PRIZIVANJE DUHOVA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ni ja nemam okrugli sto u kući...

imala sam puno čudnih iskustava... ali jednom mi se desilo da me je neko uštinuo, da prostite, za guzu... a bila sam sama kod kuće
sećam se da sam bila sveže okupana i šetala samo u tankoj beloj, dugoj haljini sa peškirom uvijenim oko glave... i tako, neko me je od nazad uštinuo, ja sam se nerazmišljajući okrenula iza sebe... i naravno nisam videla nikog
mislim... nisam se uplašila
niti je taj "štip" bio kratak, onako... trajao je nekoliko sekundi, dakle bila je neka senzacija koja nije mogla poteći od mojih čula
 
A tek duh... :lol: :lol: :lol: kako je on bio iznenadjen... :lol: :lol: :lol:

Sad da se ne zezam, sve sto sam rekao ranije bilo je jako ozbiljno. Da ne znam ljude koji su zavrsili kako su zavrsili, ne bih lupetao. A do sad sam se trudio da to ne radim. Sad kako ko shvati.
 
marlon:
A tek duh... :lol: :lol: :lol: kako je on bio iznenadjen... :lol: :lol: :lol:

Sad da se ne zezam, sve sto sam rekao ranije bilo je jako ozbiljno. Da ne znam ljude koji su zavrsili kako su zavrsili, ne bih lupetao. A do sad sam se trudio da to ne radim. Sad kako ko shvati.

molim ako te ne mrzi da napises nesto kratko na pp, veoma me interesuje.
Mozda se rasplines pa napises sve.
 
ajde jedan jeziv detalj

jedno veče sam gledala na netu neke info o masakru u Jonestown-u, čitala sam priče i gledala slike.. i to me je užasno potreslo
onako... bilo mi je fizički loše od tih scena koje sam videla

i nekako sam uspela da se smirim i zaspim
ujutro, tačno u 6am, nešto me je probudilo
naime... u susednoj sobi, moja stolica pored kompjutera, ona na kojoj sam sedela... stolica na točkiće koja stoji na parketu se tresla i skakala i pravila veliku buku koja me je probudila

mislim... bilo je neverovatno
prestravila sam se!
 
dr. mengele:
molim ako te ne mrzi da napises nesto kratko na pp, veoma me interesuje.
Mozda se rasplines pa napises sve.

Mogu Mengele da pisem o teorijama zavere, templarima , masonima, rosenkreutzerima, sektama, CIA planovima, ali o ovakvim stvarima veruj da mi ne pada na pamet. Dovoljno znam o necemu sto se desilo davno. I to nije iz novina.
 
Banshee:
aha,nemam druga posla u zivotu neo da se bavim supljim stvarima.
bolje ti idi prizivaj pamet i pitaj boga gde si ti bio kada je delio :roll:
i **** off vise od mene!

LolLolLolLol-1.gif


dblthumb2-1.gif
 
etotako:
ajde jedan jeziv detalj

jedno veče sam gledala na netu neke info o masakru u Jonestown-u, čitala sam priče i gledala slike.. i to me je užasno potreslo
onako... bilo mi je fizički loše od tih scena koje sam videla

i nekako sam uspela da se smirim i zaspim
ujutro, tačno u 6am, nešto me je probudilo
naime... u susednoj sobi, moja stolica pored kompjutera, ona na kojoj sam sedela... stolica na točkiće koja stoji na parketu se tresla i skakala i pravila veliku buku koja me je probudila

mislim... bilo je neverovatno
prestravila sam se!

Ku-ku!
 
Neko je na jednoj od prethodnih stranica pitao zashto josh uvijek na nekim mjestima zivi obichaj da se, kada u kuci neko umre, prekrivaju ogledala.

Pa, evo:
josh od davnina potiche vjerovanje da su ogledala neka vrsta portala izmedju svijeta zivih i svijeta mrtvih.

Takodje su ih nazivali "kradljivcima dusha", jer su mislili da dusha pokojnika, ukoliko se, na prelazu u onaj svijet "ogledne", ostaje zarobljena u ogledalu...

A one priche o 7 godina nesrece, pa, smatralo se da, ako polomish ogledalo, lomish i sopstvenu dushu i zato morash da patish i otplacujesh dug.

U Indiji mnogi ljudi ne zele da gledaju u ogledalo kada su u gostima, jer smatraju da ce vlasnik ogledala nakon toga posjedovati i djelic njihove dushe...
 
