Wireles za dzaba

templar

Početnik
Poruka
27
Hvatam signal preko lap topa za vireles ali nemogu da se konektujem jer nisam platio provajderu i nemam pristup.
Zna li neko kako da pristupim mrezi za dz tj. da ga haknem i da idem na net za dzabe???
Poz !! !!
 
templar:
Hvatam signal preko lap topa za vireles ali nemogu da se konektujem jer nisam platio provajderu i nemam pristup.
Zna li neko kako da pristupim mrezi za dz tj. da ga haknem i da idem na net za dzabe???
Poz !! !!
Da li bi i to znanje kako da pristupiš tj. da hakneš, takođe platio na isti način, dakle za dž.?! Ne misliš li da je malo previše?
 
Pa vidi dobijesh ti besplatan internet ali nesmesh da download-ujesh file-ove vece od 5 MB ( nisam siguran poshto u mom selu josh nema freedom ali tako sam chuo )... To je prvenstveno mreza i u okviru mreze izmedju korisnika je brzina od 1 - 1.5 mbps ( 128 - 192 KB/s shto ti dodje da 1 MB skinesh za 5-6 sec ) Freedom mreza ima oko 300 korisnika i ima 3DC++ Hub-a.... Znachi samo neshto share-ujesh ( filmove, muziku itd ) da drugi skidaju od tebe i ti skidash od njih....
Na mrezi ima CS 1.6 server COD2 server i josh ako se dogovorite mozete igrati generals preko hamachija.....
 
Da malo pojasnim oko Freedom-a...niko nikoga ne limitira da skida do 5 MB...pravilo mreze koje sam uveo je da se domacinski ophodi prema netu jer ga ja placam za sviju..za bar 400 ljudi...i vise vjerovatno..
Surfuj do mile volje...ako ti treba da skines nesto sa neta..isto ok..ali skidati film recimo sa neta u 9 uvece nije u redu...
Imas DC++ i u lokalu peglaj dok ti se HDD ne raspadne..
Ako nemas to sto ti treba u lokalu..dogovoris se sa administratorom mreze i skines iza ponoci ili ujutru koliko god ti treba sa neta.
Znaci pored svega toga DC,game servera,ima par nasih radio stanica...razvili smo i nas VoIP server koji uskoro krece u rad za nase clanove..mada ga mi odavno vec koristimo..i mnogo toga sto jos uvijek razvijamo..i sto ce uskoro biti prezentovano ljudima na mrezi.
Pokrili smo citav Novi Sad sa okolinom sirom sa preko 40 baznih stanica..sva sela okolo uglavnom...Srbobran,Kisac...Zrenjanin citav sa okolinom koji je spojen sa NS..poceli smo radove i u Beogradu i na Paliluli odavno postoji nasa bazna stanica sa test signalom i uskoro i BG spajamo sa ZR...i nastavljamo radove i tu...
Prvi smo komplet mrezu uradili sve linkove na 5 giga opsegu..i siricemo se naravno i dalje..jer zelimo napraviti jedinstvenu mrezu u Srbiji..Republici Srpskoj..a u Torontu vec dvije godine imamo dvije nase bazne stanice koje su u mrezu povezane netom..mada sam kupio i nezavisne dvosmjerne satelitske linkove..ako zatreba...
Znaci apsolutno je sve besplatno...jer ste VI TO ZAISKALI!! :)
Nadam se da sam vam malo razjasnio sve to oko Freedom-a

/mrdja
 

Back
Top