Ljubavni problemi,saveti i slicno...

ovako

guarana mzoda tebi delujem da zelimda izgledam starije,al veruj mi nije mo to cilj...
ne znam ko je rekao,ali imam 16 godina,i necu reci koja mi je ovo ljubav(ali ovaj put PRAVA)po redu...

Ben,sta fali tvojoj situaciji,ja sam u on mene nije voleo,ja nejga obozavala(i jos ga volim),doustala mus ve,verovala mu itd...

I najvise me BOLI,sto on sam zna da je njega mnogogo VOLIM,i da cu ga uvek VOLETI,a on se ponsao grozno-to najvise boli...Boli sto ga svakim danom volim sve jace,i svakim danom ga nemam sve vise
 
Stvarno ne mogu da izdržim,a da ne kažem: Ana bre, oladi već jednom!
Na 70% tema na Krstarici na kojima si pisala, tvoji postovi su se svodili na prenemaganje o nesrećnoj ljubavi. A to prenemaganje i kukanje je na ovom podforumu stvarno prevazišlo svaku meru.
Više i ne ostavljaš utisak kao da ti je žao što je ta veza propala, već da ti je drago jer ti daje izgovor da budeš u centru pažnje i da te drugi sažaljevaju.
Ostavio te je. Da li je svet propao? Nije.
Da li je Sunce prestalo da sija? Nije.
Jesi li još uvek živa i zdrava? Jesi.
Pa onda prestani da iživljavaš više. Nađi drugog ili soliraj, i tačka.
 
Neka, docice i taj dan kad ces ukapirati da sebi nanosis stetu a ne korist i da ga neces vratiti, makar ne na ovaj nacin. Tada ces, hvala bogu, reci sebi :"Kolika sam ja glupaca bila, da se oko jednog decka toliko cimam" i nastaviti dalje.
Shvati da nisi jedina koja ima probleme, ne samo ljubavne. Ali jedino ti ne da ne mozes, nego neces da resis taj svoj problem.
 
Shvatam ja da svi mi imamo probleme,i manje vise prolazimo,ili smo prosli kroz isto...Al ja ne mogu da lazem sebe,JA NJEGA VOLI,I STALO MI JE DO NJEGA,ZNACI MI...I VOLIM GA,i verujem da ce tako biti jos dugo...

Ne glumim nikakvu naapcenu dusu,niti trazim da me razumete,ili da mi pomognete,meni nema pomoci...tek sad shvatam neke stvari,al ono...sta da radim sto ga volim?nada umire psoeldnja,tako da zivim jer se nadam...:D
 
o Boze...i u sledecoj epizodi...Rosalinda ce shvatiti da Fernando nije covek za nju... :lol:
Daj brate...voleti sa 16...to ej iluzija..mozes da volis ali sad kao zivot je stao...kao sto rekoh...sa 16 ces misliti da je on alfa i omega...sa 17 ces shvatiti da je omega...a sa 18 zbrisati koliko te noge nose....
 
@AnaBg:)

16 godina i PRAVA ljubav, hmmm....ne zelim da te razocaram, ali nema od toga nista, naucno je dokazano da muskarci pre 30-te nisu emotivno zreli, sto ce reci da tvoj izabranik nema pojma sta je to LJUBAV, a o prefiksu PRAVA tek ne zelim trositi reci, naime on nema pojma nista o tome, krenuo sam od pretpostavke da je mladji od 30 godina, a ako nije srecno :lol:
 
AnaBg:):
Ako do sad nisam to skapirala,onda nikad necu

Ti sada mislis da si najpametnija ,i da si prosla sve(sto je razumljivo,jer je vecina nas tako mislila) ,al onda shvatis da imas jos mnogo toga novog da saznas,ne samo u vezi ljubavi,vec zivota...A razumemo svi mi da si se ti zaljubila,al negde rece da si mislila da posle njega nikad neces voleti...Veruj mi,tako samo razmisljaju zene u godinama,one koje su ostavljenje dok su stajale ispred oltara,ili deca.Na srecu,ne ubrajas se u prve dve stvari,znaci...Jos si dete-po godinama,razmisljanju i slicnom.Ne mudrujem ja,samo sam realna.P.S.A kroz par meseci ces se slatko smejeti i pitaces se-Kako je on uopste mogao da mi se svidi?Kako sam bila glupa... Sacekaj,pa mi javi...
 
Proslo je tacno mesec i po dana-a meni je jso gore...Pusticu vreme da resi sve,i nadam se da ce biti kao sto kazete-da cu se ovome smejati...Samo ne bih volela da kad prodjem pored njega mi ne akze ni "cao"...trenuto mislim da cu ga uvek voleti,a videcemo kroz 3-4meseca sta ce biti
 
Znaci pazi sad...uzmi svoju levu ruku i opali sama sebi samar....ja sam mislila sad kad kaze neku cifru da boli...2 meseca....umesto sto sedis i kmecis,uzmes i pustis da prodje...to sto te je povredio pokazuje koliko je glup i bezvredan...a patiti zbog neceg takvog tako dugo je glupo...ne mogu javno da ti objasnjavam zasto...bzvz je da iznosim svoj licni primer...ali veruj mi kazem ti iz najbolje namere...produzi dalje...kontam kako ti je..ali ne pomazes sebi...2 meseca naspram 3 godine..pa nije strasno-zar ne?
 

Back
Top