avio karte za ameriku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da je bolje da ovo pitanje postavis nekoj turistickoj agenciji koja prodaje dosta avio karata, pada mi na pamet Gea Tours...

Ono sto oni ne gledaju jesu americke kompanije, npr. United, koji kao clanica Star Alliance ima codeshare na svim LH letovima, i cesto bude jeftinije da kartu kupis preko njih nego preko Lufthanse ciji su letovi...

Pre svega cena ti zavisi od datuma kada hoces da letis. Bas preko Uniteda je cena ispala 740 evra (sa taksama) u julu, a 640 u oktobru, ali verovatno bi pazljivijom pretragom moglo da ispadne i nesto jeftinije. Ispitaj i varijantu da letis na JFK/EWR, a odatle uzmes rent-a-car, Greyhound ili neki alt prevoz do Filadelfije - nije mnogo daleko, a Njujork ume da bude znacajno jeftiniji...
 
svaka avio-kompanija prodaje karte po razlicitim cenama u istoj klasi (npr ekonomskoj), u zavisnosti od toga koje restrikcije ta karta ima (tipa minimum stay, cancellation restrictions, no stop-overs ,...itd)
tako, najbolje je da se raspitas na vise strana i sacekas dobru ponudu
jel moze neko iz usa da ti nabavi kartu ??

ps. cene se krecu od 1000 $ navishe sa AirFrance, Lufthansa, Britsih Airways, United Airlines itd
 
Ljudi Kontiki ima ekstra povoljne karte za USA...jos ako ste studenti ispasce vam super cena...Recimo, povratna do San Diega koju je moj prijatelj uzeo- i to za Bozicne praznike ispala je oko 600 evra sa svim taksama + oni refundiraju novac u slucaju nedobijanja vize. Karta je na mesec dana
 
Ljudi za karte samo proceprkajte po internetu, ja tako uvek nadjem najjeftinije karte za destinacije na koje idem. Idete na google i ukucate air tickets ili nesto slicno i koliko hocete sajtova vam izadje pa nadjite najbolje za vas
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top