Žena Strelac & muškarac Škorpija

mmmmm...pa to je bash super kombinacija.
Skorpija je malo po prirodi nepoverljiva i zatvorena sve dok ne stekne poverenje u nekog...
a onda...a onda...ako upozna pravu i dovoljno zanimljivu osobu...ee..onda je je to
24h žurka.
Škorpija ume da se zabavlja,dobri su partneri i prijatelji, ali samo kao što sam već rekao kada se nalaze u okruzenju koje im odgovara.
Nemoj misliti da su zahtevni...čak naprotiv, veoma malo im treba ..skromni su.
On sto će muškarac škoripija prvo uočiti kod svoje dame 'strelice'..biće njen šarm sa kojim ga ona bukvalno otapa...i...njen izgled (zene strelci su najzgodnije zene zodijaka..bar po meni)
Ono sto on voli kod nje je ta mala devojćica koja čuči u njoj i istinska dobrota koju ona poseduje.
I zeni strelcu takodje treba dosta vremena da se opusti i da pokaze svoja osecanja svome skorpiončiću.
I upravo tu mogu nastati problemi...jer oni su zaista kao stvoreni jedno za drugo,
ali baš zato prosto ne mogu da poveruju da su pronasli osobu svoga života...
pa se onda bace na testiranja i proveravanja..da li je on ili da li je ona baš zaista takva kao što se i predstavlja...hajde da ga/je proverim..kako će reagovati na ovo,kako će reagovati na ono..itd
Eto zato dolazi do pucanja..
Jer muskarac škorpija ,ma koliko voleo lepotu zenskog tela, njemo je ipak bitnije da ta zena
bude njegov PRIJATELJ !!!
I zato ako želite da osvojite muškarca škorpiju:
1) budite dobri (budite nezni,dobri,humani,romantični)
2) budite mu prijatelj i mislite mu dobro
3) Verujte mu i imajte strpljenja (isplatiće se)

Eto toliko, ovo ja iz ličnog iskustva, pošto sam skorpion koji je već dve godine smrtno zaljubljen u jednu malu i meni milu Strelicu. :wink:
 
Ljubav prema Skorpionu me je ucinila potpunijom osobom. Ne bih je menjala bez obzira na sve. Mada, mislim da sve to zavisi - detaljnije - od kombijacije oba natalna horoskopa. Generalno govoreci, sto se mene tice - ekstra pozitivno iskustvo s jedne strane, ali istom merom odgovara i ona druga strana medalje...Puno emocija, svih vrsta i sve moze biti samo ne dosadno.
 
BlueM:
mmmmm...pa to je bash super kombinacija.
Skorpija je malo po prirodi nepoverljiva i zatvorena sve dok ne stekne poverenje u nekog...
a onda...a onda...ako upozna pravu i dovoljno zanimljivu osobu...ee..onda je je to
24h žurka.
Škorpija ume da se zabavlja,dobri su partneri i prijatelji, ali samo kao što sam već rekao kada se nalaze u okruzenju koje im odgovara.
Nemoj misliti da su zahtevni...čak naprotiv, veoma malo im treba ..skromni su.
On sto će muškarac škoripija prvo uočiti kod svoje dame 'strelice'..biće njen šarm sa kojim ga ona bukvalno otapa...i...njen izgled (zene strelci su najzgodnije zene zodijaka..bar po meni)
Ono sto on voli kod nje je ta mala devojćica koja čuči u njoj i istinska dobrota koju ona poseduje.
I zeni strelcu takodje treba dosta vremena da se opusti i da pokaze svoja osecanja svome skorpiončiću.
I upravo tu mogu nastati problemi...jer oni su zaista kao stvoreni jedno za drugo,
ali baš zato prosto ne mogu da poveruju da su pronasli osobu svoga života...
pa se onda bace na testiranja i proveravanja..da li je on ili da li je ona baš zaista takva kao što se i predstavlja...hajde da ga/je proverim..kako će reagovati na ovo,kako će reagovati na ono..itd
Eto zato dolazi do pucanja..
Jer muskarac škorpija ,ma koliko voleo lepotu zenskog tela, njemo je ipak bitnije da ta zena
bude njegov PRIJATELJ !!!
I zato ako želite da osvojite muškarca škorpiju:
1) budite dobri (budite nezni,dobri,humani,romantični)
2) budite mu prijatelj i mislite mu dobro
3) Verujte mu i imajte strpljenja (isplatiće se)

Eto toliko, ovo ja iz ličnog iskustva, pošto sam skorpion koji je već dve godine smrtno zaljubljen u jednu malu i meni milu Strelicu. :wink:
Savetujem svima da poslusaju tvoja tri saveta.Ja inace nisam imao srece sa zenama strelicama.
 
