Ko su Bosnjaci sa Kosova ?

Ovako, goranci su svuda ugrozeni, ima puno primera iz srbije u zadnje vreme.
U glogovcu su pre rata 99% buregdzinica/ cevabdzinica/ kuhinja drzhali goranci, uveren sam da je i dan danas tako, Sto se tice burekdzinice u kosovo polju poznato je zasta je sluzio taj lokal u vreme rata na kosovu, tako da me nimalo ne chudi da je to zavrsilo na taj nacin na koji je zavrsilo.
Citava halabuka oko korzo poslasticare je mnogo slozenija nego sto to deluje, do skoro su vlasnici bili oni cija je radnja i radili nemetano
izgleda da nisi bas upoznat dogadjajima ,ali svaka cast barem si procitao sta je napisano u slucaju nekih ovde koji ne poznaju situaciju a govore
 
Svesan sam da ovo nije verski topic, to sam u jednom od prethodnih postova i spomenuo ( da smo skrenuli sa prave teme ), nije mi potrebno iscitavanje mojih postova, iza onog sto napisem stojim Ja.
To sam namerno naveo kako bih dokazao da u suri El - Maida nema onoga sa cime me ti povezujes, ne vidim nista u suri kako bih povezao nasu raspravu .
nesu da se raspravljam u redu je u pravu si
 
Ja ne znam zasto se ovde raspravlja o Gorancima, kad oni nemaju nikakve veze
sa temom "BOSNJacı sa kosova". Goranci su autohtoni entitet. Ako se
pod ovim "Bosnjaci" misli na "muslimani ne-Albanci sa Kosova", onda
ne znam da li je naslov teme dobro pogodjen...
 
Poslednja izmena:
Ja sam Bosnjak s Kosova ,toliku gomilu gluposti na jednom mestu odavno neprocitah.Neznanje,nacionalna netrpeljivost,verska ili koja vec nebitno uglavnom dominiraju u svakom odgovoru.Zar je bitno ko je kojeg porekla bio kroz istoriju ,svi mi vodimo ,,poreklo,,od ,,nekog,,.Ako se drzimo darvinove teorije onda ispadosmo svi,,MAJMUNI,,ZATO ako vec trazimo istoriske korenje ne idemo do samog,,pocetka,,.Nisam ni Bosanac,niti Sandzaklija vec sam autohenog porekla Bosnjak s Kosova.moje je pitanje ko su Srbi s Kosova?Ima li smisla diskutovati o tome,ako se neko deklarise kako se oseca sto bi meni smetalo i ,,kopao,,po njegovom poreklu ,.Bosnjaci Kosova su konstutivan narod Kosova.Slepi ljudi ce uvek biti slepi,ograniceni isto takodjer,nacionalisti isto i da ne nabrajam.....
 
Ja sam Bosnjak s Kosova ,toliku gomilu gluposti na jednom mestu odavno neprocitah.Neznanje,nacionalna netrpeljivost,verska ili koja vec nebitno uglavnom dominiraju u svakom odgovoru.Zar je bitno ko je kojeg porekla bio kroz istoriju ,svi mi vodimo ,,poreklo,,od ,,nekog,,.Ako se drzimo darvinove teorije onda ispadosmo svi,,MAJMUNI,,ZATO ako vec trazimo istoriske korenje ne idemo do samog,,pocetka,,.Nisam ni Bosanac,niti Sandzaklija vec sam autohenog porekla Bosnjak s Kosova.moje je pitanje ko su Srbi s Kosova?Ima li smisla diskutovati o tome,ako se neko deklarise kako se oseca sto bi meni smetalo i ,,kopao,,po njegovom poreklu ,.Bosnjaci Kosova su konstutivan narod Kosova.Slepi ljudi ce uvek biti slepi,ograniceni isto takodjer,nacionalisti isto i da ne nabrajam.....

Auuuuuuuuuuuu...@Bosnjak67... ti ga bash pretera... do koske...
Ja do pre par godina nisam chuo za "Boshnjake" na Kosmetu... Chuo sam za mnoge Muslimane, ali za "Boshnjake" nisam veruj mi narech... ili sam ja zhiveo u saksiji...

Dodushe, demokratske promene dozvolishe i "Egipqane"... koji Egipat ni videli nisu... too isto vazhi i za "Boshnjake" koji ne znaju gde je Boshnja...

Ali ako se oseqash tako, nemam nishta protiv...
Da nisi ti Bosanac, mozhda... Ili neko muhamedanske vere, ili muslimanske verospovesti, kako su se ljudi izjashnjavali...

Tvoje pitanje "...ko su Srbi s Kosova?" toliko je stupidno, da pretenduje za "Darvinovu nagradu" o kojoj je ranije bilo rechi... konkurencija je velika, ali ne brini, u vrhu si... :dash:
 
Sto se tice konkurencije nebi da te ugrozavam ,zasigurno si na prvom mestu.Malo mi cudno sto vi Srbi zivite od istorije i za istoriju.Zao mi je sto nemozes da odvojis dva pojma veru i naciju,ili neznas sto bi pre bilo moguce s obzirom na totalnu tvoju neupucenost.
 
Sto se tice konkurencije nebi da te ugrozavam ,zasigurno si na prvom mestu.Malo mi cudno sto vi Srbi zivite od istorije i za istoriju.Zao mi je sto nemozes da odvojis dva pojma veru i naciju,ili neznas sto bi pre bilo moguce s obzirom na totalnu tvoju neupucenost.

Pa dobro, ako je u pitanju vera i nacija, sto lepo ne priznas da si Srbin muslimanske veroispovesti, nego Boshnjak...Postujem ja to, zato sto je u danasnjim vremenima to "in", pa su vas priznali mnogi, priznajem vas i ja...ali ipak to nije bas tako, imate vi Boshnjaci svoje korene...
 

Back
Top