Music & Clothing

ma slusao vic na TV...
Igrala neka djevojcica od 6-7 godina neki igru preko telefona na TV (znate vec kako to ide)...i sada red da se na kraju isprica neki vic...i ona krece

Posla Crvenkapaaa u sumuuuuu...i ideee ona taaakooo i sreeetneee vukaaaaa i vuuuuk jeeee piiiitaaaaaa:
Đe si ti pošla ***** ti krvavu ned'lju....



:lol:
 
was:
Da li neko od vas misli da je bitno oblaciti se u zavisnosti od toga kakvu muziku slusamo?
Mislim da bi sve trebalo biti stvar licnog ukusa. Ne volim npr. da vidim dobre ribe kojima bi bolje stajao neki minic ili nesto slicno kako unakaze sebe nekim odvratnim crnim pantalonama, majicama koje im uopste ne stoje dobro ali imaju sliku njihovog omiljenog benda ili pevaca.
Mada, ne treba im zameriti jer one (oni) pokusavaju da svoje oblacenje dovedu u direktnu vezu sa muzikom koju slusaju i u tome ne postoji nista lose, ali u svemu treba biti umeren.
ne mislim,u smislu da ti nekome dokazes i pokazes sta slushas..a da ne pricham o tome da se ne osecas prijatno u tome...ja minice npr obozavam i chesto ih nosim :lol: ozbiljno
 
was:
Nije za mene sloboda da vidim nekoga kako nosi minic. Po meni to nije sloboda.
Ja sam i napisao da sam ja protiv tih minica. Takva odeca ugrozava zenski pol. Vecina nih koje se tako oblace lici na drolje.
Ja sam samo hteo da kazem da u svemu treba biti umeren i ne unakaziti sebe zbog muzike koju slusas, ali ako se to nekome dopada nemam nista protiv. Ja sam cak i napisao da se ja oblacim cesto prema muzici koju slusam, ali nikada ne bih sebi uradio ciroki frizuru jer mi to ne stoji!
...mh, a po cemu to ugrozava zanski pol?
ja recimo drugacije dozivljavam ***** i drolje,
meni se licno dopada droljast stil, ali moj pojam toga nije ni priblizan onome sto ti navodis :}
tako da nisu samo ukusi razliciti,....
 
Ja slusam heavy i tako se oblacim u vecini slucajeva kad treba da izadjem, a ovako opustena varijanta, starke-farmerke-neka majca! Ali, buduci da su sada u modi sve stvari koje su nosili heavy metalci 80' ( helanke,iscepane farmerke,sorc ili suknja preko helanki....) pa onda frizure (stepenaste) koje su furali tada, kajsevi sa nitnama, ma jos sto cuda, sada sve moguce pozerke nose to jer je u modi (boze moj, da je u modi da se nosi cizma na glavi i to bi natakarile, jelte to je u modi)a dok to nije bilo moderno onda su se zgrazavali kad me vide na ulici! Elem, htedoh reci da ja kao u heavy metal fazonu licim na svaku drugu devojku koja slusa grand i prati modu! TO ME POMALO NERVIRA!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
was:
Da li neko od vas misli da je bitno oblaciti se u zavisnosti od toga kakvu muziku slusamo?
Mislim da bi sve trebalo biti stvar licnog ukusa. Ne volim npr. da vidim dobre ribe kojima bi bolje stajao neki minic ili nesto slicno kako unakaze sebe nekim odvratnim crnim pantalonama, majicama koje im uopste ne stoje dobro ali imaju sliku njihovog omiljenog benda ili pevaca.
Mada, ne treba im zameriti jer one (oni) pokusavaju da svoje oblacenje dovedu u direktnu vezu sa muzikom koju slusaju i u tome ne postoji nista lose, ali u svemu treba biti umeren.


Eh ovako, kad je zima obučem martinke i rockericu...
a kad je ljeto oblačim bilo šta samo da mi ne bude vruće, čak i roze majice, ne ličim uopšte na metalku.... ;-)
 

Back
Top