Vec dugo citam o ovoj temi i moram da nesto napisem.Znam da ce uvek biti onih koji veruju i onih koji ne veruju u duhove,to je njihov licni stav,ne zelim nikog da ubedjujem.Ovo je moje licno iskustvo i ne postoji namera da na bilo kog uticem.
Kao student ucestvovao sam u seansama prizivanja duhova prilicno dugo.Pocelo je kao zezanje a potrajalo je dosta dugo(godinu i vise dana).Seanse su bile vise nego uspesne.
Retko se desavalo da se ne javi duh ili da nije razgovorljiv.Sve razgovore sam zapisivao
i kasnije pokusavao da proverim(kada je bilo moguce).Za Neverne Tome:uspeo sam da potvrdim identitet uciteljice koja se javila,cak sam joj i grob posetio.Takodje sam u razgovoru sa svojim dedom proverio cinjenice koje sam saznao od svog cukun-dede mrtvog
mnogo godina.Sense su se odvijale u periodu od 87-88 god tako da informacije koje smo dobijali o buducim ratnim godinama nismo mogli ni da zamislimo.A vecinu su dokazale buduce 90 godine.
Informacije o nasim licnim zivotima se nisu obistinile.Razlog-nemam pojma.Moj docimer,
kome su prognozirali sjajnu buducnost,zivot u Nemackoj i posao u BMW,nije od njih cuo da ce ratovati na Kosovu 99 god,biti ozracen i umreti nakon dve godine u najtezim mukama.Valjda su i oni imali osecaj etike.
Padanja slika,lupnjave i sl. nikada nije bilo.Nekih ozbiljnijih posledica ,sem gomile izgubljenog vremena, nismo imali.Koliko je sve uticalo na nase zivote-nisam siguran.
5-6 godina kasnije upoznao sam coveka koji se profesionalno bavio exorcizmom(neko ce reci:zar i to postoji?).Od njega sam saznao da smo dosta naivno usli u sve to i da smo imali vise srece nego pameti.Prisusvovao sam(i aktivno ucestvovao) u nekoliko njegovih
seansi(ako se to tako zove) isterivanja duhova.Bio sam prisutan kada je iz stana nekih poznanika isterivao poltergejsta,tu negativnu energiju je nemoguce opisati,obaranje stvari,lupa,hladnoca,ledeni vetar u zatvorenoj sobi,silina kojom podize stolicu koju mi pritiskamo....To je bio i poslednji moj susret sa duhovima.
Jos jednom,ovo sto sam napisao je cista istina bez ikakve namere da nekog ubedjujem u bilo sta.Cak nemam nameru da ikoga savetujem da se upusta ili ne u te stvari.Prizivanje je staro koliko i civilizacija i uvek ce ga biti.Da li ce biti naucno dokazano-vreme ce pokazati.
 
svaka cast.........
prizivanje duhova me uopste nije interesovalo,ali sad sam zaintrigiran
deluje jako zanimljivo i milim da cu u skorije vreme da probam
ako neko mozda zna, voleo bih da dobijem recept...kako se to tacno radi
unapred zahvalan
:)
 
Lanfear:
josh od davnina potiche vjerovanje da su ogledala neka vrsta portala izmedju svijeta zivih i svijeta mrtvih.

Takodje su ih nazivali "kradljivcima dusha", jer su mislili da dusha pokojnika, ukoliko se, na prelazu u onaj svijet "ogledne", ostaje zarobljena u ogledalu...


Ovo nisam znala...


Lanfear:

A one priche o 7 godina nesrece, pa, smatralo se da, ako polomish ogledalo, lomish i sopstvenu dushu i zato morash da patish i otplacujesh dug.

U Indiji mnogi ljudi ne zele da gledaju u ogledalo kada su u gostima, jer smatraju da ce vlasnik ogledala nakon toga posjedovati i djelic njihove dushe...


E, ovo vec jesam...
 
E Kuliraza, posto nam je put u B. Trougao propao, ocemo se nadjemo sa par ljudi koji imaju pozitivna iskustva i malo prizivamo izgubljene duse? :>

Ozbiljno, ako neko moze da me pozove na neke slicne stvari bio bih mu veoma zahvalan. Pogotovo ako ima neke veze sa poltergejstom.
@Microwave
Ovo se prvenstveno odnosi na tebe i kolegu koji se bavi exorcizmom. (najozbiljnije..)
 
Ekiman:
za etotako
jonestownuu jel to ima neke veze sa filmom vestica iz blera???

ne, masovno samoubistvo pod prinudom se desilo 1978 godine
radi se o jednoj od sekti

inače, ubili su se sokićem poprskanim cijanidom :(
ubaci u google Jonestown i 1978
izaći će ti ova jeziva priča i potresne slike tela koja leže kao predmeti... polje mrtvih
 
dollar MC:
E Kuliraza, posto nam je put u B. Trougao propao, ocemo se nadjemo sa par ljudi koji imaju pozitivna iskustva i malo prizivamo izgubljene duse? :>

Ozbiljno, ako neko moze da me pozove na neke slicne stvari bio bih mu veoma zahvalan. Pogotovo ako ima neke veze sa poltergejstom.
@Microwave
Ovo se prvenstveno odnosi na tebe i kolegu koji se bavi exorcizmom. (najozbiljnije..)
Da pojasnim-nisam nikakav ekspert za duhove iako sam se neko vreme zanimao za te pojave.Zadnji put kada sam imao bilo kakav kontakt sa njima je bio 94 god i od tada nisam
imao nikakvu zelju da se ponovo upustam u sve to.Znaci ...oko toga ti ne mogu pomoci.
Kollega exorcista(ciji kolega??) zivi u Nisu i ne znam da li se jos uvek bavi tim.Njegovo ime ne mogu ovde reci,jedino -dosta je poznat u tim krugovima pa se mozes sam raspitati.
Moje druzenje s njim je prestalo kada sam malo vise saznao o udruzenju kome pripada i sa cijim se pogledima bas ne slazem ,ogranak OTO ,naziva se bas ne secam ali Alister Krouli i njegovo ucenje nisu bas po mom ukusu.Dosta knjiga sam procitao po njegovom savetu ali mi ipak to naginje ka satanizmu i pored njegovih ubedjivanja da ne postoji crna i bela magija.Razlika je u osobi koja je koristi i nameni.
Trenutno me jedino jos zanima Kirlijanova fotografija a kako mi je elektronika struka ,ako neko zna detaljniji princip rada ,bio bih mu zahvalan na informacijama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top