ТЕКСАС

Да ли сте за то да Тексас треба да анектирамо и припоји

  • Да. Ултимативно!

  • Треба га окупирати и припојити Мексику.

  • Излобирати му апсолутну независност у СБ-у.

  • Не. Шта ће нам та багра.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

СРБ

Primećen član
Poruka
647
Пошто се увелико говори о давању територија шаком и капом...
Ред би био да се и ми нешто питамо и покренемо неку иницијативу!
rockon.gif
 
Baš dobro da je Texas ! Tamo treba uvesti demokratiju (zbog nafte) i predlažem Putinu da pokrene to pitanje, kako bi međunarodne ruske snage :lol: izbombardovale go_vna jer nekako sumnjam da prave zabranjeno oružje ... :lol: Dosta je bilo zaje_bancije - uvedimo demokratiju u Texas ! :wink:
 
Ja sam za Montanu. Gde ces lepse prirode. A mislim da bi trebali i da okupirate ranc malog Dzodza i da ga drzite kao taoca :D

@ al bundy

A ko je tebe sta pitao? Pusti ljude malo da odahnu.....
 
al bundy:
stvarno ovaj Jomini nista ne radi ova tema je vrhunac kretenizma mislim u redu je humor i to sve al ne treba praviti sprdnju od svega ima valjda neki podforum i za to.

Аха. Требамо помрети и покрвити се у црнилу и сивилу политичке свакодневнице...
dwarf.gif
 
Ok je za Texas. Ali je možda još bolje za Floridu. A tek Kaliforniju!!! Zamislite te dve države, smrde na lovu. Turizam,show-biznis,sve ostalo...Puni su ko brod, kinta ih davi-a oni da su nezavisni.Jbt, da ih boli **** za američki vojni buđžet, Nato,EU,Iran, Irak,Kosovo...Da ljudi osete blagodet demokratije. Božja lepota.
 
ja sam pre za to da napadnemo neku susednu drzavu (npr. kosovo) i da je pripojimo srbiji, texas je daleko i trebala bi nam jaka mornarica da izvrsimo invaziju na americko tle, bolje onda prvo da se iskrcamo na kubu i tamo instaliramo teslino tajno oruzije kao protivtezu americkom raketnom stitu u poljskoj. da vide malo ameri kako je to kad ti neko zvecka oruzijem pred nosem
 
Lorens Darel:
ja sam pre za to da napadnemo neku susednu drzavu (npr. kosovo) i da je pripojimo srbiji, texas je daleko i trebala bi nam jaka mornarica da izvrsimo invaziju na americko tle, bolje onda prvo da se iskrcamo na kubu i tamo instaliramo teslino tajno oruzije kao protivtezu americkom raketnom stitu u poljskoj. da vide malo ameri kako je to kad ti neko zvecka oruzijem pred nosem

eto covek lepo kaze :oops: a vi to nikako da shvatite bre... :lol:
 
Bice nezavisno kada narod u Teksasu to bude hteo,ovako tesko,nije losa tema samo je postavljena kao zezanje,ko se bolje razume da napise sta to drzi USA na okupu,za novac znam da je No.1,cuo sam da mnogi u Kaliforniji kao najbogatijoj drzavi misle sta ca sa tamo nekom Montanom ili Ajovom u drzavi,slicno razmisljanje kao kod Slovenaca u vezi Jugoslavije,sta cemo sa Srbima,Siptarima,Crnogorcima....
 
Kad Buš nauči osnovno ponašanje, jedan čovek koji ima 85 % inteligencije, koji papu ( nabijem ga na qurac ) naziva "gospodinom", kada gde ode na svetu obeleži njegov odlazak samo po GLUPIM izjavama, taj čovek koji je samo očigedno pročitao samo "Put Djerzelez Alije"....Imaću protivnika!
Ovako......, debeo, pretežno crnačko, meksikansko-kuracpogodljiv narod da mi odličuje o onoime što nije njihovo....

Dobro su im INDIJANCI prorekli - Huracane.........
 
bAdeme, 'ajte vi lagano za Texas ... U vama prijateljsku zemlju gde će uskoro nezavisnost :lol: I nema Srbi da vas gnjave. Mo'š misliti kako će da se obraduje Sandrina_Bg
 

Back
Top