LeTnJi rAsPuSt!!!

:D extra.... Jedva cekam da budem slobodna od prijemnog :D... Ortakinja i ja smo obecale sebi da cemo ici na svaku svirku dokle god budemo imale para i da cemo svako vece biti van kuce :mrgeen:... Nateracu sebe da svako jutro vozim bajk, nekoliko krugova po Adi ili do 25. maja i natrag, a mozda i odem do Banjice i upisem se na stoni tenis... Naravno ici cu na sto vise pl. tura i idem na splavarenje na Uni sledece nedelje, a krajem raspusta sa drugovima idem na taru na splavarenje :D... U julu idem kod istih(drugova) na oko 2 nedelje... sve u svemu, mora da mi bude super :D...
 
meni raspust vec pocheo (: samo chekam dodelu diploma&svedochanstva sledece nedelje, onda idem u NS da se upishem na fax, i zvanichno sam zavrshila :D
Sad idem na Adu svaki dan, il bajsem il peshke, izlazim, uzivam... i jedva chekam EXIT, pa more :)
 
Meni ce nedostajati forum

do prvog sam u bg-u,znaci ono Ada,spavanje,kuliranje,izlasci itd

1.7-moram bar 5 dana kod babe

pa kad se vratim opet malo u bg Ada it ako to...

i verovatno 23.7 krecem an more,vracam se 1.9
 
ja sam ovde...tamo..vamo...25.7 idem na Taru pa na jedno vencanje usput...i malo do sela...malo na Avalu...i tako.....JEDVA CEKAM...
ja se uopste nisam traumirala pred prijemni...relax..jer kad sam prosla u Filioloskoj-proci cu svugde...samo ako si vezbao-la...i mirrrr.... :D :D :D :D :D
 
@Ana
Hahaha....A na planini je kao hlado kad je leto? Jeste, ako se penjes na vrhove znad 2500m pa vetar siba i eventualno padne kisa,ali daaaaaj :lol:.... na planini je najbolje...Pogotovo na Durmitoru jer mozes i da se kupas u jezeru a nije mnogo vruce :D...
 
Uffff...letnji raspust. Da li je moguće da je konačno tu... :rolleyes: Ovako:
-spavanje do 12 (taman će mi trebati 2 meseca da nadoknadim nedostatak sna zbog ove glupe prepodnevne smene)
-čim počne raspust idem prvo kod tetke u Beograd (a volEm kad sam tamo, svi trčkaraju oko mene...šta ću kad sam neodoljiva :mrgreen: )
-23.7. brišem u Englesku na 3 nedelje i to bez mojih....yeeeeeey, jedva čekam! :D
-ostalo odlazi na društvo, zezanje, bazen i gušteračenje na suncu da konačno dobijem neku normalnu letnju boju
Eto to su za sada neki sigurni planovi. Ma svejedno mi je i da ceo raspust provedem u buretu, samo da se malo odmorim od škole... :mrgreen:
 
Brate i ja cekam zbog spavanja,a nikad da se naspavam,pa ovo...

raspust izlasci,legnes kasno-sad cu da se budim u 7h,jer grade zgradu pored mene-starno
kod babe-selo,nema nista legnes u 8,probudete baba i deda,hrkanje,petlovi,a i jednostavno ne mogu tamo da spavam-valjda drugacija klima sredina i to...

more-tamo mi se poremeti san,legnem u 7ujutru,ustanem za palzu i tako to
 
...exit,pure 007,zajecarska gitarijada...cacak,banja vrujci,g. milanovac,nis,subotica...nadam se herceg novi i i rijeka...realizovanje fanzina i benda..joga...povlacenje u kucu u toku dana(mrzim vrucine :evil: ) i citanje knjiga...mozda i neki posao...s vremena na vreme neka fina svirka i cesce opijanje..i naravno-beer fest.. 8) ...nadam se
 
Kod mene je sve relativno.
Ako upisem visu,ostajem u bg-u,i naravno standard,kafici,letnji klubovi i Ada uvece..Necu propustiti bir fest,voznja kolima po gradu i najzad posle toga dodjes na 25.i kuliras pored reke dok ti iz pionira ide neki lagani rege...
Ako ne upisem visu,onda totalno ludovanje.Idem u Gcku(primamljiv mi nesto onaj Ios),zezanje po Bg-u,par dana u NS-u....ah,bilo bi to dobro zezanje..Al posle treba naci posao i raditi..Jbt pa meni se vise isplati a ne upisem visu! :lol:
 

Back
Top