Music & Clothing

was

Primećen član
Poruka
888
Da li neko od vas misli da je bitno oblaciti se u zavisnosti od toga kakvu muziku slusamo?
Mislim da bi sve trebalo biti stvar licnog ukusa. Ne volim npr. da vidim dobre ribe kojima bi bolje stajao neki minic ili nesto slicno kako unakaze sebe nekim odvratnim crnim pantalonama, majicama koje im uopste ne stoje dobro ali imaju sliku njihovog omiljenog benda ili pevaca.
Mada, ne treba im zameriti jer one (oni) pokusavaju da svoje oblacenje dovedu u direktnu vezu sa muzikom koju slusaju i u tome ne postoji nista lose, ali u svemu treba biti umeren.
 
was:
Da li neko od vas misli da je bitno oblaciti se u zavisnosti od toga kakvu muziku slusamo?
Mislim da bi sve trebalo biti stvar licnog ukusa. Ne volim npr. da vidim dobre ribe kojima bi bolje stajao neki minic ili nesto slicno kako unakaze sebe nekim odvratnim crnim pantalonama, majicama koje im uopste ne stoje dobro ali imaju sliku njihovog omiljenog benda ili pevaca.
Mada, ne treba im zameriti jer one (oni) pokusavaju da svoje oblacenje dovedu u direktnu vezu sa muzikom koju slusaju i u tome ne postoji nista lose, ali u svemu treba biti umeren.
slazem se
 
was:
Ne volim npr. da vidim dobre ribe kojima bi bolje stajao neki minic ili nesto slicno kako unakaze sebe nekim odvratnim crnim pantalonama, majicama koje im uopste ne stoje dobro ali imaju sliku njihovog omiljenog benda ili pevaca.
Pa zašto bi nosile miniće ako se bolje osećaju u odvratnim crnim pantalonama?
Inače, mislim da je to stvar ličnog ukusa i da svako može da se oblači kako hoće, bez obzira na to kakvu muziku sluša.
Hm, po ovome ne bi bilo čudno da vidimo likove koji slušaju HC u roze-srebrno-zlatno-cirkonsko-uskoj kombinaciji... :lol:
Ali većina njih se i nesvesno počne da se oblači u skladu sa muzikom koju sluša...
 
was:
Pa da. Mislim da ne treba muzika da ti diktira sta ces da oblacis. Zivela sloboda!!!
oni su izabrali da slusaju tu muziku
i slobodu koji ti hoces je da slusaju sve cak heavy metal ili kako kazes u crne krpe
a ti mislis da je sloboda minici onda se grdno varas
sva sreca ima vise "normalnih" cura XD
 
ja brate slusam rock i metal,i uglavnom nosim metalika,pantera majice,al mi uopste nije problem da to ukombinujem sa nekom laganom trendzom ili onim duzim sorcem...i naravno,kad je napolju plus 30,sigurno necu obuci crnu majicu i cizme doc.marten
 
was:
Da li neko od vas misli da je bitno oblaciti se u zavisnosti od toga kakvu muziku slusamo?
Mislim da bi sve trebalo biti stvar licnog ukusa. Ne volim npr. da vidim dobre ribe kojima bi bolje stajao neki minic ili nesto slicno kako unakaze sebe nekim odvratnim crnim pantalonama, majicama koje im uopste ne stoje dobro ali imaju sliku njihovog omiljenog benda ili pevaca.
Mada, ne treba im zameriti jer one (oni) pokusavaju da svoje oblacenje dovedu u direktnu vezu sa muzikom koju slusaju i u tome ne postoji nista lose, ali u svemu treba biti umeren.
slazem se sa svim tim...lepo recheno...ali moze se nekad iskombinovati...kao sto reche harvester...ja moje starke iskombinujem uz sve :D
i kao sto tyra kaze...sve to ide jedno uz drugo..ipak i to nashe oblachenje je u neku ruku oglodalo samih nas...ako muzika na nekoga utiche..i ako je toliko voli...to ce biti povezano sa oblachenjem...imas ljudi koji ne vole muzike...vole neke druge stvari vishe....kod njih onda oblachenje ima veze sa tim...
sve se to nekako vrti u krug....;)
 
