Ljubavni problemi,saveti i slicno...

Tebi su mane najbolje izdanje...sve sto ti akzem u dve reci stane MA PALI MALI...

Meni treba da se peva 'nemoj zaliti sestro sto si ga varala'...

a dobro misljenja su podeljena neko misli kao ja da su muskarci ne zahvalni,a zaljubljene duse nek im je sa srecom cvetaju im ruze i tako to...

meni je licno ovako super,uzivam da ih zajebavam...a ljudi tj devojke i muskarci...smesno je na koje sve nacine muskarac pokusava da te odvuce u krevet...e katastrofa...

ma pali mali nisi ti moj tip...ne ne mioraces da odrastes pa da pridjes mi
 
meni je licno ovako super,uzivam da ih zajebavam...a ljudi tj devojke i muskarci...smesno je na koje sve nacine muskarac pokusava da te odvuce u krevet...e katastrofa...
Najvetja je nesretja u tome shto nailazish samo na takve tipove, koji bi te u krevet, pa ti se stvara uopshtena iskrivljena slika o mushkarcima.
Pripisujem to i konstantnoj potreni danashnjih devojaka da budu sa nekim. Ukoliko su same mesec dana, to je katastrofa. A to je neshto chega se ja gnusham...
 
To ti je generalizacija.
Ja godinu dana nisam imala dechka.
I nije mi, ako cemo iskreno, ni bio potreban...
Nervira me samo to sto se uvek uhvatim za pogresne osobe...
A sve sto mi je potrebno to je da imam pored sebe jednu musku osobu s kojom mogu normalno da razgovaram, i od koje ocekujem da me razume...
Zbog toga postoji kod mene potreba da budem sa nekim
A za druge zaista nemam pojma...
 
ne poredi mene sa tvojim drugaricma,jer ti to nikad ne bih bila...jednostavno ne ocenjujem prijatelje po muzici koju slusjau,po stavovima tj razmisljanju,vec ono sto imaju u sbei...

p.s da Ben moram...jednostavno sam se pronasla...

a pesma koja me sad najbolje opisuje tj moju situaciju sa 3 decka...jeeee:::NIJE TEBI LAKO CURICE,JEDAN TAKO LEP,A DRUGI ZGODAN SVE U SVEMU OD NJIH DVOJICE ISPAO BI JEDAN DOBAR...
 

Back
Top