rečenica koja vam daje snagu

SIVE LUBANJE SILOM!!!
JA IMAM MOC!!!

heman46_000.jpg
 
preko trnja do zvezda.
interesantno.
corto sta si ovo navatao u avataru?
e si cuo da su ubili kita na aljasci i procenili da je star izmedju 115 i 130 godina, tako sto su mu na ledjima pronaslji vrh koplja koji datira iz 1890 godine! vrlo interesantna pricica.kazu da u 10 sela na aljasci za pet godina ubiju u proseku 255 kitova!Napravice pomor.
 
Struja:
preko trnja do zvezda.
interesantno.
corto sta si ovo navatao u avataru?
e si cuo da su ubili kita na aljasci i procenili da je star izmedju 115 i 130 godina, tako sto su mu na ledjima pronaslji vrh koplja koji datira iz 1890 godine! vrlo interesantna pricica.kazu da u 10 sela na aljasci za pet godina ubiju u proseku 255 kitova!Napravice pomor.

navatao ribu, jos samo da je napunim :lol: :lol: i eto nama vecere
obichno sharanche brre
a 'el si ti znala da je ..bendzamin frenklin želeo da simbol amerike bude ćurka,a ne orao.:lol:
 
"mislicu o tome sutra" cuvena Skarlet O Hara.Zena zmaj.
Ja bih volela kad bih mogla da ne mislim uopste.
"nicija nije do zore gorela" to mi je bas ono mamu ti jbm nagraisaces i ti.ali neka i to nekada pomogne da prezivimo.
"ko zna zasto je to dobro" je malo pomirljivo,ali radi i deluje vrlo istinito.
e sad, marina nemoj da se nadjes prozvana,meni samo malo dosadno,a i ubi me ova mozdana aktivnost.pa moram nesto da analiziram.
 
aha.onda da ga memorisem.reko poludeo neko mene da zove na kafu :lol:
a na kom koncertu? moj sledeci koncert bice rammstein ako ikada dodju ovde.da li sam dobro napisala naziv mile mi grupe pedera i sviraca?i onako nema veze.
dodji u Beograd da pijemo kafu.
 

Back
Top