Probirach i otirach

Probirac sam...veliki...i ne nadjem otirac...vec kvalitet...
Ja bih tu izreku prepravila u "ako si probirac, tebi kuca, a ne otirac"...u duhovnom smislu, u duhovnom...da se sinke ne obrusi na mene...osmeh...
 
Ma podaj se nagonima... Ipak smo mi postali od zivotinja, ne?

Ja sam od king-konga .. :)

I naravno, prepusticu se nagonima .. ali opet se ukljuchuje razum, pa kaze:

Prvi `ebach - Ozenjeni lik koji me ganja vec tri dana, od kako mu je zena otishla na put, a inache smo se ka-rali pre 3 godine kad nije bio u braku, i par puta kasnije, kad mi je bilo gusto, kao shto je ovih dana (osrednji seks)

Drugi `ebach (ovakvih je nekoliko) - shto reche neko na forumu - hoce da se igraju sexa.


Treci `ebach (isto ih ima nekoliko) - novi, neisprobani, moze da bude dobro, a moze da bude i loshe ... a ja zeljna samo dobrog .. a ako bude loshe onda cu da budem i ne`ebana i frustrirana.



E pa stvarno ne znam za koga da se uhvatim .. :)

Kod ovih shto ih poznajem ocene za umetnichki dojam su niske, i za obavezni deo, i za slobodni stil ..

A ove druge i ne poznajem .. mozda me neko i iznenadi ..

Jbmti, kakva dilema oko obichne i nasushne potrebe ... blago vama koji ste u vezi.
 
Probirač sam... veliki... brojnost ponuda mi ništa ne znači... čak ni za zadovoljenje ega... teško je da mi neko zadovolji kriterijume... zato sam možda i sama uglavnom... na čuđenje drugih... ali zadovoljna sam svojim izborima... onaj ko me ima, taj mora da poseduje u sebi nešto... samo meni znano... da mi probudi neko praiskonsko osećanje... i nisam našla otirač... našla sam bila neku bivšu sebe u njemu... i prošlo je... do nekog sledećeg života... ALA LUPAM... ne zamerite mi, imam temperaturu... :(
... uglavnom... setih se nekog izraza u stilu ''ti si našla, pa si zašla''... šta god značilo... rimuje se... :)
 
nemlada_i_neukusna:
Vec nekoliko puta si mi zamerio shto necu da se upoznajem sa forumashima .. ali vishe volim i da ostanem bez kite, nego da se posle ovuda shire priche .. ako ne iz prve ruke, ono iz druge, trece ..
E gadno je to... ako nadjes pogresne kao i u realnom zivotu ;)

@maslacak
Ti to maslacak nesto i iz svog iskustva licnog ili onako... :D
 

Back
Top