece da odem i da joj kazem sve odmah sa vrata.Tako i uradim, bilo mi je tesko da joj sve kazem u lice i zamolim je jos da mi ne pravi probleme. Sve ona primi to kako sam ja onda video relativno mirno , vise iznenadujuce jer nije znala za vezu sa mojom sadasnjom suprugom.Tu se mi oprostimo i odem brzo da se nesto ne iskomplikuje.Nisam je vise video ni znao gde se nalazi sve do ove godine.


vracajuci se sa posla autom, spazio sam u jednom lepom autu stranih tablica poznato lice.Istovremeno sam zakocio i stao, razmisljao sam da li je to ona .... "ma ne nije ona , a i da jeste bolje ti je idi kuci jer posle toliko godina...".
Ma kakvi ipak ja odlucim da se vratim i da krenem za tim autom.Stala je na benzinskoj stanici , ja sam joj prisao , a ona se ipak obradovala ugledavsi me.Sednemo u kafic , isprica mi da radi vec dugo u svajcarskoj i da je udata tamo , ali nema dece.Upoznao sam joj i muza, nekako jos isti dan organizujemo da se ona i ja sretnemo na neko usamljeno mesto.Tu smo dugo pricali pre nego sto smo stupili u sexualni odnos, jer smo se kolebali da li da prevarimo supruznike ili ne, jer ih ipak volimo oboje.
Kroz pricu saznam da onog dana kada sam joj saopstio da sam se ozenio, da je ona meni ustvari htela da kaze da je trudna samnom, ali nije htela kad je cula zta sam joj rekao!Otisla je u svoju zemlju abortirala, tugovala , patila, htela da se ubije. Ja o tome nisam imao pojma.Imali smo sastanak joz dva puta dok je bila na odmoru , ali nismo imali sex , vec smo samo razgovarali.

Vratio sam se kuci, posle prvog susreta sa njom i razgovarao sa zenom , ali nisam mogao da se ponasam normalno osecao sam se jadno jer nisam mogao da gledam u oci osobu koja me iskreno voli.Tih dana sam imao grceve u stomaku i nisam mogao da jedem.Razmisljao sam o tome da moram da joj ipak sve priznam jer je volim.

Pokusao sam da joj kazem da sam je samo sreo i popio pice , a onda su krenula pitanja i potpitanja na koja ja nisam bas vesto odgovarao , nego sam se zamo dodatno zakopavao, a �enskoj intuiciji ne treba mnogo.Otprilike nedelju dana sam bio u tom sjebanom stanju i na kraju joj kazem , "izvini , bilo je to u stvari ovako..."

Skoro da je i ocekivala da ce se taj bezazleni susret zavrsiti tako , ali i pored toga joj je bilo uzasno tesko kada je cula.Nije posebno dramila vec je pokusavala da mi oprosti , cuvsi pricu da je ta moja nekada�nja devojka ostala trudna i da joj takva nije pokvarila brak.Meni je oprostila , a nju je sada zalila.

kasnije sam se cuo skoro svaki dan sa tom mojom bivsom devojkom preko telefona ili preko racunara (skype), tako da su se posle nekog vremena cule telefonom moja zena i ta bivsa.Malo po malo one se sprijatelje kako tako i razgovaraju o svemu i svacemu , o proslom zivotu i tako to...

U razgovoru bivsa devojka spomene da joj je jako tesko sto je abortirala moje dete i da joj je jos teze sto sada nema ni sa sadasnjim muzem.Kod njih je problem muz , ne moze da ima decu.Kao u sali bivsa pita dali bi ja njoj prodao moju spermu da ona moze ponovo da zatrudni i da ima moje dete.na to moja supruga odgovori, da ima mnogo laksi nacin da se dodje do moje sperme...

Da skratim, takav dogovor vec postoji i otprilike sve to treba da se dogodi za desetak dana.Ona ce da stigne u Beograd i odsescemo u neki hotel otprilike nedelju dana.Muzu je rekla da ide na vestacku oplodnju, a sperma je iz banke od nekog nepoznatog.Mislim da i njen muz vrlo dobro zna da ce taj nepoznati da budem ja.

Hocu da kazem da sam psihicki mnooogo opterecen i nisam siguran da li je sve ovo dobro sto radimo moja zena i ja ili smo totalni ludaci?!

