Iskazivanje emocija signalima

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Izlazila sam sa momcima koji su koristili svaki trenutak da me dotaknu. Naravno, to je sve bilo suptilno. Kao, slučajno, u razgovoru, stave svoju ruku preko moje... Ili ako sedimo u većem društvu, a oni (on, jedan je takav bio) stavi ruku na moje koleno.
A izlazim sa dečkom kome se dopadam sigurno puno, ali me ni ne dotakne, sem uobičajnog pozdrava - poljupca u obraz...
Pa onda - pogledi. Neko ne skida pogled, neko baci letimičan, pa pomeri... i ima onih koji vazda gledaju nešto sa strane...
Ja znam da tu ima mnogo toga individualnog, ali interesuje me na koje načine vi pokazujete da vam se neko dopada? I kako se ponašate kad vam se neko mnogo dopada (pobuđuje i vašu sexualnost, eto da i to uključim), a kako onda kad vam je ta osoba samo u okviru dragosti (može da bude nešto sa njom, ali i ne mora...)?
 
Ja nisam u stanju da iskontrolisem govor tela kada mi se neko svidja. I uglavnom, iako prizeljkujem fizicu komunikaciju, iz nekog razloga koji verovatno zahteva dublju analizu, odreagujem potpuno suprotno onome sto osecam. Tj. vrlo cesto ne odgovorim na pravi nacin na neciji impuls.

Kad smo vec kod ove teme : kada zelite nesto da probate iz necijeg tanjira, a on vam pripremi zalogaj u SVOJOJ visljusci i nahrani vas SVOJOM rukom ( a u semi ste, i nikada do sada to nije radio....) kako to treba shvatiti?
 
princeza_paulina:
Kad smo vec kod ove teme : kada zelite nesto da probate iz necijeg tanjira, a on vam pripremi zalogaj u SVOJOJ visljusci i nahrani vas SVOJOM rukom ( a u semi ste, i nikada do sada to nije radio....) kako to treba shvatiti?
Dakle, ovde se ogleda celokupna kompleksnost i bogatstvo zenskog uma!
Jbt, kakva fascinirajuca potreba da se analizira svaka pojava... Cak i stvari koje evidentno nista ne znace, ili su puka slucajnost - moraju dobiti svoje objasnjenje u vidu ''voli me - ne voli odgovora''.
Ne kazem da to sto je tvoj momak uradio nema nikakvo znacenje, ne kazem da to nije smisljeno uradio umesto da te pusti da se posluzis sama... Ali ako je to uradio s predumisljajem, siguran sam da na taj nacin pokazuje prisnost i pokroviteljstvo.

''A o cemu sada razmisljas?''
''Ni o cemu.''
''Kako ni o cemu?''
''Pa lepo, gledam reku i ne razmisljam.''
''Ne verujem ti. Razmisljas o necemu, ali neces da kazes. Reci ako postoji neki problem u nasoj vezi, nemoj da me lazes.''
''Pa ne postoji problem. Samo sam gledao kako ukrajinska barza plovi Dunavom.''
''Ti gledas kako brodovi plove, dok se ja ovde raspadam od brige za nasu vezu. Ne mogu da verujem kakav si ti bezosecajni skot...''
''U pravu si ljubavi... Nisam gledao reku. Razmisljao sam o tome koliko te volim.''
 
Sokolica_M:
Izlazila sam sa momcima koji su koristili svaki trenutak da me dotaknu. Naravno, to je sve bilo suptilno. Kao, slučajno, u razgovoru, stave svoju ruku preko moje... Ili ako sedimo u većem društvu, a oni (on, jedan je takav bio) stavi ruku na moje koleno.
A izlazim sa dečkom kome se dopadam sigurno puno, ali me ni ne dotakne, sem uobičajnog pozdrava - poljupca u obraz...
Pa onda - pogledi. Neko ne skida pogled, neko baci letimičan, pa pomeri... i ima onih koji vazda gledaju nešto sa strane...
Ja znam da tu ima mnogo toga individualnog, ali interesuje me na koje načine vi pokazujete da vam se neko dopada? I kako se ponašate kad vam se neko mnogo dopada (pobuđuje i vašu sexualnost, eto da i to uključim), a kako onda kad vam je ta osoba samo u okviru dragosti (može da bude nešto sa njom, ali i ne mora...)?

Znash li ti da se mi od zivotinja razlikujemo po moci govora? Nisi znala? :lol:
 
...pogledam, pa skrenem pogled...pa sledeci put pogledam malo duze...
...muski direktan pogled pravo u mene koji ne skrece ni kad ga pogledam...moze znaciti zelju, ali moze delovati i napadno i neukusno, zavisi..
...slucajni dodiri, mogu otkriti zelju...pogotovo ako se dodir ruke kao slucajno zadrzi duze nego sto treba na ramenu, ledjima, kao u prolazu...ili ako neko nekome prilikom pozdravljanja duze zadrzi ruku...
...sve to moze, a i ne mora da znaci nesto...
 
Julian_Duranona:
Dakle, ovde se ogleda celokupna kompleksnost i bogatstvo zenskog uma!
Jbt, kakva fascinirajuca potreba da se analizira svaka pojava... Cak i stvari koje evidentno nista ne znace, ili su puka slucajnost - moraju dobiti svoje objasnjenje u vidu ''voli me - ne voli odgovora''.
Ne kazem da to sto je tvoj momak uradio nema nikakvo znacenje, ne kazem da to nije smisljeno uradio umesto da te pusti da se posluzis sama... Ali ako je to uradio s predumisljajem, siguran sam da na taj nacin pokazuje prisnost i pokroviteljstvo.

''A o cemu sada razmisljas?''
''Ni o cemu.''
''Kako ni o cemu?''
''Pa lepo, gledam reku i ne razmisljam.''
''Ne verujem ti. Razmisljas o necemu, ali neces da kazes. Reci ako postoji neki problem u nasoj vezi, nemoj da me lazes.''
''Pa ne postoji problem. Samo sam gledao kako ukrajinska barza plovi Dunavom.''
''Ti gledas kako brodovi plove, dok se ja ovde raspadam od brige za nasu vezu. Ne mogu da verujem kakav si ti bezosecajni skot...''
''U pravu si ljubavi... Nisam gledao reku. Razmisljao sam o tome koliko te volim.''
... :lol: :lol: :lol: ...bas tako!
 
pa ako recimo sedim u kaficu npr. i smeknem neku ja joj namignem ili se osmehnem a sad ako sedim pored osobe koja mi se dopada(bas mi se skoro desilo) ja je ili zagrlim pa se nekako ono hehe postidim pocrvenim tacnije jbg malo sam stidljiv ili joj jednostavno pokazem na neki spektakularniji nacin a ima ih dosta vise koristim takva neka iskazivanja nego signalima..
 

Back
Top