CamFrog

Ne lupaj. Na program sam naleteo jos pre par godina i mnogo je dobar.
Live prenos seksa kako se neki cepaju imas bukvalno u svakom trenutku A o ribama koje se same igraju da ne govorim. ( a nekad ima bas dobrih riba) Prepun je egzibicionista a za razliku od drugih servisa mozes potpuno besplatno da ga koristis (jedino imas ogranicenje u broju kamera koje istovremeno pratis i velicini prozora)
Inace prenos streama je mnogo bolji nego na drugim serverima, izuzetno je brz tako da se i sa slabijim brzinama moze pratiti (vec sa 64k imas snimak kamere bez seckanja)
 
JA sam se zanimao sa tim programom pre neke dve, tri godine i savrseno je radilo, sest kamera istovremeno, maksimalna velicina, milina
Slobodno potrazi krek na netu.
 
Vjerovali ili ne... probao sam ovo cudo i moj generalni zakljucak da nije losa stvar, ali sa velikom opaskom, ko ima vremena za sve ovo..

Inace dosta je onih koji imaju problema sa sluhom, te cete dosta naci linkova na kojima ima opcija DEF (gluv, gluh), sto u stvari u neku ruku i jeste namijenjeno za iste, jer najbolji nacin komunikacije za iste jeste web kamera, s tim da mogu da se sporazumijevaju masuci rukama, tacnije interpretacija znakova za gluve..

Pored njih ima i ostalih koji normalno komuniciraju..

Sve u svemu, kako rekoh moja ocjena da nije lose a isto tako i za one koji imaju dosta vremena..
 

Back
Top