I sta sada kad se ludo zaljubih?

cokim te

Zainteresovan član
Poruka
253
E pa da krenem.On je neverovatno sarmatno stvorenje,kao i svi svaleri ovoga sveta.Tacno ume sta da kaze u kom trenutku.Ja se opirala ,opirala,on uporan...i eto sad moze da me ima kad god pozeli.Naravno sad ga nema kad treba,uzdrzaniji je...
Pa dobri ljudi sta sad da cinim?
Hocu da svisnem od muke,glava ga puna,srce pisti za njim....Ljudi gadno mi je! :(
 
cokim te:
E pa da krenem.On je neverovatno sarmatno stvorenje,kao i svi svaleri ovoga sveta.Tacno ume sta da kaze u kom trenutku.Ja se opirala ,opirala,on uporan...i eto sad moze da me ima kad god pozeli.Naravno sad ga nema kad treba,uzdrzaniji je...
Pa dobri ljudi sta sad da cinim?
Hocu da svisnem od muke,glava ga puna,srce pisti za njim....Ljudi gadno mi je! :(

Ufati ga na bebu. Ako nece, ja cu ti napravim bebu, a ti reci da je njegova. Pa gledala si spanske serije.
p.s.: "sarmatno" stvorenje verovatno znaci da tamani sarmu k'o lud?
 
cokim te:
E pa da krenem.On je neverovatno sarmatno stvorenje,kao i svi svaleri ovoga sveta.Tacno ume sta da kaze u kom trenutku.Ja se opirala ,opirala,on uporan...i eto sad moze da me ima kad god pozeli.Naravno sad ga nema kad treba,uzdrzaniji je...
Pa dobri ljudi sta sad da cinim?
Hocu da svisnem od muke,glava ga puna,srce pisti za njim....Ljudi gadno mi je! :(


Ova tvoja prica mi neverovatno lici na moju (nadam se da se ne radi o istom tipu :) ) ne znam koliko traje ta tvoja , ali moja traje od novembra i uzasno me nervira sto je i dalje sve igra lovca i kosute.

Da ne bi dospela u ovakav trip, savetujem ti da sto pre preuzmes stvar u svoje ruke i postavis stvari na svoje mesto. Verovatno je nesiguran zbog tog tvog odlaganja na pocetku, i sad ima neki gard. Pokusaj to sto pre da resis, inace ce toplo-hladne faze ponavljati u ciklusima i pretvoricete se u spansku seriju.

Bez obzira da li ces primeniti ovu taktiku ili ne, javi kako se odvija radnja.....
 
prestanite da se viđate,
nađite druge partnere koje nećete voleti,
15 ili 20 godina živite utučeno i depresivno
maštajući jedno o drugom i o tome "kako je moglo biti"
obavezno imajte decu sa tim drugim partnerima koje
ne volite, i dok gledate tu decu stalno se pitajte
"kakva li bi bila da sam ih dobila/dobio sa njim/njom ?"
a onda posle 20-ak godina braka ispunjenog
sećanjima na ono što je moglo biti
razvedite se i zapevajte jedno drugom
"Sada kada nismo mi mladi ko nekada
dođi da ostarimooooooooo zaaaaaajednooooo"
 
More_bre:
prestanite da se viđate,
nađite druge partnere koje nećete voleti,
15 ili 20 godina živite utučeno i depresivno
maštajući jedno o drugom i o tome "kako je moglo biti"
obavezno imajte decu sa tim drugim partnerima koje
ne volite, i dok gledate tu decu stalno se pitajte
"kakva li bi bila da sam ih dobila/dobio sa njim/njom ?"
a onda posle 20-ak godina braka ispunjenog
sećanjima na ono što je moglo biti
razvedite se i zapevajte jedno drugom
"Sada kada nismo mi mladi ko nekada
dođi da ostarimooooooooo zaaaaaajednooooo"


Ti reziras SVE ZA LJUBAV?
 
