PRIZIVANJE DUHOVA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pod 1: Ne zelim da se svadjam...ali duhovi postoje i imam 5 god iskustva s tim...do pre 1 god sam se DOSTA bavio s tim...i pokupio sam za tih 5 god svo znanje shto je moja baka imala, nazalost ona je umrla pre god dana...i tada sam je zvao...i uspeo sam i bilo je sve ok jer me je ona naucila lepo da prizovem onoga koga hocu....
Pod 2: Onaj ko je zainteresovan da zaista prizove odredjenog duha , bez zajebancije moze mi se javiti na mail : cikaboga@yahoo.com ime mi je Bane...
Pod 3 : Da ne zaboravim da kazem da mi je baka bila vracara...
 
bavio_sam_se:
Pod 1: Ne zelim da se svadjam...ali duhovi postoje i imam 5 god iskustva s tim...do pre 1 god sam se DOSTA bavio s tim...i pokupio sam za tih 5 god svo znanje shto je moja baka imala, nazalost ona je umrla pre god dana...i tada sam je zvao...i uspeo sam i bilo je sve ok jer me je ona naucila lepo da prizovem onoga koga hocu....
Pod 2: Onaj ko je zainteresovan da zaista prizove odredjenog duha , bez zajebancije moze mi se javiti na mail : cikaboga@yahoo.com ime mi je Bane...
Pod 3 : Da ne zaboravim da kazem da mi je baka bila vracara...

Daj neke dokaze (ne usmene) i ja ti verujem.

Jer ovde te skoro niko ne poznaje i mozes da napises sta god 'oces
 
Ja sam jednog duha prizvao, on mi je pricao da je ozenjen Dusicom, ja ga pitao a sto nije doveo i nju... On skoci i rece mi: "More maaars".

Izgleda da je to svima njima razglasio vise nece ni jedan da se pojavi. Ja sam samo uljudno pitao.
 
Jednastvar, jel ti ono "S" u svakoj poruci znači sujeveran :)

Bavio si se... ja sam zainteresovan da razgovaram sa bilo kojim duhom... Al da nije neki stranac, pošto ja od stranih jezika znam samo Engleski i pomalo Ruski... i Špasnki :)
 
dollar MC:
Jednastvar, jel ti ono "S" u svakoj poruci znači sujeveran :)

Bavio si se... ja sam zainteresovan da razgovaram sa bilo kojim duhom... Al da nije neki stranac, pošto ja od stranih jezika znam samo Engleski i pomalo Ruski... i Špasnki :)
ne to je moj zashtitni znak :P nije bitno shta znachi ali u svakom sluchaju nije SUJEVERAN :D

S
 
P_R_E_D_A_T_O_R:
Aj ako si video duha ili te je odneo reci mi kako izgleda i kakav je osecaj kad te uhvati pametnjakovicu!

video, osetio, prizivao dosta puta...nekoliko nisam najbolje prosao....evo trazio si opis...dobices ga....jedini duh koji se pojavio i od tada nikad ih vise nisam prizivao na taj nacin....je izgledao ovako....stoji na zemlji, nije providan , stvara se niodkuda, ima prilicno jak glas, sav je u posekotinama i ranama, jedna shaka mu je otkinuta i iz nje ide krv i zile se pruzaju, i u pocepanom odelu je....Ako ne verujes PROBAJ PICKO datju ti TACNO kako se radi pa isprobaj ako imas muda da osetis stvarno strah..jos nesto ako budes smeo nikako mu se ne smej jer se moj jedan drug smejao pa je leteo 5 metara unazad...znaci dacu ti tacan nacina na koji ces da uspes ovo shto sam ja uspeo...jel moze? ali da stvarno uradis a da ne bude da samo kazes da si uradio i da nije nista bilo.....nemoj da seres zato shto duhovi postoje i mozete svi vi glupani koji zive u zamisljenom svetu da kazete shta god hocete
 
ShadowRider:
Daj neke dokaze (ne usmene) i ja ti verujem.

Jer ovde te skoro niko ne poznaje i mozes da napises sta god 'oces


kao shto sam rekao i predatoru recicu i tebi...necu da se raspravljam samo sam rekao ....ako ne verujes dacu ti 100 % tacan nacina na koji ces prizvati ono oteltvorenje djavola...pa da malo zavrsis u ludnici....samo kazi ako smes i eto mene.... :idea:
 
bavio_sam_se:
stoji na zemlji, nije providan , stvara se niodkuda, ima prilicno jak glas, sav je u posekotinama i ranama, jedna shaka mu je otkinuta i iz nje ide krv i zile se pruzaju, i u pocepanom odelu je....
-
..jos nesto ako budes smeo nikako mu se ne smej jer se moj jedan drug smejao pa je leteo 5 metara unazad..
Hoćeš da kažeš da se neko nasmejao onakvom čoveku koji se pojavio niodkuda? Taj tvoj drugar ima jake živce i muda do Madagaskara...

Daj meni tačan način da ih prizovem i ako uspem poješću tastaturu preko koje sam kucao da ne verujem u duhove.
 
bavio_sam_se:
kao shto sam rekao i predatoru recicu i tebi...necu da se raspravljam samo sam rekao ....ako ne verujes dacu ti 100 % tacan nacina na koji ces prizvati ono oteltvorenje djavola...pa da malo zavrsis u ludnici....samo kazi ako smes i eto mene.... :idea:

nemam nameru da se upustam u glupe stvari,jer mozda budu ruzne posledice mozda ne,ali kao sto rekoh,ne radim glupe stvari.

Dosvidanya
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top