POMOC U VEZI ZVUCNIKA

symbad

Zainteresovan član
Poruka
145
:D [/b]
Treba mi pomoc u vezi zvucnika, naime dvoumim se izmedju Altec Lansing-a 621 i Genius Home Theatre 5.1! Svaka sugestija mi je dobrodosla! Ukoliko imate neku alternativu za vec pomenute sisteme predlozite!!! Unapred hvala!!!
 
symbad:
:D [/b]
Treba mi pomoc u vezi zvucnika, naime dvoumim se izmedju Altec Lansing-a 621 i Genius Home Theatre 5.1! Svaka sugestija mi je dobrodosla! Ukoliko imate neku alternativu za vec pomenute sisteme predlozite!!! Unapred hvala!!!

Za Altec Lansing 621 ti treba 6.1 kartica, znaci najmanje Sound Blaster Audigy 2. Ja imam pomenutu karticu, ali i dalje koristim 5.1 zvucnike- Altecove 5100 (cena oko 130 evra, ako budes imao malo srece- cujem da je nestasica njihovih proizvida kod nas trenutno). Iz iskustava sa svojim sistemom i ortakovim koji ima 6.1 zvucnike (ista zvucna kartica)ne bih rekao da je neko posebno otkrovenje imati jedan zvucnik vise- marketinski fazon i nista vise. Ja ti najtoplije preporucujem Altecov 5100 komplet- moze da posluzi i za DVD, ali su konektori kratki, a za kompjuter ces se samo eventualno zaliti sto ti soba nije veca. Uz njih uzmi i dobru zvucnu karticu (Live player 5.1, Sound Blaster Audigy)- integrisano resenje prosto nije ono pravo- nece izvuci maksimum iz Altec-a. Ako ti je 130 evra previse, Altec ima i 251 sistem za oko 85 evra, ali je dosta slabiji.
 

Back
Top