PRIZIVANJE DUHOVA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
T

TIJANA T

Gost

DA LI NEKO ZNA KAKO SE PRIZIVAJU DIHOVI?
DA LI NEKO VERUJE DA DUHOVI POSTOJE?

CULA SAM DA MNOGI PRICAJU O NEKOM PRIZIVANJU DUHOVA,ZANIMA ME DA LI JE NEKO NEKADA PRIZIVAO DUHOVE,AKO JESTE VOLELA BIH DA MI POJASNI.U SVAKOM SLUCAJU HVALA.
 
Preporucujem da se ne proba sa prizivanjem duhova jer ako uspes u tome , zaposednuce prvo telo koje vide.Cuces glasove u glavi koji ti govore da se ubijes , da si ruzan/a,...
Poznati su slucajevi ovakvog ludila na psihijatrijama u nasoj zemlji ali doktori to ne umeju da objasne...

Doktor S.M.Jovanovic
 
Tijana,
Kad sam bio veoma mlad,dete skoro,ono 21-22 godine,sad sam vec mator,al se secam da je i onda to bilo u "modi".I da,prizivali smo.Bila tu jedna drugarica nasa koja je dosta znala o tome(Eno je sad u VINCI,radi nesto oko Paranormalnim pojavama,kao naucnik,Anita se zove),koja je dosta znala o tome. Ja necu nista da pricam,ali ti je moj savet,ne igraj se time.

PoZ
 
Ja sam dva puta prizivao duhove, ali ti to ne bih preporucio jer sam cuo razne price o posledicama.
P.S.Inace, ja nisam neki koji slepo veruje u duhove, ali sam siguran da tu ima necega jos ne razjasnjenog. :evil:
 
TIJANA T:

DA LI NEKO ZNA KAKO SE PRIZIVAJU DIHOVI?
DA LI NEKO VERUJE DA DUHOVI POSTOJE?

CULA SAM DA MNOGI PRICAJU O NEKOM PRIZIVANJU DUHOVA,ZANIMA ME DA LI JE NEKO NEKADA PRIZIVAO DUHOVE,AKO JESTE VOLELA BIH DA MI POJASNI.U SVAKOM SLUCAJU HVALA.
Procitajte ponovo ovo gore.
Ne interesuju nas iskustva,vec tehnike prizivanja duhova...
 
Pribor:jedna manja staklena casa(moze ona za rakiju), 42 parceta papira(dimenzija oko 1x1cm);
Postupak rada:na 30 papirica ispisite sva slova abecede ili azbuke(na svaki po jedno)i poslazite ih u zatvoreni krug na ravnu i glatku povrsinu;na 10 papirica napisite 10 brojeva(od 0 do 9) i poslazite ih u obliku dva polukruga(moze i otvoreni krug) unutar onih slova;na preostala dva papirica napisite "DA" i "NE" i postavite ih jedan pored drugog(da se ne dodiruju) unutar brojeva i slova;u centar stavite gore navedenu casu i zurka moze da pocne...Okrenite casu i stavite kaziprst jedne ruke na dno i zovite nekog duha(morate reci njegovo ime).
Napomena:za ovo je potrebno 3 do 4 osobe; ne odgovaram za posledice jer sam vas upozorio.Ako nesto niste razumeli pitajte me opet. :evil:
 
Ja sam cuo da se kaziprst ubode iglom i 'iscede' se tri kapljice u casu vina koja stoji u tom krugu slova. A sto se tice posledica moja majka je pitala popa posto je ona imala problema sa glavoboljom posle prizivanja morala je da ide na svako jutrenje i vecernje 9 dana uzastopce da bi se 'ocistila'. Pop joj je rekao da su to djavolja posla.
 
TIJANA T:

DA LI NEKO ZNA KAKO SE PRIZIVAJU DIHOVI?
DA LI NEKO VERUJE DA DUHOVI POSTOJE?

