slike clanova foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tachka

Aktivan član
Poruka
1.923

Dakle,da ja ne bih vise smarala sa postavljanjem slika na temama koje za to nisu namenjene,evo jedne tema gde ce se postavljati ISKLJUCIVO slike clanova foruma,znaci ne njihovih kucnih ljubimaca,omiljenih bendova,oblaka( :grin: ) vec samo njih...
Videcu kako ce napredovati ova tema ali ako dodje do losih kritika,necu se ustrucavati da je zatvorim....
 
Pa sta da radim.... Mislim,volim da se slikam... Ali postoje neke slike na kojima ispadnem bas bez veze ali te se ne pokazuju :-D saljite svi slike... mislim ko hoce.... glupo je da ima samo mene,majke mi....
 
Tachka:

Dakle,da ja ne bih vise smarala sa postavljanjem slika na temama koje za to nisu namenjene,evo jedne tema gde ce se postavljati ISKLJUCIVO slike clanova foruma,znaci ne njihovih kucnih ljubimaca,omiljenih bendova,oblaka( :grin: ) vec samo njih...
Videcu kako ce napredovati ova tema ali ako dodje do losih kritika,necu se ustrucavati da je zatvorim....

ma da:lol::cool:
 
je.ote da hocu da nadjem nekog decka otvorila bih temu Tachki treba dechko (ali nisam retard...) ... koji vam je svima...
Ja jednostavno volim da se slikam,volim i da gledam tudje slike,mislim volim fotografiju uopste.....
Imam ja 1500 slika sa oblacima,izlascima i zalascima sunca ali one mnogo zauzimaju a mrzi me da ih smanjujem dok ove slike na kojima sam ja imaju dovoljno kb...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top