Slabost

moja najveca slabost je moja barbika Goca... zbog nje bi' sve uradio... kad mi kaze da joj treba neka nova krpica, ja odma', po svaku cenu, moram to da nabavim... i, sto je najgore, trazeci to, oslabim... od nervoze... od omorine... od cega god... nego, htedoh da vas pitam nesto... da li vi mislite da je nek
 
Slabost, ali i snaga su mi prijatelji... niko ne moze da me oraspolozi kao oni kad sam tuzan, oni mi daju neverovatnu snagu i podrsku, ali kad me neko od njih uvredi - na trenutke se moj citav svet rusi...
 
Lanfear:
znam da odustanem prije no i pochnem,
iz straha da ugrize sujete u sluchaju neuspjeha ne bih prezivjela...
...mada, polako se uchim kontroli :roll:...



Mila moja, cemu takva malodusnost? :-( Ostavi sujetu za sujetne, ugriz za pravo "kuce", a ti se smeeeeeeeeeeeeeeej, samo se smej, jer imas puno snage u sebi!!!! Budi jaca od svega i pobedi tu malodusnost.Pokusaj, videces da ce uspeti!!! ;) ;) ;)
 
rile_laki_oblak:
moja najveca slabost je moja barbika Goca... zbog nje bi' sve uradio... kad mi kaze da joj treba neka nova krpica, ja odma', po svaku cenu, moram to da nabavim... i, sto je najgore, trazeci to, oslabim... od nervoze... od omorine... od cega god... nego, htedoh da vas pitam nesto... da li vi mislite da je nek



Ha ha ha ... dakle ako se ikada bude birao predsednik Foruma ili još bolje Kralj Foruma, tebe ću da predložim iz prve ....
a025.gif
 

Back
Top