Da li zena sa fizickim nedostatkom

siti se ispričasmo u ovaj nedeljni sat:lol:
e, ajd sad ozbiljno...
mislim da sve zavisi kako se devojka oseća sa svojom manom.
jer..ako ona ima komplekse, pa se sama skriva i e ozvoli da joj se priđe-to je to!
ali!
ako je iole pametna..ona se dotera, edukuje se, prati dešavanja i uvek je u centru zbivanja...
samimi tim zanimljiva je...i mislim da nedostatci postaju...njen pečat;)
 
Ispravno si postavio pitanje..kada si napisao manje sanse.Realno imaju manje sanse ali nisu bez njih,kada su svesne svog nedostatka,zanimljive kao licnost i usklade svoj zivot sa njim bez kompleksa.Znamo da je fizicki izgled bitan ali ne i presudan ako se misli na fizicki nedostatak.Kome fali nesto u glavi tesko da ima ikakve sanse osim u istovetnostima..
 
pa malo je surova a to retko ko od nas voli... mogla je ili on da kaze sta misli na blazi nacin tj u zavijenoj formi

A sto se tice same teme mislim da je sve stvar mozga ako si kompleksasica i ako to prikazujes onda ne valja a ako imas neki nedostatak a ponosis se njim ili ga dobro nosis(kao ja moje salce na stomaku ;-)) onda je ok
 
sve je to u glavi,
zena, i muskaraca.
nekima su nedostaci i ako zena ima male grudi, veliku zadnjicu (i obrnuto), zlatan zub ( a to cist dobitak! ), razvedena je, ima dete iz prethodnog braka...
Mama mog drugara iz peska je imala ( i ima) iscasene kukove, u gimnaziji par su bili ( i posle se vencali :) ) momak sa laksom cerebralnom paralizom i zgodna devojka, a u osnovnoj skoli nasa drugarica nije imale prste, tek po neki zglob. Sada je mama dve prelepe devojcice i zena jednog strasno dooobrog frajera...
Zaista je vazno nemati komplekse, a tu je, cini mi se, najvaznije kako porodica od pocetka tretira svoje dete. Ako krenu sa "jadno nase maleno" i preteranim sticenjem, onemogucice dete da prihvati sebe kao normalnu osobu.
 
Da bi video necije nedostatke moras ga uporediti sa modelom idealnog.
S obzirom da svako za sebe definise svoje idealno,pojam fizickog nedostatka ne moze da se generalizuje na konkretnim primerima jer idealno za mene je za tebe mozda ruzno.

Bilo kako bilo,mislim da glupe devojke imaju manje sansi kod muskaraca.Ne ruzne.
A sad opet,ako se govori o kres varijanti onda imaju vise sansi od ruznih...ko sta voli i cemu stremi :mrgreen:
 
prvo, salce na stomaku nije fizički nedostatak. fizički nedostaci su no što je opisala zorab.
što se tiče teme, pa, generalnog odgovora nema, jer ni muškarci nisu svi isti i ne misle isto. ali, recimo da muškarci koji su skloni da i stvari kao što je salce na stomaku smatraju fizičkim nedostatkom, usled svoje sebičnosti i površnosti, svakako da bi smatrali da je pravi fizički nedostatak nešto nedopustivo za ženu koja treba da se zabavlja s njima / udaje za njih. međutim, muškarci koji gledaju dalje od ljušture ( i svoje i ženske ), svakako da imaju fleksibilniji način razmišljanja i za njih žena sa fizičkim nedostatkom ne mora biti ništa manje vredna njihove pažnje i ljubavi, jer je oni posmatraju kao kompleksnu celinu sastavljenu iz mnogo aspekata i zatim prosuđuju. za razliku od osoba ( i muškaraca i žena ) koje su površne i ne vide dalje od (svog) nosa, kuka, zgloba, ruke,...
 
Pa cinjenica je da muskarci vise gledaju fizicki izgled od zena. Znaci, ne UVEK i SAMO to, ali pre ce devojka da bude sa nekim celavim, krivonogim i ruznim jer je on cool lik i dobar, pazljiv, bla, bla, nego super tip sa krivonogom ruznom devojkom. To je jednostavno tako.
E sad, fizicki nedostatak je generalno sirok pojam, od sala, klempavih usiju i ruznog zubala, do paraplegije, krace noge i sl. tezih oboljenja.
Mada moram da priznam da ljudi sa bas velikim fizickim nedostacima spadaju u dve grupe - ili su cinicni i mrze ceo svet ili su supet pozitivni i gotivni likovi. Kao da kod njih ne postoji sredina.
 

Back
Top