Razocarenje - prepustanje

Jack_toljaga

Početnik
Poruka
41
Razocarenje je problem koji se u zavisnosti od polova manifestuje na razlicite nacine.

Kod muskaraca on cesto ide do te granice kao sto je povlacenje u sebe, opijanje itd.

Kod zena uglavnom kad se razocaraju u nekim od svojih bivsih ide prepustanje keshu, odnosno tipovima punim kesha i ne veruju vise u ljubav.

Kod koga je veci problem da li kod muskaraca ili zena i ko od njih dvoje ima vecu sansu da ponovo veruje i bude zaljubljen kao nekad?
 
Moje misljenje je da su zene uglavnom zaljubljivije prirode...i lakse prebole kraj...uopste ne moraju zavrsiti s nekim ko ima lovu...ali da, lovom mogu da lece svoju bol...shoping...pricanje o svom slucaju s prijateljicama...itd.
Mislim da su muskarci uglavnom postojaniji u emocijama i da se teze izbore sa emocijama kad dodje kraj ako je rec o devojci do koje im je bas stalo...
Vecu sansu za ponovnu zaljubljenost dajem zenama...
 
ne znam, tesko pitanje i mnogo je individualno. ja se tesko zaljubljujem. volela bih da je drugacije. ali kad se zaljubim, pa ako na kraju bude krah (a kako bi se inace zavrsilo, nista nije zauvek), onda mi stvarno treba mnogo snage da idem dalje. niti se opijam, niti jurim kesh, jednostavno, treba mi vremena da otpatim. jos nisam otpatila bivseg decka. ali nekako, ta bol jeste u meni, ali proci ce. nema tu ni pravila, ni zlatnih formula. sve jednom prodje.....
 
Ja sam bila razocarana u ceo muski rod....ha ha ha...moje prvo jadikovanje na Krsti.... :lol: :lol: I sta sad? Pa nista...ne opijam se, nisam se prepustila lovi, raznim tipovima....i ono najvaznije VERUJEM U LJUBAV!!!
Neko je bas na ovom forumu napisao nesto u smislu: "Nemoj da zbog jednog drveta ne vidis sume!" I zasto, da sebe mucim i ne osetim novu ljubav ( lepsu, bolju...)...zasto, da budem sama i ne dam nekome priliku...

Mislim, da zavisi od pojedinca kako ce se izboriti sa razocarenjem..nema veze sa polom... ;)
 
sto se mene tice, poneo se nisko, idiotski, znao je bas gde sam najranjivija i to je iskoristio. sta to govori? i o kome? govori o njegovoj mentalnoj vagini. o njegovoj niskosti, jadnosti i kao osobe i kao muskarca. meni je samo bilo potrebno vreme da priznam sebi da sam pogresila u izboru, to je sve. i sta sad? boze moj, idemo dalje. neko ide dalje a neko je p.icka zauvek.
 
gossca:
Moje misljenje je da su zene uglavnom zaljubljivije prirode...i lakse prebole kraj...uopste ne moraju zavrsiti s nekim ko ima lovu...ali da, lovom mogu da lece svoju bol...shoping...pricanje o svom slucaju s prijateljicama...itd.
Mislim da su muskarci uglavnom postojaniji u emocijama i da se teze izbore sa emocijama kad dodje kraj ako je rec o devojci do koje im je bas stalo...
Vecu sansu za ponovnu zaljubljenost dajem zenama...


Koji Teletabis. :roll:
 
Pitao si koji pol, trazio si da pokusamo da generalizujemo, ja sam ti rekla sta mislim, nesto ti je ostalo nejasno?

Znas kako...ne mogu svi kao ti da misle da su sve zene qurve i da im je samo do love, jezim se od takvih tvojih misli...Da sam se setila ranije ko si, ne bih ti ni odgovorila...

