KAKVA TREBA DA BUDE ZENA?

L

Leona@

Gost
Zanima me misljenje svih vas koji ste raspolozeni za jedno neobavezno caskanje na temu:Da li je bitno za muskarca,kako se zena oblaci?Koju vrstu garderobe nosi?Koji parfem koristi?Kakvu kosu ima?Sto se zena tice,pitanje na istu temu u vezi muskaraca!Pa hajde da caskamo.....Pozdrav svima vama... :lol:
 
Leona@:
Zanima me misljenje svih vas koji ste raspolozeni za jedno neobavezno caskanje na temu:Da li je bitno za muskarca,kako se zena oblaci?Koju vrstu garderobe nosi?Koji parfem koristi?Kakvu kosu ima?Sto se zena tice,pitanje na istu temu u vezi muskaraca!Pa hajde da caskamo.....Pozdrav svima vama... :lol:

Naravno da je sve to bitno.
Zena mora:
da zna da nosi to sto joj je priroda podarila;
da neprestano vodi racuna o svom izgledu;
da zna da primeti kada privlaci neciju paznju;
da zna da osvoji muskarca;
da zna sta hoce....

I naravno, jos mnogo, mnogo toga.
 
Leona@:
Zanima me misljenje svih vas koji ste raspolozeni za jedno neobavezno caskanje na temu:Da li je bitno za muskarca,kako se zena oblaci?Koju vrstu garderobe nosi?Koji parfem koristi?Kakvu kosu ima?Sto se zena tice,pitanje na istu temu u vezi muskaraca!Pa hajde da caskamo.....Pozdrav svima vama... :lol:


Mislim da i muskarci i zene treba da vode racuna o svom izgledu. Da nose ono sto im odgovara a ne da kopiraju ostale. Meni se licno dopada muskarac koji je samo svoj, poseban na neki nacin. Kosa, garderoba, parfem pa to je njegov izbor. Ili mi se dopada ili ne ali to se odmah vidi a ne kao super je na pocetku a posle ej ajde obuci ovo ili ono ili osisaj se ili pusti kosu bezveze. To je bar moje misljenje.
 
Po meni svaka je osoba smama za sebe prica al nesto uopsteno ipak postoji PO MOM MISLJENJU...
Muskarac mora biti PAMETAN I OBRAZOVAN
Zena mora biti LEPA I NEGOVANA
a oboje KULTURNI (mrzim proste ljude)
Nekako ne mogu da zamislim lepog i negovanog muskarca i pametnu i obrazovanu zenu. Pa eto, al to je samo moje misljenje i ja ga se pridrzavam.
(Naravno postoje tu i kombinacije :wink: ) :D
 
ako si zensko sto je verovatno po niku objasni mi kako to mislis da zena ne moze da bude obrazovana sto je cista glupost ili i za sebe mislis da si glupa kad kazes da ne mozes da zamislis pametnu zenu ili ne mozes da ih zamislis u paru sto mi je takodje ..........
 
Pa, ne naravno da nisam mislila da zena ne moze biti obrazovana. Treba da bude obrazovana. Nisam bas mislila tako u bukvalnom znacenju zato sam i navela na kraju postoje i kombinacije. U stvari nekako je tesko i determinisati pojmove prava zena i pravi muskarac. Elem, ja sam u stvari time htela da kazem da muskarci i zene imaju sasvim drugacije prirode sto je po meni i normalno. I dobro je to, te ipak nekako mozemo da odvojimo neke osobine koje se vise pripisuju muskarcima i osobine koje se vise pripisuju zenama, te tako, ja smatram da je mnogo PRIRODNIJE a ne iskljucivo kako si ti bukvalno protumacio-la, da je muskarac pametan i obrazovan jer nekako ipak je on nosilac i oslonac porodice a zene lepa i negovana jer kada ima muskarca koga voli, koji je dovoljno pametan i obrazovan da brine o njoj i porodici, ona ima dovoljno vremena i zelje da brine o sebi, da se neguje i bude lepa sebi i svom muskarcu. Naravno i muskarac treba da vodi racuna o sebi i svom izgledu a i zena ne treba da bude zatucana, al nikako ne bih volela da zivim u zajednicim sa lepotanom koji 24 casa provodi pred ogledalom 5 puta nedeljno ide kod manikira i frizera dok ja rintam dolazim sa posla mrtva umorna i nemam vremena ni da se okupam a kamoli da namazem nokte. No, dobro to je samo moje misljenje i nemoj da shvatis ovo strogo iskljucivo nego malo sire.
 
hehehehe pa to se u mom kraju zove "idealka" :))
Samo ne znam koliko bi SAVREMENOM MUSKARCU odgovarala takva osoba pored sebe.
Nemoj da me shvatis pogresno, sto se parfema tice to je ok, ali ostalo.... :)
 
srebro:
Ipak je najvažnije da bude nevina inače joj džaba i lepota i pamet i stil i sve drugo :idea:
MJAU? O devojkama koje starosti govoris? Da li je normalno dobiti nevinu, imati divnu vezu sa njom duze vremena, probusiti je (jer, citiram jednu moju drugaricu ‘danas niko nece da te drzi za rucicu i seta te dve godine’), a onda se razidjete, jer se vise ne slazete – i? Ta lepa, pametna, i – vise ne-nevina devojka – da li zasluzuje postovanje? Da li zasluzuje da je stavis u onu drugu kategoriju?

Ili si od onih kojima to nije bitno, pa nemas zelju da spavas sa devojkom ako ona zeli da ostane nevina, a da se odnos prema njoj ne promeni?

Ili mislis da si Bogom dan da dobijes samo nevine, i da ih ‘pokvaris’?
(opet se vratismo na ovo…… O, Boze…)

Nije isto kad je imala njih 20 i ona koja je imala 1-2.
 
Snezna_kraljica:
djidjo:
Znači, on jestrašan macan ako je bio sa što više njih, a ona mu je nemoralna, ovakva i onakva ako je isprobala više njih?
Svašta, takvo licemerje je zadivljujuće. Da ti pamet stane.
Ne, naravno! Mrzim muskarce koji su mnogo prosli.... Cisto zasluzuje cisto.... (ne kazem da je ostalo prljavo 8) , ali - partneri moraju biti slicnih stavova.)
Jaoo... sada bih ti napisao kilometarski komentar, ali me mrzi... :wink:
 

Back
Top