CULA SAM DA MNOGI PRICAJU O NEKOM PRIZIVANJU DUHOVA,ZANIMA ME DA LI JE NEKO NEKADA PRIZIVAO DUHOVE,AKO JESTE VOLELA BIH DA MI POJASNI.U SVAKOM SLUCAJU HVALA.
Ja sam prizivala.
Stvari sa nisu lomile.Ali se vrata otvarala i brave spustale prosle godine.Sve je proslo i sad je sve normalno :D
 
Ja probao. Uspesno. Bilo nas je cetvoro i trajalo je dva ili tri meseca, nekoliko puta nedeljno. Radili smo sa casom i bilo je super. Barem na pocetku. Na kraju su se desile neke ruzne stvari zbog kojih smo zauvek prestali da se igramo s tim. I danas kad se sretnemo niko od nas ne spominje te akcije. Tesko mi je da pricam o tome, i ne misli mi se na to i jedini razlog zbog kojeg ovo pisem je da ti kazem - niposto se ne igraj s tim! Znam da ti ovo deluje preterano ozbiljno ali bas me briga, rekao sam ti.
 
TIJANA T:

DA LI NEKO ZNA KAKO SE PRIZIVAJU DIHOVI?
DA LI NEKO VERUJE DA DUHOVI POSTOJE?

CULA SAM DA MNOGI PRICAJU O NEKOM PRIZIVANJU DUHOVA,ZANIMA ME DA LI JE NEKO NEKADA PRIZIVAO DUHOVE,AKO JESTE VOLELA BIH DA MI POJASNI.U SVAKOM SLUCAJU HVALA.

Mozda ce ti biti glupo sto te vecina ljudi savetuje da to ne pokusavas...ali ima i ono dok covek sam ne proba ne moze ni da veruje.
Pre jedno 10-tak godina u drustvu sa oko 6-7 ljudi pokusali smo da prizivamo duhove. Metoda: casa i slova. Bilo je i suvise uspesno. Ne rado se secam toga, ali cu ti ipak reci ono sto nam se desilo. Cele noci su slike po kuci padale same od sebe sa zidova. Nas sedmoro ih je kacilo i one su neshvatljivo padale. U jednom trenutku je dunula neka promaja i pozatvarala su se sva vrata. Ostali smo u sobi iz koje nismo mogli da izadjemo celu noc, jer je brava sa druge strane misteriozno ispala. Najinteresantnije od svega sto smo ostali zatvoreni bas u toj sobi u kojoj smo prizivali duhove. Nikada u svom zivotu nisam vise bila preplasena. Secam se jos i toga da su sutradan, posto je sve proslo, ljudi imali razlicita iskustva u toku te noci (razni glasovi, dahovi i sl.) Kasnije sam to probala jos jednom u drugom drustvu (bila sam ono, mlado, ludo i nedokazano) i to iskustvo je bolje da ne pricam, jer je zbilja ostalo moja nocna mora do dan danas. Ipak bih ti preporucila da se ne igras sa time, iako deluje interesantno, ipak ostavlja posledice.
 
DON:
Bila tu jedna drugarica nasa koja je dosta znala o tome(Eno je sad u VINCI,radi nesto oko Paranormalnim pojavama,kao naucnik,Anita se zove),koja je dosta znala o tome.
Ma sta kazes?
Radi u VINCI NESTO U VEZI SA PARANORMALNIM POJAVAMA???
NAUCNIK???
Nisam znala da se VINCA bavi i tom granom nauke.
Ali , ako je Anita tako rekla, onda nema razloga da ne verujemo, zar ne?
Mislim, ako su lagali tebe, onda i ti lazes nas, je l?
Eeeeeee, zivote...
 
Tasja:
Mozda ce ti biti glupo sto te vecina ljudi savetuje da to ne pokusavas...ali ima i ono dok covek sam ne proba ne moze ni da veruje.
Pre jedno 10-tak godina u drustvu sa oko 6-7 ljudi pokusali smo da prizivamo duhove. Metoda: casa i slova. Bilo je i suvise uspesno. Ne rado se secam toga, ali cu ti ipak reci ono sto nam se desilo. Cele noci su slike po kuci padale same od sebe sa zidova. Nas sedmoro ih je kacilo i one su neshvatljivo padale. U jednom trenutku je dunula neka promaja i pozatvarala su se sva vrata. Ostali smo u sobi iz koje nismo mogli da izadjemo celu noc, jer je brava sa druge strane misteriozno ispala. Najinteresantnije od svega sto smo ostali zatvoreni bas u toj sobi u kojoj smo prizivali duhove. Nikada u svom zivotu nisam vise bila preplasena. Secam se jos i toga da su sutradan, posto je sve proslo, ljudi imali razlicita iskustva u toku te noci (razni glasovi, dahovi i sl.) Kasnije sam to probala jos jednom u drugom drustvu (bila sam ono, mlado, ludo i nedokazano) i to iskustvo je bolje da ne pricam, jer je zbilja ostalo moja nocna mora do dan danas. Ipak bih ti preporucila da se ne igras sa time, iako deluje interesantno, ipak ostavlja posledice.
Bas me interesuje sta se desilo drugog puta.Ajde ne busu sisa i kazi sta bilo
 