Moja zena hoce ovo sve da dozvoli, zato sto hoce da joj se zahvali sto joj nije polomila brak u vreme kada smo se mi uzeli , a ja sam sada sluden
jer ja ipak volim mnogo svoju zenu i ne znam da li je ovo pametno.

namerno sam ovaj post postavio u zenski kutak jer ocekujem ozbiljne komentare.Izvinjavam se sto je ovako nadugacko , krace nisam znao .
 
meni sve ovo lici na neki film , ne secam se kako se zove, ali potpuno sita situacija :)

takodje, primetila sam da nigde u svom postu nisi napisao sta ti mislis po tom pitanju i ko je doneo tu odluku? njih dve same ? ili u dogovoru sa tobom ?
 
hajde da uodgovorim odjednom svima , da se iskupim za onoliko velik prvi post.

odluku smo doneli otprilike svi mada ja bas nisam bio siguran u sve to - bilo me je strah od komplikacija.

ne lazem matere mi:o)

Mogu slobodno da se zakunem u svoju decu da je ovo ziva istina.Moja zena i ja kazemo otprilike ovako " ma **** spanske serije, mi smo bolji!!"

A ono laaaaazees me ne uzbudjuje ko hoce neka veruje.

Ako ova prica ne zasluzuje komentar , onda ne komentarisi nista.

Zena nije vodolija vec ja , ona je u znaku bika sa podznakom vodolije :o)
 
Добро, и шта сад ти очекујеш од нас? Да ми теби кажемо да ли је ваша шпанска серија нормална или не??? Да ти ми, као стручњаци опште праксе, кажемо шта ти да урадиш са својим браком и са својим животом?
 
Prica je odlicna cak vrhunska,ne kazem da je laz ali ja jednostavno ne mogu da shvatim da neko napravi jednu gresku,pa je ponovi,pa je ponovi,pa je ponovi...S obzirom da si vodolija situacija je malo jasnija.Stani nogama cvrsto na zemlju,greske iz proslosti se ne mogu ispraviti ali ih bar ne cini u buducnosti
 
Ja mislim da je tvoja zena jedna (naivna) budala. To mi je, recimo, sasvim jasno.
Ta zena iz istocne zemlje bi mogla i da laze, je l' ti to palo na pamet? Iako to i nije bitno... Postoje u zivotu sulude price, mnogo neverovatnije od neverovatnog scenarija, ali vi im bas pomazete.

Kad malo bolje razmislim, ne verujem ti da je ovo stvarna situacija - nekako si mnogo pismeno srocio celu stvar... Sta je, pises scenario pa ne znas kako dalje?
Mislim da bi na kraju tvoja zena i ta iz istocne zemlje trebalo da se smuvaju, povedu svu decu sa sobom i otvore pekaru u Taskentu :) Pozdrav
 
Ma dajte, ljudi, situacija je sasvim moguca, zasto ne!? Mislim, i zayebana ali svakako moguca. Otprilike bih reagovala kao tvoja zena.

E sad, zar tebe ne muci drugi problem, sto ces ipak imati jos jedno dete i tvoja rastrzanost na sve njih. Moze se reci da ces imati jos jednu zenu. I muza :-)

Ne znam, ja bih razmisljala o tome, lako za spermu....
 
Ukoliko je prica istinita, jedino mogu da kazem da ako bi to uradio verovatno bi ucinio najvecu glupost u zivotu. Jel shvatas da ce to dete biti TVOJE? Da ces morati da brines o njemu, da ga vidjas, da ga izdrzavas.Samim tim vidjadjes i njegovu majku. Sto ce tvojoj zeni(ako je iole normalna, mada... :shock: ) kad-tad zasmetati.Mnogo toga mi nije jasno, prvo tvoja zena koja na to pristaje(alo, koja bi zena koja voli svog muza, ma cak i da ga ne voli, pristala na to? Daj bre, koja zahvalnost :roll: :roll: :roll: ). Mozda da je pitas kako to da njoj ne smeta? Mada, ko zna koji su njeni razlozi u sustini...Drugo ti, koji ni sam ne znas da li to zelis ili ne. Cim ti nisi siguran-znaj da je greska. Onda ta zena, sto bas hoce tvoje dete, a ne neko iz banke? I nije u redu da laze muza. Cim ga laze i sama zna da je to pogresno. Ne komplikoj sebi zivot bezveze, ako ti je da sad bio dobar kao sto kazes. Ali ako si egzibicionista, onda te nista nece spreciti. U svakom slucaju najlukavija mi se cini ta druga zena, a vas dvoje ispadate veeeeeeeeeeeeeoma naivni (ovo je najblaza rec koju sam mogla da smislim)
A odgovor na pitanje iz naslova: Izricito NE
Ma, suluda prica i verovatno je suludo i sto odgovaram, al nisam mogla da precutim :lol:
 

Back
Top