Sex i profesija

Zex:
Jel ste nakon radnog vremena raspolozeni za sex, ili ste skenyani do yaya?

Mislim, kako ce, bre, ginekolog posle radnog vremena, jadan, opet da gleda sve isto... :lol:


mario80:
Pa ginekolog ce da rokne zenu u prdaru, si razmishljao? 8-)

mario80:
Ja sam maneken i profesor sexologije na univerzitetu za razvijanje pedofilije na podruchju balkana :lol:


...po ovoj logici...ti ces sam sebe..."roknes u prdaru"... 8-) :shock: 8-)
 
Ja sam domacica :)

Imam rutinske poslove po kuci da obavim, a to mi ostavlja prostor za mashtarije. Recimo, dok pravim ruchak, onako rutinski, zamishljam kako me on dohvatio s guza .. i sobalio na radnu plochu, zavrnuo mi gacice i zacerao ga do jaja .. tu vec dobijem inspiraciju za neki stih, ili prozu, pa sednem ispred kompa da bachim to na papir. Posle se opet vratim kucnim poslovima .. i novim i neiscrpnim idejama koje mi naviru dok otaljavam posao.
 
ja sam arhitetka, shto podrazumeva da jedan izvestan deo radnog vremena provodim u telefonskoj komunikaciji sa razno raznim dobavljachima, firmama, tehnicharima drugih biroa, i ako ta komunikacija postane bash uchestala onda ja (ne bi li dala sebi odushka) dok mi chovek s druge strane postavlja pitanja i potpinjanja o ankerima, chelichnim profilima i ko zna chemu josh, ja razmishljam kakav se to dasa krije iza sexy glasa, pa kakve ochi ima, pa koje boje trenutno nosi na sebi i tako....
e ondaK kad zavrshim sa telefoniranjem, odem do gradilishta, pa posmatram mlade golishave momke kako na vrelom suncu savijaju armaturu, dok im se svaki mishic ocrtava na golishavam torzu i znoj sliva niz mlado golo preplanulo zmijsko telo 8)
zakljuchak izvedite sami :lol: dal sam i koliko raspolozhena za sex posle take shljake :lol:
 
kambodza:
.........em si voajerka........em stara koka koja voli piletinu.......posle ovakvog radnog dana tebi ne treba sex jer si svrshila bar dva puta..........i kuci te verovatno boli glava...........

e jes vala i to shto kazhesh, kako i ne bi svshila... pre neki dan mi dvojica pokazivala kako se koristi vibrator :lol:
(mis'im jes da je za beton, al vibrator je vibrator :lol: )
 
Pa, jes, kupuju se kondomi, lubrikanti, seksplozivni svemirski modulatori, sto rece neko bochice, dijafragme, spermicidi, abf filmovi, "stapici za cackanje beba" (citiram, to su oni za usi ali na slici je beba pa ih neki i tako zovu). Za sad ih srecem samo na praxi posto sam jos uvek apsolvent, ali osecam da ce mi biti veselo...garant cu ispod mantila nositi bele haltere i tange...mislite o tome kad sledeci put udjete u apoteku...:) ;)
 
:-D
raindog:
e jes vala i to shto kazhesh, kako i ne bi svshila... pre neki dan mi dvojica pokazivala kako se koristi vibrator :lol:
(mis'im jes da je za beton, al vibrator je vibrator :lol: )
.......bogumi :grin: :grin: :grin: znash kako kazu ,jedan je jedan al DVA su dva,da trazish beneficiran :grin: :grin: staz ,mnogo ti zajebat psihichki posao, :grin: :grin: :grin: :grin: ,nnego objasni ti njima kako radi meshalica pa ih baci u neznanje....he he :grin: nek i njima bidne teshko ;-) ;-) :roll: :roll:
 
odem do gradilishta, pa posmatram mlade golishave momke kako na vrelom suncu savijaju armaturu, dok im se svaki mishic ocrtava na golishavam torzu i znoj sliva niz mlado golo preplanulo zmijsko telo
zakljuchak izvedite sami dal sam i koliko raspolozhena za sex posle take shljake

Ja sam, na zalost, radila samo na jednom gradilishtu, gde je radna snaga bila kosooka, pa samim tim i ne mnogo atraktivna, ali sam se zato nagledala crteza i crteza po polumrachnim i tek izmalterisanim prostorijama, gde su jadnichci davali sebi odushka u oslikavanju zidova prizorima iz bujne i bludne mashte, koja od homo erectusa nije evoluirala :P
 
tweet-tweet:
Pa, jes, kupuju se kondomi, lubrikanti, seksplozivni svemirski modulatori, sto rece neko bochice, dijafragme, spermicidi, abf filmovi, "stapici za cackanje beba" (citiram, to su oni za usi ali na slici je beba pa ih neki i tako zovu). Za sad ih srecem samo na praxi posto sam jos uvek apsolvent, ali osecam da ce mi biti veselo...garant cu ispod mantila nositi bele haltere i tange...mislite o tome kad sledeci put udjete u apoteku...:) ;)
.......odoh u apoteku da kupim novine :grin: :grin: :grin: :grin: iz ovih stopa ;-) ;-)
 
Ja sam kafe kuvarica i svako jutro prvo dam direktoru...:-D i ne mogu brateeee da postignem..svi mi traze i to muski najvise....kao drogirani su ..kazu ..najbolja ti je ..bez nje ne mogu dok ne podju kucama. bar 3-5 puta, kako ko.:-D
 
kučka:
Ja sam kafe kuvarica i svako jutro prvo dam direktoru...:-D i ne mogu brateeee da postignem..svi mi traze i to muski najvise....kao drogirani su ..kazu ..najbolja ti je ..bez nje ne mogu dok ne podju kucama. bar 3-5 puta, kako ko.:-D
...jes' i to sto kazes...da nije tajna u sacuvanom soc-u...ili u brendu....ili u mjesanju...;-)
 

Back
Top