VIRTUA TENNIS 3

jackass

Aktivan član
Poruka
1.468
Opet ja i potrebna mi je ponovo vasa pomoc!!!??? Dakle kupio sam gore pomenutu igricu (inace igra je sjajna) i kada je igram nekih 15-30 min. igrica se sama iskljuci!!!! Sta da radim???? POMAGAJET!!!!
 
Tvoj problem je zasigurno graficka, imao sam Ati 9600 pro, i mislio sam da je problem u igrama, ali otkad sam se prebacio na Nvidiu problem je resen. Fora je da je problem prakticno neizleciv, jedino resenje je da kupis novu graficku.
 
polarnimeda:
"sredjeni" patch 1.01!
ako ne radi- driveri!
pa ako nece- format!
ako ni to nece- novi komp!

"sredjeni" patch 1.01! je reshenje za ATI Radeon Grafichke kartice, mora se to instalirati i igrica ce raditi bez problema, isti sam problem imao i ja i reshio ga patchem. BTW, Top Spin 2 nije uopste bolji od Virtua Tennis 3, u ocenjivanju na jednom od najmocnijih stranih web sajtova koji se bavi video igricama, Top Spin je dobio ocenu 7.5 a Virtua Tennis 3 8.2

Patch Mozesh skinuti odavde:
Kod:
http://download35.gamershell.com/cgi-bin/fh2.pl?auth=sSmYcnSjTreSE&id=18665&ts=1182726342&cat=patch&filename=VT3_patch_300307.zip
 
Skinuo sam pathc, ali posto sam ja malo tantus za patch-eve molio bih da mi neko objasni kako da ga instaliram. Posto sam unzip-ovao patch u C:\Program Files\SEGA\Virtua Tennis 3 sta dalje treba da radim. Igrica posle ovoga nece da radi nego mi izbacuje da treba da unesem corect cd!!!! Daj pomagajte :) :D
 
jackass:
Skinuo sam pathc, ali posto sam ja malo tantus za patch-eve molio bih da mi neko objasni kako da ga instaliram. Posto sam unzip-ovao patch u C:\Program Files\SEGA\Virtua Tennis 3 sta dalje treba da radim. Igrica posle ovoga nece da radi nego mi izbacuje da treba da unesem corect cd!!!! Daj pomagajte :) :D






skini moje sta se mucis cekas 10 min i samo picin nema instalacije zato sto je RIP i radi kao suza
 

Back
Top