:roll:
koje je to sranje :?
obuchesh majicu nekog benda,idesh ulicom,i svi cje znati shta slushash
zar nije zanimljivije da tvoja pojava ne odaje to :?
Mnoge devojke koje znam se oblache bukvalno gradnovski,pa slushaju rock.Kakve to sad veze ima?
:roll:
 
papajaa:
oni su izabrali da slusaju tu muziku
i slobodu koji ti hoces je da slusaju sve cak heavy metal ili kako kazes u crne krpe
a ti mislis da je sloboda minici onda se grdno varas
sva sreca ima vise "normalnih" cura XD
Nije za mene sloboda da vidim nekoga kako nosi minic. Po meni to nije sloboda.
Ja sam i napisao da sam ja protiv tih minica. Takva odeca ugrozava zenski pol. Vecina nih koje se tako oblace lici na drolje.
Ja sam samo hteo da kazem da u svemu treba biti umeren i ne unakaziti sebe zbog muzike koju slusas, ali ako se to nekome dopada nemam nista protiv. Ja sam cak i napisao da se ja oblacim cesto prema muzici koju slusam, ali nikada ne bih sebi uradio ciroki frizuru jer mi to ne stoji!
 
was:
Da li neko od vas misli da je bitno oblaciti se u zavisnosti od toga kakvu muziku slusamo?


mislim da nije..

to je trebalo da proistekne iz muzike..

kao, prirodna je stvar da nosiš to što slušaš.. jer to ide s tim.. to je osećaj..

ali izgleda da ponekad postoji mali disbalans.. ali ko ga yebe.. radi kako hoćeš
 
Mislim da je jako bitno. Ja se uvek oblacim u skladu sa muzikom koju slusam. Volim da se oblacim. Svakoga dana to radim. Ponekad se ujutru obucem, ponekad u podne ali kada izlazim obavezno se obucem lepo i moderno, ali i pristojno. Mama mi je rekla: "Liiiizo, odelo ne cini coveka" a ja sam rekla: "Dobro" i pocela sam da vodim racuna da ljudi ne pomisle da sam povrsna osoba koja samo gleda da kupi sto jeftinije stvari kod Kineza, koji su moji drugari. Mislim da treba da budemo obuceni po poslednjoj modi i u skladu sa muzikom koju slusamo. Kada slusam punk onda sam u farmerkama, rozoj koznoj jakni i mojim roze kaubojkama sa sljokicama, kada slusam metal onda sam u farmerkama, rozoj koznoj jakni i mojim roze kaubojkama sa sljokicama. Kada idem u Grand Show na snimanje, rada obucem svoje farmerke, rozu koznu jaknu i roze kaubojke sa sljokicama. Kada izlazim uvece obucem kratku suknjicu roze boje sa roze majicom i roce baletankama, kada idem u setnju obucem rozu majicu, farmerke i moje roze starke. Kada idem kod bake obucem roze haljinicu, roze natikace i stavim moju roze beretku. Uvek u svakoj prilici sam lepo obucena i ocesljana i namirisana. Pred garderoba vazan je i miris. Najvise volim miris jorgovana ili opijum. To su diskretni parfemi, koji naglasavaju moju licnost. 8-)
 
was:
Nije za mene sloboda da vidim nekoga kako nosi minic. Po meni to nije sloboda.
Ja sam i napisao da sam ja protiv tih minica. Takva odeca ugrozava zenski pol. Vecina nih koje se tako oblace lici na drolje.
Ja sam samo hteo da kazem da u svemu treba biti umeren i ne unakaziti sebe zbog muzike koju slusas, ali ako se to nekome dopada nemam nista protiv. Ja sam cak i napisao da se ja oblacim cesto prema muzici koju slusam, ali nikada ne bih sebi uradio ciroki frizuru jer mi to ne stoji!
i josh jedna predrasuda
zashto su sve devojke koje nose minicje qrve :?
ajde,ako je u pitanju bash dopichnjak,onda u redu,ali ima ljudi koji za sve shto nosi suknju iznad kolena kazhu da je qrva :roll:
ako nekom lepo stoji,shto da ne nosi?
 
Pa kad bi se ja oblacila u skladu sa muzikom koju slusam to bi ispalo katastrofa jer ja slusam sta mi se svidi. Pank je na prvom mestu, ali ako mise svidi neka hipi stvar ja cu je poslusati i nije me briga sto se pankeri i hipici ne slazu. Pa tako da se cvetne majce i martinke ne bi slagale. Pokusavam da se oblacim sto vise jednostavno. Ne volim fensi stvari a u mom mestu samo takvih ima, pa se trudim da kupim nesto sto jednostavnije.
 
ja se uglavnom oblacim u trenerke ili tri cetvrt i majcice...ali se i meni desi da obucem nightwish ili peppers majicu...eto,danas sam dosla u skolu u nightwish majici...i bila skroz mokra zato sto smo se prskali:lol:
 

Back
Top