Hej ljudi, nema to baš velike veze sa horoskopom.
Ima vise veze sa nekim drugim stvarima.
Radi se o tome koliko su dve osobe 'osvešćene' i koliko su zrele
i koliko su spremne sebe da ulože.Trud i razumevanje mogu biti put do dobre i uspešne veze.
Ljubav nije perpetum-mobile, ne ide to samo od sebe, ljubav se gradi.
Uvek je problem kada je jedno u vezi razumnije i 'osvešćenije'. Onda dolazi do patnje.
U tim situacijama uvek sam sebi govorio, 'doći će bolja', i zaista, tako je bilo.


 
BlueM:
Hej ljudi, nema to baš velike veze sa horoskopom.
Ima vise veze sa nekim drugim stvarima.
Radi se o tome koliko su dve osobe 'osvešćene' i koliko su zrele
i koliko su spremne sebe da ulože.Trud i razumevanje mogu biti put do dobre i uspešne veze.
Ljubav nije perpetum-mobile, ne ide to samo od sebe, ljubav se gradi.
Uvek je problem kada je jedno u vezi razumnije i 'osvešćenije'. Onda dolazi do patnje.
U tim situacijama uvek sam sebi govorio, 'doći će bolja', i zaista, tako je bilo.


Bravo covece,bas si lepo to rekao,mi smo ipak bili jako mladi kad smo se vencali,nespremni da dajemo,ali ipak mislim da to ipak ima dosta veze sa horoskopom.
 
Znas kako, verovatno da sam položaj planeta ima uticaja na čoveka.
Sve je to čista fizika, evo ti primera:
Ljudsko telo sastoji od ...nekih ( lupiću ) 65% vode. A sam znaš koji uticaj ima savkog dana
mesec na sva mora i okeane.Govorim o plimi i oseki. Ako je samo mesec, kao zemljin satelit
u stanju da privlači i odbija svu tu količinu vode i da na nju ima tako snažan uticaj, onda se isto to dešava i sa vodom u našem organizmu.
Tako, verovatno , i ostale planete vrše uticaj na nas.
A sto se horoskopske kompatibilnosti tiče, ja nikad nisam gledao na podelu znakova na vodene, vatrene, zemljane i vazdušne.
Iako sam škorpija/bik mene su uvek privlačile zene lavovi, strelci i blizanci.
Valjda zato sto sam od samog starta znao da nismo kompatibilni, još više sam se trudio
i sebe ulagao, ne bi li dokazao suprotno. Eee tad je sve zavisilo od druge strane.
To je ono o svesnosti i osvešćenosti o kojoj sam ti pricao.
Meni nikad nije bio problem da na lošu vezu stavim tačku, zato jer je ta tačka došla u onom trenutku kada sam bio svestan da sam celog sebe dao i da sam zaista učinio sve sto sam mogao i da vise ta veza nije zavisila od mene.

 
StoRmyGirl:
Ona tvoja pricha o plimi.. Chula sam je i od
one Timitj - Stojanovitj. :)

Ne znam stvarno ko je ta ribica, ali nećeš mi verovati, ja sam to čuo od jednog pirata pre nekih 7-8 godina.
Odveo me je kod njega jedan moj prijatelj, kupovali smo kod njega i rezali neke CD-ove.
Lik je inače žešće interesantan, pun je nekih teorija.
I tako...dok su se software-i rezali..on je pričao o svemu i svačemu, pa između ostalog i o tome.
A inače je baš-baš čudan, po ceo dan je sedeo za comp-om.
Njegova soba bila je njegov svet.Nije uopšte izlazio.
Ko zna sta je sada sa njim. Nisam ga vise ni video ni cuo. :confused: :roll:
 

Back
Top