Реакције Американаца на Бушову изјаву. Интересантнопрочитати

ma isto bilo kad je i bil bio...pratio sam i te forume....

mnogi ljudi imaju mozga i vide shta ce uslediti.. svaki potez povlachi kontra potez..ali globalno gledano mislim da je njihov sukob precutno dogovoren jer i jednima i drugima treba zbog unutarnjih problema. tragichno je shto ameri imaju toga u narastajucoj meri za razliku od rusa...
 
Шон:
ma isto bilo kad je i bil bio...pratio sam i te forume....

mnogi ljudi imaju mozga i vide shta ce uslediti.. svaki potez povlachi kontra potez..ali globalno gledano mislim da je njihov sukob precutno dogovoren jer i jednima i drugima treba zbog unutarnjih problema. tragichno je shto ameri imaju toga u narastajucoj meri za razliku od rusa...

Тебра, Руси намештају американцима сераније.
Па сам Актисаријев план написала је Русија. Актисари је френд Русије, био је председник финске и похваљен од Руса као "Председник Финскек који је највише допринео зближавању Финаца и Руса". речено му је да напише такав план да ни пас са маслом не би појео (Да је само мало изменио, ми би морали да прихватимо). И сада на основу тог плана Русија се враћа у политичку игру Европе. Сваком нормалном је билојасно да тај план нико нормалан неће да прихвати. И сада да не био било по руском, американац тера своје што ће да га скупо стаје.

Ако верујеш у теорију завере.
 
Alekasandar3:
Тебра, Руси намештају американцима сераније.
Па сам Актисаријев план написала је Русија. Актисари је френд Русије, био је председник финске и похваљен од Руса као "Председник Финскек који је највише допринео зближавању Финаца и Руса". речено му је да напише такав план да ни пас са маслом не би појео (Да је само мало изменио, ми би морали да прихватимо). И сада на основу тог плана Русија се враћа у политичку игру Европе. Сваком нормалном је билојасно да тај план нико нормалан неће да прихвати. И сада да не био било по руском, американац тера своје што ће да га скупо стаје.

Ако верујеш у теорију завере.

:) pa ja reko precutno... :) sad shto ce da bude ispod struka to nema veze... nema vishe sudije...
 
Шон:
:) pa ja reko precutno... :) sad shto ce da bude ispod struka to nema veze... nema vishe sudije...

А тек анти-ракетни штит!
у исто време крећу и американци и Руси да граде, ови први штит а ови други, тајно, ракету РС-24 која крши све међународне прописе.
Американци на сва уста причају о штиту како су баје, фаце како ће они да поставе и нико им ништа не сме.
Претходно је сама русија дала зелено светло за С. Кореју и Иран да праве нуклеарне боме, и Американци хтели и ли нехтели су морали да граде тај штит. Фаличан и јадан, али ипак штит.
Сада:
Морају да га поставе у Европи (или код Руса што не долази у обзир), што Руси искориштавају да "одједном" представе моћну гестапосвку ракету РС-24 на којој су они радили бар 10 година иако нису ни они смели! И не само то него тај јадан штит користе да уцењују евопу и прете са конвенционалним наоружањем.

резултат. на самиту Г8 се расправља о Косову и Штиту уместо о Русима, и Американци ће бити окривљени за све.
Косово: американци су се заглибили и подржавају Шиптаре. Руси Србе, а у будућности ће то код Американаца да доноси главобоље а Русима престиж као "невиним, слободарским и демократским", посебно код хард-кор американаца и Европљана, Хришћана и конзерватиаца.
Штит: Американцио ће да поставе неиспитан непроверен штит за који сами кажу да је неспособан да саустави Руске ракета. Иритираће Стару Европу којој ниеј до новог хладног рата. Руси ће да највероватније под своје узбу цео бивши СССР (изузев Балтика) и да прете европи због Американаца.

Американци губе у сваком пољу

Нисам веровао да су амери оволико глупи
 
Rusi podržavaju nezavisno Kosovo, zato što će im dati osnovu za budući teritorijalni rast. Prvenstveno na Kavkazu i Istočnoj Ukrajini, a na kraju ka Belorusiji i Kazakstanu. Javno su na našoj strani samo radi pokazivanja zuba zapadu.

USA je, sa druge strane, u problemima zbog Kosova. Postalo je suviše skupo, a kvalitetnije i bolje lokacije su postale dostupne. Pošto javnost nikako ne bi progutala priču o vraćanju Kosova Srbiji, a i ako bi progutala, teško bi bilo prikriti novi rat/genocid koji bi nastao posle toga - 2.000.000 izbeglica nije mala stvar. Nezavisnim Kosovom Ameri pokušavaju da se na najbezbolniji način izvuku sa Balkana.

Jednostavno, Rusi su naterali Zapad da za pijuna žrtvuje kraljicu.

I to je ono što sam oduvek mrzeo kod Rusa, jbena dvoličnost i nedostatak... morala...
 
Ма Боб боли мене уво за то шта Руси можда планирају, или због чега раде нама на руку, све док је тако! Па да нема Русије ми би се од КиМ опростили одавно! А иначе то што износиш су само најобичније шпекулације.
 
Jerry Ropero:
bob samo mrzi ruse. ko sto su nacisti mrzeli jevreje.

njemu je i americko ***** slatko, a ne valja mu ni ruska krempita.

Па очигледно да је тако, али се питам шта је узрок томе?! Неке трауме из дјетињства или шта?!
 
To je zato što pohađaš islamofobičarske forume američkih seljana Aleksandre,
tim ćuskijama je dovoljno da čuju da su Arbanasi muslimani, i odmah ih meću u kategoriju arapskih terorista.
A naravno šiponje koje se uvijaju u američku zastavu i pišu "Molimo vas okupirajte nas" na bulji veze nemaju sa Salafi islamom iz Zemlje Dvaju Svetih Mesta.

saeed.jpg
 
Европа има 500 милиона људи, економију од 13 хиљада милијарди $, имамо 2-3 нуклеарне силе. Треба да направимо опаку заједничку војску,
затим искључимо струју америчким базама у Немачкој, и отрујемо им пиво.

Наравно данас је једина преостала суперсила Ирачки Отпор,
али ЕУ треба да аспирира да преузме ту круну.
 

Back
Top