Koliko dugo spavate???

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Ja sam neumorna,i ni leti,ni zimi ne spavam duze od 5 sati.A ako mi pomenes dnevno spavanje,ja samo sto ne pocnem da vristim!!!!!!!!Zadnji put kad sam danju spavala imala sam 3 godine.Kakva je vasha situacija??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
SisaDaPimp:
Bleak WinterFullMoon:
E devojko,a koja je sledeca tema?
Mozda 'Koliko cesto secete nokte?'
ili 'Koliko puta vrsite veliku nuzdu u toku nedelje?'
or 'Koliko vam minuta treba da izdepilirate noge?'


Ahahaaahahahaahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: brate ti si pooko u zadnje vreme, ja se malo smirio ali dosla mi zamena :lol: :lol:

Ma mozda sam pooko al ne vidim kako nekog moze da interesuje to.A tema se pretvorila u takmichenje pod nazivom 'ko manje spava'.Izgleda da je mali nevenko najvecji baja na forumu sto se tice spavanja!Ajmo ljudi trenirajte josh!
 
Bleak WinterFullMoon:
SisaDaPimp:
Bleak WinterFullMoon:
E devojko,a koja je sledeca tema?
Mozda 'Koliko cesto secete nokte?'
ili 'Koliko puta vrsite veliku nuzdu u toku nedelje?'
or 'Koliko vam minuta treba da izdepilirate noge?'


Ahahaaahahahaahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: brate ti si pooko u zadnje vreme, ja se malo smirio ali dosla mi zamena :lol: :lol:

Ma mozda sam pooko al ne vidim kako nekog moze da interesuje to.A tema se pretvorila u takmichenje pod nazivom 'ko manje spava'.Izgleda da je mali nevenko najvecji baja na forumu sto se tice spavanja!Ajmo ljudi trenirajte josh!
niti sam mali niti nevenko :roll:

a sto se spavanja tice bilo bi lepo da oni sto spavaju sasvim malo navedu i razloge zasto je to tako :? jer ja moj san ne bi nizasta zrtvovao :D

sad sam vec vecerao i spremam se da spavam...do sutra u 12 :D
 
Bleak WinterFullMoon:
SisaDaPimp:
Bleak WinterFullMoon:
E devojko,a koja je sledeca tema?
Mozda 'Koliko cesto secete nokte?'
ili 'Koliko puta vrsite veliku nuzdu u toku nedelje?'
or 'Koliko vam minuta treba da izdepilirate noge?'


Ahahaaahahahaahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: brate ti si pooko u zadnje vreme, ja se malo smirio ali dosla mi zamena :lol: :lol:

Ma mozda sam pooko al ne vidim kako nekog moze da interesuje to.A tema se pretvorila u takmichenje pod nazivom 'ko manje spava'.Izgleda da je mali nevenko najvecji baja na forumu sto se tice spavanja!Ajmo ljudi trenirajte josh!
Bleaky ti si se bash zakucao,shta poceli da deluju.,,,,, :evil:
 

Back
Top