Kazes sad je uzdrzaniji, nije on uzdrzaniji u onome sto oseca prema tebi, vec je opusteniji, jer si sad njegova...to je sasvim normalno...meni bi bilo cudno da te on sad proganja, iako si njegova...to bi bilo nezdravo...

To sto ti nedostaje kad niste zajedno, budi sigurna da i ti njemu nedostajes, al sad ste u fazi izgradnje veze i ustanovljavanja pravila...u ovoj fazi pokazujete jedno drugom kako zelite da ta veza izgleda...
Ponasaj se umereno kad si s njim, a kad si sama malo olaksaj sebi skretanjem misli na knjigu, film, prijatelje...

...kad niste zajedno ne misli sve vreme o njemu, jer ces ubrzo poceti da se osecas da si vise zaljubljena, a verovatno ste na istom, samo sto vecina muskaraca ne pokazuje zaljubljenost na nacin kako to zene cine i zele...
 
...da, ja bi posizela da na temi koju ja postavim ne dobijem nijedan konkretan odgovor kad mi treba...

hahhahaha...ja ovo ne dozivljavam kao savetovanje, vec kao zensko caskanje...

...podrazumeva se da ce svako uraditi ono sto misli da je ispravno...prica je tu da olaksa...

...ujedno i sama sebi pomazem da slozim misli, jer ima puno tema koje se poklapaju s mojim ljubavnim zivotom.....
 
cokim te:
E pa da krenem.On je neverovatno sarmatno stvorenje,kao i svi svaleri ovoga sveta.Tacno ume sta da kaze u kom trenutku.Ja se opirala ,opirala,on uporan...i eto sad moze da me ima kad god pozeli.Naravno sad ga nema kad treba,uzdrzaniji je...
Pa dobri ljudi sta sad da cinim?
Hocu da svisnem od muke,glava ga puna,srce pisti za njim....Ljudi gadno mi je! :(

Čuh i videh još ovakvih priča... Znam im scenario...
Još si ti mala... ali ima to svoju lepotu... u naivnosti i drhtanju pred nekim folirantom...

... niko ne treba da te ima kad god poželi...
 
...ja bih se slozila sa Rastamanom...
...mada razumem sta je Sokolica htela da kaze i to moze biti tacno u nekim slucajevima...
...ali ako ste u vezi najpodliji zenski gest je da taktizira po pitanju seksa...
...ako ga zelis - zelis, nema tu 'on mene ima kad god pozeli', vec mi imamo jedno drugo kad god pozelimo...
 
cokim te:
E pa da krenem.On je neverovatno sarmatno stvorenje,kao i svi svaleri ovoga sveta.Tacno ume sta da kaze u kom trenutku.Ja se opirala ,opirala,on uporan...i eto sad moze da me ima kad god pozeli.Naravno sad ga nema kad treba,uzdrzaniji je...
Pa dobri ljudi sta sad da cinim?
Hocu da svisnem od muke,glava ga puna,srce pisti za njim....Ljudi gadno mi je! :(


Joj, dete, postoji formula kako se postupa sa svalerom, ali si suvise mlada da bi te mi sad tome ucili! Nisam ni ja te stvari znala u tvojim godinama. Ne unosi se previse u takvu vezu i mozda i izvuces neku pouku. Srecno!
 
rastamann:
Glupost. Ako ti zelish sa njim, to uopshte nije bitno. Femkanje je doshlo i do mushkaraca. Samo bubuljichave feministkinje to nikada nisu shvatile, a i nece.


Ja mislim da je Sokolica htela da je malo trzne da sama preuzme inicijativu, .....ili sam ja to tako shvatila, jer ja navijam za tu strategiju.....

U svakom slucaju, mislim da ona ne treba da ceka da je on ima onda kada on to hoce, vec da sledi svoje zelje i ima ga svaki put kada ONA to hoce. A posto kaze da joj stalno nedostaje, to je onda pravi put ka uspehu...
 

Back
Top