Ko god ti je rekao da to ne radis, bio je u pravu. Meni je cak receno da o tim dogadjajima nista ne pricam,to tada nisam ispostovala ali posle kad sam shvatila sta sam uradila,gorko sam se pokajala i sad postujem preporuku.
Zao mi je sto ne mogu da ispricam svoja iskustva jer su zaista nezamisliva, mislim onim ljudima koji to nisu probali.
Reci cu ti samo da me je taj dogadjaj proganjao citavih godinu dana.
Rezime: :evil: :evil: :evil: rabota
 
e ljudi imam ja jednu pricicu o dozivanju duhova...
da ne ispadne da sam ja ovo negde cula (**peta glava**)
ovo sam licno dozivela...pre oko pola godine, napravila sam zurkicu za devojcice (nesto kao pidzama parti..)
odlucili smo da dozivamo duhove...koristeli smo svece i iglu...iglu smo palili i ona je tu bila kako neka simbolika, nemam pojma..a svece pravile strasnu atmosveru...
i sad svi se koncentrisemo i mislimo na nekog mrtvog...cekali smo da nam *mrtvi posalju* nekakav znak

...................pravo da vam kazem tad se nista nije desilo, mi se smorili i presli na neko tracarenje... :wink: sta drugo?
BUT ALI...
nismo primetili da je igla nestala...
sutradan kada je moj buraz ustao, zgazio na onu izgorelu iglu...kakav je to sok bio...
FORA JE U TOME STO SMO DUHOVE DOZIVALI U MOJOJ SOBI NIKO U NJEGOVU NIJE ULAZIO...
 
Sta ubija zenu i macku?-Radoznalost!Ne igraj se sa tim nije za igru. Znam i imam iskustva, hvala Bogu ne tako strasna ali je moglo da bude.. Ne radi to jer znam slucaj sa mojom rodjakom!!! O tome se ne prica! Imaces katastofalne posledice ako to uradis. Desavace ti se stvari koje ne mozes da verujes, niti logicno da shvatis, cime te takvo stanje dovodi do ludila... Onda ces nas ponovo pitati kako da ih oteras..Ako te spopadnu necastivi, sto je UZAS, bice tesko isterati ih iz tebe, ako prezivis. Da li si gledala film "ISTERIVAC DJAVOLA" film je inace radjen po istinitom dogadjaju. Takav je slucaj bio sa mojom rodjakom. To ti je dovoljno da znas.
 
Vase price su mi bas zanimljive, samose pitam koliko istine ima u tome :?

Koliko ste sujeverni to je smesno, prizivanje duhova, bas ce neki mrtvac doci kod vas u sobu da vas plasi dok se vi igrate "opasnim stvarima", pa i da postoje duhovi imaju sigurno pametnija posla nego da se odazivaju na svaku deciju igru "prizivanja duhova". I ovi ako govore istinu sigurno su culi vetar ili nesto slicno napolju pa se od toga posrali i umislili kako neko nevidljivi krsi i lomi sve po kuci...oce to desava se
 
Кулиража:
Vase price su mi bas zanimljive, samose pitam koliko istine ima u tome :?

Koliko ste sujeverni to je smesno, prizivanje duhova, bas ce neki mrtvac doci kod vas u sobu da vas plasi dok se vi igrate "opasnim stvarima", pa i da postoje duhovi imaju sigurno pametnija posla nego da se odazivaju na svaku deciju igru "prizivanja duhova". I ovi ako govore istinu sigurno su culi vetar ili nesto slicno napolju pa se od toga posrali i umislili kako neko nevidljivi krsi i lomi sve po kuci...oce to desava se

hahahahah duhovi imaju pametnija posla nego da nas proganjaju hahahaaaaaaaaaa
........................
gotovo NIKAD ne lazem, pogotovu ovde gde nemam ni jedan razlog za to...
moja prica je istinita, pa ko veruje verovace... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top