Brijanje

Elektricni aparat i aftershave... dovoljno :D

@ pecko
ma sta se bunis? pa pomisli sta sve zene rade? skidaju dlake na rukama, nogama, ispod miske...
mi samo bradu brijemo... a poneko i ne brije :lol:
 
Mislim da je pravi izbor tehnologije za muskarca zilet. Koristim Wilkinson 4 i odlican je. Poslije brijanja stavim Denim. Nekad sam imao onaj stari jos od prije desetak godina, neupotrebljavan jer nisam ni imao brade, ali sad za mjesec dana sam ga skoro istrosio. Sad sam kupio novu bocu. Istih dimenzija, oblika, boje tecnosti, samo cistog stakla. I ne shtipa kad se stavi. Dobro barem ne toliko. Mislim da su pretjerane one reklame o momku i curi tipa "american woman" koja na sebi ima samo texas kosulju i koja vapi za seksom svaki put kada tip sa reklame stavi Denim na sebe i malo poprska svog djoku sa njim. (Ako ste vec vidjeli reklamu ne vidim razlog zasto bi se administrator ljutio) Tu se proizvod prikazuje kao neka vrsta nadrazivaca zenskih seksualnih potreba sto je nestvarno. Druga stvar, mislim da je ta tehnologija predvidjena za prave muskarce. Osim u zurbi. Tada je dopusteno brijanje masinom. Ali redovno brijanje masinom i one reklame tipa Nivea su za homice. (Mislim samo pogledajte tipa koji stavlja Niveu na lice u samoj reklami). Takvi ljudi sigurno koriste i one preparate za usne od prethodno navedenog brenda. I na kraju malo sale. Koje je najbolje brijanje za siptare? Kada siptara brijete kao u filmu "Ulicni psi" u sceni kada Mr Pink "brije" pandura. :-D:-D:-D
 
Koristim gillete za jednokratnu upotrebu,penu i alkoholni aftershave, balzam mi nikako ne odgovara, izlaze mi one sitne bubuljice jer mi je osteljiva koza.
 
Ja koristim iskljucivo zilete na bazi legure titanijuma sa platinom...i dodacima kriptonita podrazumeva se...
umacem ga u rastvor na bazi aque [potrazite u apoteci]...
a brisem se krznom od neprcanog pacova dvogodjca... da se iritira od kriptonita...oce to tako...

a nekad koristim i ovo sto je LePiaf naveo...ali samo ako nema kriptonita...

supermene? :)
 
Ja ne volim, da se brijem ali ****** moram. Volim, da idem do brijaca i da me on obrije ali ****** kad to kod nas u Sloveniji ne postoji. Samo sisanje.

Pa nije to lose - odes da se obrijes, a dobijes sisanje. Jos ako je i gutanje gratis... :mrgreen:

Btw, preporucujem Clear gel iz Avona. Ne pravi penu, vec je providan, tako da se vidi gde prelazi zilet.
 
Pozdrav svima,
nakon malo guglanja na temu brijanja zainteresovao sam se za klasično brijanje.
Interesuje me da li neko zna gde se kod nas mogu nabaviti brijači firme Merkur

Hvala unapred
 
Ja koristim električnu mašinicu za brijanje ali njom nikad ne skinem sve dlake, pogotovo onih ispod brade ostane dosta, pa onda Bic završi posao. I posle jedan XXL after šejv.

Inače meni je brada veoma jaka tako da ako žilet nije izuzetno oštar stalno mi zakačinje dlake i to naravno boli, a i nadražuje mi kožu. Zato razmišljam o ovim modelima što ne nadražuju kožu, nego bude, ko što rekoste vi na ovoj temi, kao kod dečaka :)
 

Back
Top