Sex na groblju?!

Ovo mi do sad nije palo na pamet..:)
A ideja ti nije losha, ovako u teoriji..mislim, nema mnogo ljudi na groblju.. NOCU :).. atmosfera je sablasna shto moze da dodje i kao afrodizijak..hehhe...a ovako u praksi..ko zna da l' bih imala herca. Nego, odakle ti to?
 
Pa pustite bar mrtve na miru, sta bi s onim "vecni pocinak", kako da pocivaju kad im neko drmusa "lezaj", a zamisli da neko od njih ustane da vidi sta se desava pa odluci da se pridruzi...ako su mu se za zivota svidjali grupnjaci, ili je mozda citao poruke sa foruma :twisted: :lol:
 
Margot, tebi nesto fali, pa ukljucujes mastu tamo gde ne bi trebala.Kada kazem da ti fali, ne mislim u glavi, vec medju nogama. Cisto onako malo da se smiris, jer ti, cini mi se, samo to ti i fali, i to obilato!!
 
leon:
Margot, tebi nesto fali, pa ukljucujes mastu tamo gde ne bi trebala.Kada kazem da ti fali, ne mislim u glavi, vec medju nogama. Cisto onako malo da se smiris, jer ti, cini mi se, samo to ti i fali, i to obilato!!
leone,loshe ti se chini...nema ovde mashte,ideja je vishe nego realna...dal se iko od vas usudio da na to posmatra ne kao na uznemiravanje ili skrnavljenje?...da li se iko samo malo izdigao iznad gadjenja,straha,"nekulture"?
 
Margott:
leon:
Margot, tebi nesto fali, pa ukljucujes mastu tamo gde ne bi trebala.Kada kazem da ti fali, ne mislim u glavi, vec medju nogama. Cisto onako malo da se smiris, jer ti, cini mi se, samo to ti i fali, i to obilato!!
leone,loshe ti se chini...nema ovde mashte,ideja je vishe nego realna...dal se iko od vas usudio da na to posmatra ne kao na uznemiravanje ili skrnavljenje?...da li se iko samo malo izdigao iznad gadjenja,straha,"nekulture"?[/quo

Ma kazi lepo da te oltar zanima kao mesto za sex, nema potreba krijes....
 

Back
Top