Happy New Virus!!

Gusar.

Zainteresovan član
Poruka
172
Culi ste sigurno da je za jednu noc zarazio 500.000 kompova samo u Americi, a ko ga nadje dobija 250.000 dolara :shock: . Ako neko ima vise informacija o ovome neka kaze ...
Do tada...Da vidimo sta ima novo u C:\WINDOWS\system32
:twisted:
 
Naravno da sve krece od retardiranih amera koji mishem vuku po monitoru i klikcu na sve na sta moze da se klikne....
Ja sam dobio neki mail u kome se kaze da je virus u obliku screensavera,unistava sve bla bla...klasicna prica..MOzda je to to?
:?
Nikad nisam imao problema sa virusima...Ni sa ovim poslednjim,velikim,dal se blaster zove...ono sto ide na NT platfomre....Ma ne znam ti ja te vashe viruse...Jedino cime sam bio zarazen to je sub7,ali kontrolisanosvesnosamoinstalirano...;)..U udukativne svrhe....naravno..;)
 
Logitech:
Naravno da sve krece od retardiranih amera koji mishem vuku po monitoru i klikcu na sve na sta moze da se klikne....
Ja sam dobio neki mail u kome se kaze da je virus u obliku screensavera,unistava sve bla bla...klasicna prica..MOzda je to to?
:?
Nikad nisam imao problema sa virusima...Ni sa ovim poslednjim,velikim,dal se blaster zove...ono sto ide na NT platfomre....Ma ne znam ti ja te vashe viruse...Jedino cime sam bio zarazen to je sub7,ali kontrolisanosvesnosamoinstalirano...;)..U udukativne svrhe....naravno..;)
He :? Zanimljivo
To ti je nekaki lazan virus koji je dobilo pola sveta. koliko mi se cini treba da se prosledjuje E-mail-om da ne bi bilo globalne katastrofe...
Kada se aktivira unistava sve zivo, jede malu decu...
Vidi ovo http://www.pctv.co.yu/vesti/20040130.htm :wink: 8)
 

Back
Top