slike clanova foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad_LupimLupim:
Ma ovaj pofroum je prso od kad je nastao. Vidis da ni modovi vise ne svracaju cesto.
Podforum fotografija je bash za pravu fotografiju, tamo malo ljudi svraca, tako da isto nije mesto za ovakvu temu.
Imas na onim drustvenim podforumima: Svastara, Lj&S, Savremeni, Teenovi, mozda i na Zenskom, slicne teme ;)

Btw, neke slike su ti slatke jako, na drugima si mnogo ozbiljna. Nasmeshi se malo... bar brk nek ti se smeje (:
tebra svaka cast,mislim bas si joj ono..normalno objasnio sta i kako
a ne ko ovi retardirani klinci koji jos prozivljajvaju tesko detinjstvo,pa se izivljavaju na novoregitsrovanim clanovima
@ topicmaker ne obracaj paznju na retose,jer su to uglavnom iskompleksirani debilchici kojima svaki dan otimaju pare za uzinu
 
MASTERMIND:
tebra svaka cast,mislim bas si joj ono..normalno objasnio sta i kako
a ne ko ovi retardirani klinci koji jos prozivljajvaju tesko detinjstvo,pa se izivljavaju na novoregitsrovanim clanovima
@ topicmaker ne obracaj paznju na retose,jer su to uglavnom iskompleksirani debilchici kojima svaki dan otimaju pare za uzinu

tako nekako, nego ne vidim koja je utoka u pitanju na slici? :D dobio sam na poklon skoro magnuma 9mm para :) [bebica u kolekciji :D]
 
sale2.jpg

na svirci . . . nadjite me , tu sam negde .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top