Winter sports

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
E ovako-ja volim da skijam i vozim snoubord,ali pola njih oko mene ne zna nijedno ni drugo,samo se grudvaju ili sankaju,sto je potpuno bezopasno i cak pomalo dosadno,barem za mene.....Koji je vama omiljeni zimski sport????? :D :D :D
 
Skijam jako dugo.I bas za neki dan idem na skijanje.Ali nazalost od planirane Jahorine nece biti nishta tako da cu biti na Zlatiboru :cry: .Ali valjda ce biti koliko-toliko zanimljivo.
Znaci nece me biti nekoliko dana,znam zvuci sjajno i neistinito!
 
Sasha85:
bleach:
mortishaaa:
JaH_G|rL:
Nazalost ne umem da skijam....deluje onako zanimljivo...ali opet....ali za mene najbolji zimski sport klizanjeeee :D
KLIZANJE!!! :shock: da li si ti normalna??!! :? :P :lol:

Da, naravno! Nesto najlepse... Potpuno se slazemmmm... :lol: :lol:

Daaaaaaaa... :D :D :D
necu da se druzim sa vama :cry: :cry: :cry: :cry:
znam :idea: vi cete da me naucite (jer sam dva puta isla i izlomila se) i onda cu ja sa vama da volim :twisted: :D :D :D
 
mortishaaa:
Sasha85:
bleach:
mortishaaa:
JaH_G|rL:
Nazalost ne umem da skijam....deluje onako zanimljivo...ali opet....ali za mene najbolji zimski sport klizanjeeee :D
KLIZANJE!!! :shock: da li si ti normalna??!! :? :P :lol:

Da, naravno! Nesto najlepse... Potpuno se slazemmmm... :lol: :lol:

Daaaaaaaa... :D :D :D
necu da se druzim sa vama :cry: :cry: :cry: :cry:
znam :idea: vi cete da me naucite (jer sam dva puta isla i izlomila se) i onda cu ja sa vama da volim :twisted: :D :D :D
Ajdeeeee super....ajde bwe ljudi da idemo na klizanje svi zajedno :D
 
JaH_G|rL:
mortishaaa:
Sasha85:
bleach:
mortishaaa:
JaH_G|rL:
Nazalost ne umem da skijam....deluje onako zanimljivo...ali opet....ali za mene najbolji zimski sport klizanjeeee :D
KLIZANJE!!! :shock: da li si ti normalna??!! :? :P :lol:

Da, naravno! Nesto najlepse... Potpuno se slazemmmm... :lol: :lol:

Daaaaaaaa... :D :D :D
necu da se druzim sa vama :cry: :cry: :cry: :cry:
znam :idea: vi cete da me naucite (jer sam dva puta isla i izlomila se) i onda cu ja sa vama da volim :twisted: :D :D :D
Ajdeeeee super....ajde bwe ljudi da idemo na klizanje svi zajedno :D
hm. ta okupljanja........ jao...... to nikad ne ispadne dobro :cry: :cry:
 
Miss_worms:
Skijam jako dugo.I bas za neki dan idem na skijanje.Ali nazalost od planirane Jahorine nece biti nishta tako da cu biti na Zlatiboru :cry: .Ali valjda ce biti koliko-toliko zanimljivo.
Znaci nece me biti nekoliko dana,znam zvuci sjajno i neistinito!

NEEEEEEEEE,STA CU JA SAMA SA OVIM........ :wink:
 

Back
Top