javno a privatno... ti ti budjavi, dodji 'vamo :-)

webhanuma

Primećen član
Poruka
926
Ja, webhanuma, pri cistoj svesti i zdravoj pameti se pred VLikim narodom odricem svega za meteriju vezanog i molim te da uradis isto!
Vanilice, j*be se meni za kredite, potraznje, racune, zivotna osiguranja, kola, dvoja kola, bolja kola, advokate, lizing, taxe, sve policijske ustanove, sve institucije vezane za autoritete, rekete (one ne za sport nego od onih losih ljudi :-) ) B vize, C vize, SHKLJ vize, drzavljanstva, emocionalne ucene, iscrpljujuce rasprave... jednostavno zelim razum i zdravi u glavi da napustimo bojno polje. Ako to znaci spusti sekiru, spusti sekiru!! Uz nedostatak novca koji cemo nadoknaditi, uz slepu veru da drzis moje srce, uz zelju da pored razuma imam i dete jednog dana, molim te da danas.. odma' sada odma' se saberes da je 0 pozitivan broj... najnizi jeste al' sad :-D
I da Jazumes da te volim i u minusu (pa pred ovolikim narodom?!)... sve dok budes covek prema meni. Prihvacen si sa celokupnim teretom s kojim si dosao,nadala sam se azurnijem resavanju, ali sta je tu je. Ti si moja... slabija jbg polovinica... ali ojacacemo vremenom ;-) Korenito cemo pocistiti ostale probleme... jer si mi potreban da se trkamo do kreveta, i da se smejemo belim cipelama za 5brojeva vecim, i da gledamo koju zlatnu 'aljinu da mi kupimo za sledeci nastup, i da mi ispricas ono sto zaboravi o necijoj babi, i da mi uleces u pola misli digresivan i zaboravan... i hocu da vratis osmeh na to lepo lice... i... ne budes depresivan jer je sve nepravda oko nas! I makar mi zadnje pare bile ja bih da se sudimo? Imam za 5 rocista izracuno' sam? Gladna sam pravde jedino i NECU DA IDEM jer si u... du-du :-)

Sta kaze Darkwood Dub, kad pocinje zivot??

Moli se osoba kojoj je upuceno da ne daje javni odgovor! Moi se i za mai mai mai osmeh... i da ne place :~(

Svi ostali... dajte drvlje i kamenje! :-D spremno cekam
 
...evo drvlje i kamenje...
tree_stone_wall.jpg
 

Back
Top