Da li je ovo moguce?

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Ljubite se s curom, ona vlazna, a vama se ne dize i ona to vidi i sve je vise vlazna.

Pa me zanima da li je moguce da se ona ustvari pali na spustene kite, jer kad bi vam se digla ona bi sigurno odustala od seksa?
 
NovaIsta:
pa sta je tu cudno, sinnke?? mislis da se nikad nije desilo da se ti ljubis sa devojkom, dignute kite, a ona suva skroz naskroz?? i sta onda? nista.


Meni se ne dize kita dok se ne skinemo. To je osiguranje da me ne prevari ako mi nece dati da ne maltretiram bez potrebe jaja i kitu.

Nije tema o meni Novonestala.
 
da probam da odgovorim na temu, ako je uopste moguce:)
ja licno obozavam da se ljubim, i tada sam uvek dobro napaljena, a to da li je njemu bas tada dignut ili ce se dici posle 5 minuta, iskreno, nemam pojma. mada, do sada je bio:) e sad, kako bih ja odreagovala ako primetim da mu nije dignut..hm... a ljubimo se....
ne, sinnke, ne verujem da bi ta devojka odustala od seksa kada ti se digne:) tvrdim da ne bi:) opusti se i uzivaj:) mislim, dozvoli mu slobodno da se digne, nece biti uzalud, tvrdim:)
ako sam dobro shvatila, ti bi da budes postedjen "uzaludne erekcije", jel tako? :) ne zvuci mi da bi bilo uzalud, sta ti je bre:)
 
a zar ona ne moze da odustane od seksa i kad se skinete????? to ti nije nikakav garant, druze moj:) (da sam na tvom mestu, ni tada ne bih erektirala, radi svake sigurnosti:)). ja to iz iskustva, posto mi se desilo 2-3 puta da odustanem posle svlacenja:) eto, tuga izaludne erekcije, eeh...
 
Oh napokon evo mog lepog čupavog medića medvedića nja nja nja nja baš sam srećna.
38.gif

2529.gif
 

Back
Top