Ti si zivi primer muskarca koji je idalje razocaran...dok njegova bivsa zivi srecan i ispunjen zivot s nekim drugim...
 
alya:
Ja sam bila razocarana u ceo muski rod....ha ha ha...moje prvo jadikovanje na Krsti.... :lol: :lol: I sta sad? Pa nista...ne opijam se, nisam se prepustila lovi, raznim tipovima....i ono najvaznije VERUJEM U LJUBAV!!!
Neko je bas na ovom forumu napisao nesto u smislu: "Nemoj da zbog jednog drveta ne vidis sume!" I zasto, da sebe mucim i ne osetim novu ljubav ( lepsu, bolju...)...zasto, da budem sama i ne dam nekome priliku...

Mislim, da zavisi od pojedinca kako ce se izboriti sa razocarenjem..nema veze sa polom... ;)
VERUJ U LJUBAV...........(OLIVER D.)........ili ti sir.oliver iz a.forda..........he he
 
gossca:
Pitao si koji pol, trazio si da pokusamo da generalizujemo, ja sam ti rekla sta mislim, nesto ti je ostalo nejasno?

Znas kako...ne mogu svi kao ti da misle da su sve zene qurve i da im je samo do love, jezim se od takvih tvojih misli...Da sam se setila ranije ko si, ne bih ti ni odgovorila...

Ti si zivi primer muskarca koji je idalje razocaran...dok njegova bivsa zivi srecan i ispunjen zivot s nekim drugim...


Kao sad cu se ja nervirati sto je moja bivsa srecna. :roll:

Smisli neku bolju foru.

Lako je s Teletabisom, tako bi se i ja bogato udao. :lol:
 
Jack_toljaga:
Razocarenje je problem koji se u zavisnosti od polova manifestuje na razlicite nacine.

Kod muskaraca on cesto ide do te granice kao sto je povlacenje u sebe, opijanje itd.

Kod zena uglavnom kad se razocaraju u nekim od svojih bivsih ide prepustanje keshu, odnosno tipovima punim kesha i ne veruju vise u ljubav.

Kod koga je veci problem da li kod muskaraca ili zena i ko od njih dvoje ima vecu sansu da ponovo veruje i bude zaljubljen kao nekad?

Zene imaju vecu sklonost ka samokaznjavanju. (e kad ti nije bio dobar onaj, sad trpi batine/matorog keshovana/pijanduru/smrdonozca...)
Muskarci imaju sklonost ka samoizolaciji. (koji ce mi qur jos jedna onakva, bolje da platim/smuvam/obrlatim neku na jednu noc...)
 
Jack_toljaga:
Razocarenje je problem koji se u zavisnosti od polova manifestuje na razlicite nacine.
....
Kod koga je veci problem da li kod muskaraca ili zena i ko od njih dvoje ima vecu sansu da ponovo veruje i bude zaljubljen kao nekad?
pa bas i nisi naveo sve razloge... znam neke razocarane zene koje piju. isto tako znam neke razocarane muskarce koji su se prepustili kesu...
najvise zapravo znam ljudi koji su emotivno razocaranje i nespremnost da se ponovo upuste punim srcem u nesto supstituisali poslom/profesijom, ili nekim hobijima.

ljudi se snalaze na razne nacine, i beze od sebe na razne nacine. ali im je ljubav uvek potrebna... sanse za ponovno verovanje zavise dobrim delom i od sticaja zivotnih okolnosti, od toga da li ce sresti osobu koja ima bas bas odgovara, pa ce to biti poluga koja ce ih izbaciti iz stanja u koje su se ukopavali dugo.
 
Zex:
Zene imaju vecu sklonost ka samokaznjavanju. (e kad ti nije bio dobar onaj, sad trpi batine/matorog keshovana/pijanduru/smrdonozca...)
Muskarci imaju sklonost ka samoizolaciji. (koji ce mi qur jos jedna onakva, bolje da platim/smuvam/obrlatim neku na jednu noc...)


A ima i onih koji na svojim greskama nesto nauce, pa su drugi put obazriviji. ;-)
 

Back
Top