Grafiti

anaboj

Primećen član
Poruka
681
Malo neobicno mesto za grafite :

grafiti1487x600.jpg
 
Simpa...buduci da imam od ranije neku seriju fotki bash o grafitima,a da ne otvaram novu temu,Anaboj,necesh se ljutiti...?da prilozim i ja neshto...?
Izvinjavam se unared zbog velichine-sve zajedno 1Mb i kusur al nisam mogao vishe da smanjim,da ih ne ubijem,a mislim da su neke-zbog grafita na njima-kako su odradjeni(ne shto su moje fotke),vredne paznje..
9 fotki,jbg josh to nije sve ali da ne preteram ako i ovo nije previshe... :oops:

















 
ghost in the shell:
Simpa...buduci da imam od ranije neku seriju fotki bash o grafitima,a da ne otvaram novu temu,Anaboj,necesh se ljutiti...?da prilozim i ja neshto...?
Izvinjavam se unared zbog velichine-sve zajedno 1Mb i kusur al nisam mogao vishe da smanjim,da ih ne ubijem,a mislim da su neke-zbog grafita na njima-kako su odradjeni(ne shto su moje fotke),vredne paznje..

Ni slucajno,veoma mi je drago kad nadjemo temu gde imamo sta da pokazemo,i koja ce dugo da traje.

P.S. Fotografije sa grafitima su ti toliko dobre,da mi se cini da u Beogradu nema takvih.
 
Super,stvarno svaka cast na trudu :)! ,ali mislim da sam te vec pohvalila za onu bebu:).
Za veliki br.grafita od prilike znam gde se nalaze.Ako si iz Bg-a ,ima dosta lepih u Blokovima,koje mislim da nisam videla linku,i oko Brankovog mosta prema Zelanjaku ,ali si neke vec stavio.
 
bakky
Prvih 5 grafita (pocevsi od onog "srdjan") su extra stari mozda i 10 godina. Nazalost neko ih je isarao a i zub vremena je ucinio svoje. A mislim da je ovaj graff montana uradio reper Juice.
Mozda ne bi bilo lose da neko ko ima slike starijih BG (i ostalih gradova ,sela i zaselaka) grafita. Postavi ovde. Posto na nekim mestim (jugopetrol kod Ade, zidu blokovima, Zgrade u blokovima uz Savu koje si ti slikao...) ljudi stalno crtaju nove grafite pa oni stari odu u zaborav, a bilo je medju njima stvarno extra grafita.
 

Back
Top