LUDA AMERIKA !!!

Dali Amerika uopste zna sta radi ? ? ?

  • DA ! Amerika zna sta radi

  • NE! Amerika nije ni svesna sta radi i cemu sve to !!!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

rokavec

Ističe se
Poruka
2.144
PA pobogu sta radi ova Amerika ... swe ovo sto se desava mi zestoko mirise na novi HLADNI RAT... a nedao bog i 3. swetski... ajde malo da izanaliziramo sta se ovde dogadja...cela prica sa raketnim stitovima i ostalim ludorijama...jos plus ovo sa kosovom... do cega ce to sve dovesti???



BUŠ: Nezavisnost za Kosovo, perspektiva za Srbiju - KOŠTUNICA: SAD nemaju pravo da poklanjaju tuđe teritorije


Sofija - Američki predsednik Džordž Buš ponovio je juče u Sofiji da Kosovo mora da bude nezavisno, ali i da Srbiji treba ponuditi perspektivu integracije u NATO kako bi prihvatila gubitak te pokrajine.
- Došao je trenutak da se pogura plan o nadgledanoj nezavisnosti izaslanika UN Martija Ahtisarija. Amerika veruje da Kosovo mora da bude nezavisno - rekao je Buš na zajedničkoj konferenciji za novinare s bugarskim predsednikom Georgijem Prvanovim.
On se, međutim, složio s bugarskim predsednikom da je neophodno da se Srbiji "jasno pokaže da je za nju moguć bolji put, ka NATO i Evropskoj uniji".
- To bi značilo i bolje odnose sa SAD - dodao je Buš.
Predsednik Vlade Republike Srbije Vojislav Koštunica izjavio je juče da je Srbija s pravom ogorčena na američku politiku rešavanja pitanja Kosova i Metohije i da SAD nemaju pravo da poklanjaju Albancima srpske teritorije.
Istovremeno, najviši zvaničnici Kosova pozdravili su izjavu američkog predsednika Džordža Buša da je nezavisnost krajnji ishod rešavanja statusa Kosova.
Evropska komisija je juče ponovo istakla stav da "odluka o budućem statusu Kosova mora biti donesena u Savetu bezbednosti UN" i naglasila da je "evropski komesar Oli Ren pozivao i poziva da se nađe pravno i politički jasno i održivo rešenje, bez ikakvog nepotrebnog odlaganja".
Za danas je u Parizu zakazan sastanak visokih funkcionera zemalja članica Kontakt grupe, izuzev predstavnika Rusije, koje bi trebalo da razmotre budući status Kosova. R. D. - Beta-AFP
 
crow:
shta je istok a shta zapad?

nije valjda da i ti verujesh da rusija i amerika nisu u istom koshu?

Zapad ti je Amerija , Centar ili zapad istoku istok zapadu ti je u neku ruku EU , Istok ti je kina a rusi su ajde nazovimo pro istok ili samo istok....

islamisti su ti swe zemlje koje su zestoko protiv amerike i ewrope dakle teroristicke zemlje...

jel sada jasnije>?
 
rokavec:
JEst vala ... Setimo se Gavrila Principa i Mlade Bosne...

Pa i u II smo prvi počeli da jedemo g*vna. Stvarno smo talenti. Da Rusija zarati sa nekim, silni dobrovoljci bi se javili da idu da brane braću Ruse, a nešto se njih ne sećam za vreme bombardovanja. Dolazili su neki popovi doduše.
 
Moram dodati nekoliko stvari... imam utisak da Rusi ifraju na kartu sacuvanja mira u swetu , barem donekle rusija je sposobna vojno da se umesa u bilo kakav komflikt u swetu ali koliko ja vidi vodi racuna o posledicama njenih akcija... MISLE UNAPRED !

JOS JEDNA STVAR... ovo oko raketnog stita, pomalo sam se osecao ugrozeno kada sam doznao da taj raketni stit nece biti namenjen da brani OVE prostore ... pa ti proislamisti bi i nas mohli da OPALE , beograd je milionski grad i pun je turista i gostiju stranaca!!! zasto je amerika nas izuzela... dali tu moze nesto da se procita izmedju redova????

malo sam uplasen!!!
 
rokavec:
Moram dodati nekoliko stvari... imam utisak da Rusi ifraju na kartu sacuvanja mira u swetu , barem donekle rusija je sposobna vojno da se umesa u bilo kakav komflikt u swetu ali koliko ja vidi vodi racuna o posledicama njenih akcija... MISLE UNAPRED !

JOS JEDNA STVAR... ovo oko raketnog stita, pomalo sam se osecao ugrozeno kada sam doznao da taj raketni stit nece biti namenjen da brani OVE prostore ... pa ti proislamisti bi i nas mohli da OPALE , beograd je milionski grad i pun je turista i gostiju stranaca!!! zasto je amerika nas izuzela... dali tu moze nesto da se procita izmedju redova????

malo sam uplasen!!!

*ebi ga, daj Kosovo, dobićeš štit, pa biraj. Ne može sve.
 
46932474l2911988ja.jpg
 

Back
Top